Teraz jest 29 mar 2024, o 01:55


Devil May Cry 4

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post9 wrz 2006, o 18:48

z drugiej strony jestem ciekawy scenariusza czy Nero reprezentował zawsze dark side a może był kiedyś po stronie dantego ??

Przeciez Nelo Angelo (czyli jak sugerujesz - Nero) to Vergil, czyli wiadomo ze od zawsze (poza dziecinstwem) z Danteuszem konkurowal
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post10 wrz 2006, o 20:41

Wiem że głównym Bohaterem ma Właśnie być Nero, otóż Dante służy w tej części jako przeciwnik(ciekawe 8) ) ,A czy to jest Nero=Nelo to nie jestem w stanie do końca wyjaśnić bo różne wieści krążą, prawdopodonie Nero ma dążyć do ożywienia Spardy a Dante ma przeszkadzać, scenografia z tych zdjęć które posiadam przypomina bardzo grafe z Final Fantasy
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post10 wrz 2006, o 20:59

Jak znajdę trochę czasu postaram sie je umieścić,a może w międzyczasie OGM zrobi to wcześniej w swoim news`
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post10 wrz 2006, o 22:25

Dark Slayer napisał(a):głównym Bohaterem ma Właśnie być Nero, otóż Dante służy w tej części jako przeciwnik(ciekawe 8) )

Rzeczywiscie, zapowiada sie niezwykle ciekawie.
A juz zaczalem sie bac ze dojdzie do sytuacji podobnej do tej z mgs2 (Raven jest spoko ale ze Snake'iem nie ma szans:>)
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post11 wrz 2006, o 06:47

Co do ZDJĘĆ odsyłam was pod strone Capcom naprawdę jest ich trochę i dobra jakość
http://forum.capcom-europe.com/viewtopic.php?t=10922
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post11 wrz 2006, o 13:00

Wyglada ladnie - nawet bardzo ;>
Mam nadzieje ze 4 bedzie lepsza niz 1 i 3 razem wziete.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post11 wrz 2006, o 18:22

o, widze że mamy tutaj kilku maniaków devila :). Tez sie zaliczam do nich, szczegolnie po trzeciej częśći. DMC4 musi zarządzic 8)
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post11 wrz 2006, o 18:44

Oglądając zdjęcia z nowego DMC4 , nachodzi mnie pewna refleksja otóż pamiętacie pierwsze screeny i główny trailler, był tam obraz srogiej zimy w oddali był ponury zamek i Dante pośrodku wszystkiego, to budowało pewny dreszczyk emocji i ciekawość z czym poraz kolejny będziemy musieli sie zmierzyć, a na zdjęciach przypomina mi to trochę a nawet Bardzo Final Fantasy, wszystko piękne jak w serialu ("Moda na sukces") dostaliśmy w tych screenach jakis cudowny dworek z fontanną na środku zamiast zamku szkoda że miód sie nie leje z ekranu do pełni szczęścia i gdzie Zima?? Najlepsze to wciąż chyba to że Dante nasz wieczny obrońca ludności staje sie naszym wrogiem!!!!!!!! w dodatku nie wiem czy będzie grywalny może autorzy podzielili znowu role ja w przypadku Devil May cry 2 ale kto wie?? zwracam też uwagę na przeciwników a nawet zadam pytanie co to właściwie jest ? nazwe ich błotniakami tak będzie łatwiej bo narazie to nie wiem co to jest ale wygląda to beznadziejnie podobno ma sie pojawic najwiekszy boos jakiego można by sobie wyobrazic w dotychczasowej historii gier !!! to też jest ciekawe????
Na koniec Myślę że to chyba jednak najlepszy moment na skończenie serii bo strach pomyśleć czego jeszcze sie dowiemy jeżeli pojawił by Się Devil May Cry 5, jestem świadomy tego że nie powinienem oceniać Gry której tak na dobrą sprawę nie testowałem ani nie widziałem na własne oczy ale screeny są dla mnie jakieś takie "zwykłe", dla przykładu poprzednie części Devila 1,2,3 ukazyawały tajeminiczy świat ogarnięty ciemną rzeczywistością a w 4-ce "blask i szczęście bije na całą krainę"
Chciałbym sie mylić co do nowego DMC4 ale czas pokaże?! 8)
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post13 wrz 2006, o 09:22

nie przesadzaj Dark Slayer. Tez chciałbym żeby zima powróciła ale te nowe miejscówki wcale nie wyglądają źle. Co do tego żeby seria się skończyła na 4 to też nie masz co liczyć :D. To kura znosząca złote jajka a takiej kury się nie żażyna.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 wrz 2006, o 12:11

Mario (jak zwykle) dobrze prawi.
A zakończenie serii??? Nie, nie sądzę.
(Choć Siara z "Kilera" zarzucił Wąskiemu: "Wąski, ty durniu, obciąłeś kogutowi złote jajca...!")
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post13 wrz 2006, o 16:11

No i trochę tego jest, a ja niestety nie miałem dostępu do kompa przez parę dni i nic nie widziałem o nowym devilku:(. Co do bohatera to wygląda na takiego samego bioshena jakim był Dante, ale cóż zrobić. Trochę boje się że lekkie przejście w strony miasta(co w DMC2 psuło cały klimat). Jest dobrze, jest dobrze. Żeby tylko mózgi z Capcom tego nie popsuli(na razie grafika jest tylko dobra, mam nadzieje że to "dopakują" :)
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post13 wrz 2006, o 20:12

Nowy Devil podobno ma być przeznaczony dla wszystkich nawet dla tych którzy nie widzieli części poprzednich, czyli Capcom idzie kolejny raz na żywioł i troche przy tym za bardzo kombinuje ale tak zdrugiej strony Czy nadal ludzie wymagali by czegoś co zaczyna być "niejakie" albo wręcz niewiarygodne np. MGS4, hideo wypalił się już na temat tej produkcji i gdyby nie fani seria najprawdopodobniej skończyła by żywot na 3, ale wracając do tego Dmc4 to myślę że jeszcze się obroni ale naprawdę w miarę czasu może być gorzej i trzeba będzie oczekiwać że będzie musiał nastąpić koniec (pomimo że to kura znosząca złote jajka)
Leave me, I won`t tell you a third time.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron