Teraz jest 28 mar 2024, o 20:59


Devil May Cry 4

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Devil May Cry 4

Post2 wrz 2006, o 19:23

Capcom dotrzymuje słowa i uruchamia oficjalną stronę Devil May Cry 4 oto link http://www.capcom.co.jp/devil4/
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post2 wrz 2006, o 20:04

No cóż za dużo tego nie ma..:). No i ten licznik 6 dni, nie jestem pewien ale czy Tokyo Games Show będzie właśnie za te kilka dni?? Jeśli nie to przynajmniej dostaniemy z parę screnów i z jeden trailerek:D. Ale już TGS'ie mają być dostępnę wersje MGS4 i DMC4. No cóż nie pozostaje nic innego jak czekać...
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post3 wrz 2006, o 08:30

Prawdopodobnie stronka staruje wcześniej niż TGS ( z tego co mi wiadomo to TGS ma otwarcie około 20 września) ale mam nadzieje że zaprezentują jakiś gameplay a może i przynajmniej grywalne demo a nie zwykłe trailery jak to miało miejsce wcześniej bo troche czasu juz upłyneło i warto przejść do konkretów 8)
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline

karlos

bywalec

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 23 gru 2005, o 00:42
  • Lokalizacja: Ostrołęka

Post3 wrz 2006, o 10:09

Jeszcze tylko 5 dni!!! Sądzę, że pokażą jakieś screeny itd. Ta gra musi zarządzić!!!
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post4 wrz 2006, o 12:12

karlos napisał(a):Jeszcze tylko 5 dni!!! Sądzę, że pokażą jakieś screeny itd. Ta gra musi zarządzić!!!

Pożyjemy zobaczymy, szkoda że na osłodę zaczęcia szkoły(buuu:() Capcom nie dało inforamcji o Devilu. A co do Devil May Cry 3 to była to bardzo dobra gra, ale po zobaczeniu God of War, trochę na diabełka się inaczej"paczy". Oby tylko Capcom nie zwaliło sprawy jak z dwójeczką i żeby devil nie wyszedł razem z premierą God Of War 3(na pewno tak się nie stanie, ale...)
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post4 wrz 2006, o 18:33

Jeżeli nawet premiera God of War 3 złoży się z wydaniem Devil May Cry 4 to pozostaje tylko dewiza "niech wygra najlepszy", wiadomo obie gry trzymaja sie podobnej zasady na zrównaniu przeciwnika z podłożem a dalej to już kwestia gustu ( :twisted: Devil vs God) your choice
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 wrz 2006, o 15:28

Jeszcze 3 dni :( cyba się nie doczekam. Mam nadzieje że Capcom da jakieś oficjalne screeny lub trailer, chociaż mogło by się zdażyć że Capcom oleje sprawę i wrzuci przestarzałego trailerka z E3 i parę fake screenów. Na pewno się tak nie zdarzy, ale tak jestem pesymistycznie nastawiony :). Gra pewnie będzie kontynuowała historię początków Młodego łowcy demonów pewnie godzinę po części trzeciej i będzie rozgrywała się w .... według moich przypuszczań w świecie demonów gdzie obecnie przebywa virgil:). No to czekamy...
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post5 wrz 2006, o 16:55

Trochę za późno na podrzucanie starych trailerów, pozatym to już prawie rok jak Capcom nic nie pokazał na temat tej gry (w końcu premiera DMC4 została zapowiedziana na 2007 rok??) Ja osobiście w to nie wierzę myślę że to może być początek 2008 ale zobaczymy (Ztymi całymi problemami dt. PlayStation 3), również interesujące jest to na którą z obu platform next-gen-ów pojawi sie pierwszy, bo zabawa polega głównie na tym że wygra ten kto pierwszy rzuci graczy na kolana, Podobno w DMC4 akcja ma sie rozgrwac między 2 a 3 częścią przygód tego łowcy ale na ile przez ten rok scenariusz sie zmienił i czy Vergil powróci? to juz tylko wiedzą twórcy 8)
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post6 wrz 2006, o 16:20

Dark Slayer napisał(a): Podobno w DMC4 akcja ma sie rozgrwac między 2 a 3 częścią przygód tego łowcy ale na ile przez ten rok scenariusz sie zmienił i czy Vergil powróci? to juz tylko wiedzą twórcy 8)


Gra raczej nie pojawi się między 2 i 3 częścią, ponieważ część 3 była prequelem do 1 części a 2 była zakończeniem przygód diabła. Vergil na pewno wróci, widać to w pierwszym trailerze (chociaż kto to wie?8)). No jeszcze dwa dni a ja z ciekawości ściągnąłem trailer z Tokyo Games Show.
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post7 wrz 2006, o 16:24

Fakt między 1 a 2 cześcią To Prawda Sorki mój błąd 8)
Ale już w piątek kurtyna idzie do góry więc tylko 24 godziny
I niech diabeł zacznie płakać one more time
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post8 wrz 2006, o 17:41

Na razie jest nieźle dostaliśmy nową stronę, w dodatku całą po japońsku,
Dante już nie jest głównym bohaterem a jest nim niejaki Nero (prawdopodobnie chodzi tu o Nelo Angelo) dobrze znanego brata bliźniaka Vergila, więcej newsów mamy dostawać w następnych tygodniach jakbyśmy już za mało czekali, to nawet screenów nie dali ale w zakładce zespołu który programował DMC4 widać fragment gry na monitorze LCD ale z oceną jak to wygląda ,najlepiej poczekać, z drugiej strony jestem ciekawy scenariusza czy Nero reprezentował zawsze dark side a może był kiedyś po stronie dantego ??
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post8 wrz 2006, o 23:45

Dark skad wiesz ze Dante nie bedzie glownym bohaterem?
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron