Teraz jest 28 mar 2024, o 19:21


F.E.A.R.

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

F.E.A.R.

Post29 wrz 2006, o 16:50

PEŁNY TEKST: http://www.onlygames.pl/pla-fear.php
.
.
.
Końcowy fragment playtestu:

Z tego co było mi dane skosztować, F.E.A.R. okazuje się pozycją godną zainteresowania, szczególnie dla fanów tego rodzaju gier, a że ja do takiego grona się zaliczam, to muszę powiedzieć, że z przyjemnością kilkukrotnie ukończyłem ową próbkę i z chęcią położę łapska na pełnej wersji. Nie jest to tytuł, którym możecie pochwalić się przed kumplami, którzy mają kompy za półroczną wypłatę kasjerki z Biedronki, ale - jak pisałem wcześniej - jest dobrze i solidnie. Za brak opadu szczęki można obwiniać fakt, że jest to czysta konwersja (i jest w tym pewna racja). [OGM]

txt: Majonez
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 wrz 2006, o 22:09

mnie ta gra w ogóle nie podnieca. pograłem trochę na PC i niezbyt mi się podobała. Nie rozumiem czym się tak pececiarze w niej zachwycają. Chyba tymi wymaganiami sprzętowymi. Wiecie, jak jakaś gra u nich ma ogromne wymagania sprzętowe to automatycznie musi być dobra 8)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 wrz 2006, o 22:26

He he, to racja. Czasem słyszę takie teksty...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post6 gru 2006, o 17:36

Co by nie mówić, wersja na 360'tkę będzie najlepszą okazją dla sprawdzenia tej gry dla osoby, która nie dysponuje zbyt mocnym PC'em :P . Inna sprawa, że samemu grając swego czasu w demo, dość szybko się znudziłem i obawiam się że pełna wersja (która notabene jest już w sprzedaży i na X360) może wiele tu nie zmienić...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post7 gru 2006, o 10:34

Hmm ja jakoś tak mam że jak gra ma roczny poślizg w stosunku do innych wersji (w tym przypadku PC) to niezbyt mnie interesuje. Wyjątkiem był tu Resident Evil 4 :).
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 mar 2007, o 11:13

Kolejna konwersja i kolejny wyciągacz kasy. Już na PC mi sie nie podobało wiec odpuszcze wersje na Xboxa 360.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post13 mar 2007, o 13:51

Hmm, proste że jesli dawniej grałeś na PieCu to nie masz czego szukać w tej konwersji. Mimo wszystko jest to bardzo dobry tytuł. Też go właśnie katuję i muszę przyznać, że bawię się nienajgorzej :twisted: Tylko jedna sprawa - już rok temu grafika nie była w F.E.A.R. niczym rewelacyjnym (ale wymagania miała potężne, zapewne przez niedopracowanie kodu), natomiast dzisiaj to czyste przeciętniactwo. F.E.A.R. wygląda przez większość czasu jakby został wydany na pierwszego Xboxa... Ale wiaodmo, nie grafika jest tu rzeczą decydującą.
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post13 mar 2007, o 19:53

Akurat wersja na PC prezentowała się całkiem rześko (zwłaszcza śliczne efekty świetlne), chociaż wymagania faktycznie były przesadzone. Jeśli jednak nie poprawiono nic w przypadku wersji na 360-tkę, to obecnie F.E.A.R. nie ma prawa zachwycać graficznie. Niestety, nie mogę się o tym przekonać, bo sam nie wiem dlaczego, ale nie mogę ściągnąć dema z Xbox Live :/.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post14 mar 2007, o 11:15

Hmm moim zdaniem już wersja na PC rok temu niczym specjalnym w kwestii grafy nie zachwycała. Efekty świetlne są bardzo ok, ale poza tym nie ma tu nic ciekawego. A bitmapowa panorama miasta, liczne uproszczenia itd.. aż z żalem sie na to patrzy na Xboxie 360. Ale wiadomo.. nie tylko grafa się liczy w tej grze.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post17 mar 2007, o 12:30

No i prosta konstrukcja poziomów, schematyczność... Mimo wszystko jeszcze może się za F.E.A.R. za jakiś czas zabiorę.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post26 mar 2007, o 10:33

Sarge napisał(a):No i prosta konstrukcja poziomów, schematyczność... Mimo wszystko jeszcze może się za F.E.A.R. za jakiś czas zabiorę.


LOL! Prosta konstrukcja poziomów? Chyba wogole w to nie grałeś. F.E.A.R. ma jedne z najfajniejszych poziomach w first person shooterach jest wiele drog prowadzących do wyjscia i nie mozna sie nudzic. Chyba że ci chodzilo o sam wystrój poziomów bo ten fakt jest troche schematyczny. Ja jednak nie narzekałbym bo co mają nam do zaoferowania inne FPSy? Najczesciej są bardzo liniowe i tylko jedna droga prowadzi do wyjscia...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post26 mar 2007, o 15:50

Piotrek napisał(a):
Sarge napisał(a):No i prosta konstrukcja poziomów, schematyczność... Mimo wszystko jeszcze może się za F.E.A.R. za jakiś czas zabiorę.


LOL! Prosta konstrukcja poziomów? Chyba wogole w to nie grałeś. F.E.A.R. ma jedne z najfajniejszych poziomach w first person shooterach jest wiele drog prowadzących do wyjscia i nie mozna sie nudzic. Chyba że ci chodzilo o sam wystrój poziomów bo ten fakt jest troche schematyczny. Ja jednak nie narzekałbym bo co mają nam do zaoferowania inne FPSy? Najczesciej są bardzo liniowe i tylko jedna droga prowadzi do wyjscia...

Właśnie o to mi chodziło. Ale przyznam się też, że w F.E.A.R. grałem krótko - godzinkę, może dwie na PC.

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron