Teraz jest 28 mar 2024, o 15:08


Devil May Cry 4

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post21 wrz 2006, o 17:08

Na stronie capcom pojawił się już link do DMC3:Se
http://www.capcom-europe.com/
Ciekawe jak będzie wyglądał nowy game play DMC4 , Nero (tzw. Hellboy) będzie musiał powalić na kolana przebywających na TGS żeby przywrócić wiarę w nowego diabła ale po ostatnich screenach będzie intersująco!!! 8)
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post21 wrz 2006, o 22:50

Panie, Panowie ... DMC 4 w akcji 8)


http://www.gameklip.com/v/1530/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Riddick B.

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 21:32

Post20 mar 2007, o 12:35

DMC4 oficjalnie zapowiedziany na XBOX360. Tak samo jak Ace Combat 6. Ten być może będzie tylko na 360. Niedługo za Xa zapowiedzą FFXIII oraz MGS4. Ps3 to gnojowica i szambowina. Złom nie z tej ziemi. To już lepiej sięopłaca zakupić Pegasusa i na nim pograć w Contre. Niestety ale ps3 już dogorywa, a na jesień idziemy na pogrzeb.

Gość

Post20 mar 2007, o 15:26

Riddick B. napisał(a):DMC4 oficjalnie zapowiedziany na XBOX360. Tak samo jak Ace Combat 6. Ten być może będzie tylko na 360.


Z tymi trzema zdaniami mogę się zgodzić. Resztę przemilczę...

Jak dla mnie wieść o tym, że na X360 pojawi się DMC4 to rewelacyjna wiadomość. PS3 kupię... kiedyś tam, nawet trochu dalej niż kiedyś tam.

Dziwi mnie jedno. Jakim cudem Sony nie potrafiło zarezerwować Devila4 tylko dla siebie?!? "Wpłacamy kasiorę na odpowiednie konto i wara innym od killera, będzie tylko na naszej konsoli." Czy to takie skomplikowane? A może Sony nie ma kasy na takie zabiegi? W takim razie co będzie jak Billu pomacha Waszyngtonami przed nosem Kojimie? MGS4 na Xa 360? Sony pojechało po bandzie z Devilem 4 na całej linii. Wypuścić z rąk taką gierę... szok.
Offline

goggy

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 3 lut 2007, o 17:43

Post20 mar 2007, o 18:53

to jak to ale gra będzie również na Pc zapewne na nową VISTę
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post21 mar 2007, o 12:43

Zgadzam się z Tobą majonez. Wydaje mi sie że seria DMC była jednym ze znaków rozpoznawczych dla Sony. Ale cóż... Nawet nie zdziwiłoby mnie jakby za jakiś czas MGS nie był tytułem tylko na konsole Sony. Jeszcze dojdzie do tego że na X'a ukaże sie Gran Turismo<lol>
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post22 mar 2007, o 16:23

Nawet dobrze się stało , nareszcie będzie można porównać PlayStation III i Xpudło 360 i ocenić te konsole (czy ps3 się obroni i jak poradzi sobie z tym wieloletnim hitem xbox), chociaż już raz capcom udowodnił że na piecu ta gra nie chodzi jak należy ale najwyraźniej trzeba się sparzyć kilka razy ale trudno takie życie 8)
Show is over! PlayStation 3 do boju!
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post26 mar 2007, o 15:48

Ta wiadomość jest dużym zaskoczeniem chyba dla każdego. Co jak co, ale nie spodziewałem się, że Sony wypuści takiego exclusive'a ze swoich rąk. Capcom na pewno nie opłaca się robić na razie DMC4 tylko dla PS3, gdy ta jest w tak małej ilości domów. Wiadomość o multiplatformowości oznacza, że teraz jeszcze więcej osób będzie mogło poznać serię :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post28 mar 2007, o 10:43

Mnie bawią te petycje o których czytamy w ostatnim czasie. Fanboye przypuszczają szturm i aż dziw że tylu dzieciaków pt. "capcom to zdrajcy! nie kupie juz nic od capcom!" jest na świecie.
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post28 mar 2007, o 13:35

jest już nowy trailer do Devil May Cry anime!!! i wygląda to naprawdę dobrze więc na dole link
http://www.dmc-tv.com/
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 kwi 2007, o 15:23

Mario napisał(a):Mnie bawią te petycje o których czytamy w ostatnim czasie. Fanboye przypuszczają szturm i aż dziw że tylu dzieciaków pt. "capcom to zdrajcy! nie kupie juz nic od capcom!" jest na świecie.

Zawsze się znajdzie grupka fanboyów którzy będą próbowali jeszcze coś zmienić :wink: . Szkoda tylko, że nie mogą zrozumieć, że DMC4 na PS3 przecież NADAL ma wyjść, więc tu się nic nie zmieniło :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 kwi 2007, o 15:24

Mario napisał(a):Mnie bawią te petycje o których czytamy w ostatnim czasie. Fanboye przypuszczają szturm i aż dziw że tylu dzieciaków pt. "capcom to zdrajcy! nie kupie juz nic od capcom!" jest na świecie.

Zawsze się znajdzie grupka fanboyów którzy będą próbowali jeszcze coś zmienić :wink: . Szkoda tylko, że nie mogą zrozumieć, że DMC4 na PS3 przecież NADAL ma wyjść, więc tu się nic nie zmieniło :roll: ...

EDIT:
usuńcie tego posta, wysłał mi się "podwójnie" :x
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron