Teraz jest 28 mar 2024, o 16:26


Burnout 5

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 wrz 2006, o 15:12

Po tym twoim poście bandi powinieneś dostać ostrzeżenie, bo po ostatnich twoich postach że bardzo nie lubisz Soniala(delikatnio ujmując), to może teraz przejdziemy do tematu zakończymy oftopic, a w innym dziale założymy temat w którym bandi będzie mógł się użalać i najeżdżać na Soniala.

Co do Burnouta to grałem jedynie w Revenge i to krótko ale giera mnie zauroczyła, nie ma to jak poczuć zapach ścierających się lakierów o poranku:). Jeżeli w piąteczce dojdzie wyniszczanie miasta to głowa moja mała!!! Dobrze również gdyby Criteron dodało specjalne misje w których rozwalaniem miasta wkurzamy jak największą ilość policjantów( było coś podobnego w NFS:MW, ale co tam) i ogólnie bedzie niezła zadyma. Obecnie czekam na info czy gra wyjdzie również na konsolę starej generacji(PS2, X-box) i na jakiegoś trailerka.
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post5 wrz 2006, o 15:15

Ja jestem takiemu motywowi z policja jak mowisz YoW raczej przeciwny. Po prostu im bardziej te dwie serie (Burnout i NFS) sa do siebie podobne, tym gorzej dla nas - graczy :)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 wrz 2006, o 15:36

Siergiej napisał(a):Ja jestem takiemu motywowi z policja jak mowisz YoW raczej przeciwny. Po prostu im bardziej te dwie serie (Burnout i NFS) sa do siebie podobne, tym gorzej dla nas - graczy :)


Jak pisałem dobrze jeśli byłby to odzielny tryb, tak jak crash i osobom którym by się niepodobał po prostu by go omineli(chociaż i tak to nie rozwiązało by sprawy). To może zamiast policji będzie tryb city crash polegającym w rozwaleniu miasta:). Już to widzę "reporterka bla bla bla z kanału 4 dojechała właśnie na miejsce wypadku któremu był winny kierowca w białym sibusishi:) przez którego został znisczona ulica roll street i cały park oraz mnóstwo budynków w różnych regionach miasta, a teraz przeprowadzę wywiad z osobą która widziała jak bezlitosny kierowca zniszył dwa budybki oraz zniszczył 5 samochodów" To mogło być dobre raport w TiViku ze naszej areny zniszczeń, raporty w gazetach, to byłoby niezłe
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post5 wrz 2006, o 17:20

Powinni skupić się na bardziej widowiskowych kraksach i lepszemu wchodzeniu w zakręty.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post9 wrz 2006, o 10:38

No co tu dużo mówić ... next-geny i Burnout 5 ... aż się boję pomyśleć co teraz będzie bo czuję , że na poprawie grafy się na pewno nie skończy ;)[/b]

Khem, wiesz, Burnout: Revenge na Xboxa 360 jakos nikogo na kolana nie powalił oprawą graficzną. Mam nadzieję, że w przypadku "piątki" skok będzie większy...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post10 wrz 2006, o 11:50

PS2 BUTCHER napisał(a):No co tu dużo mówić ... next-geny i Burnout 5 ... aż się boję pomyśleć co teraz będzie bo czuję , że na poprawie grafy się na pewno nie skończy ;)[/b]


Khem, wiesz, Burnout: Revenge na Xboxa 360 jakos nikogo na kolana nie powalił oprawą graficzną. Mam nadzieję, że w przypadku "piątki" skok będzie większy...
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post10 wrz 2006, o 14:28

Moim zdaniem na pierwszego Xboxa skok graficzny względem 3 części był całkiem spory jak na tak mały odstęp czasu między częściami.

Co do wersji na X360 - zrobili tyle na ile było ich wtedy stać. Nie jest źle choć screeny przed wydaniem robiły o wiele lepsze wrażenie niż produkt końcowy :-(
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post10 wrz 2006, o 16:32

Hihi wy tu gadu gadu o 5 a w moim wypadku 4 jest dopiero w drodze.
Tak czy inaczej minal juz prawie rok od premiery nowego x wiec grafika na pewno bedzie lepsza od tej zaprezentowanej w revenge na 360.
Osobiscie jestem dobrej mysli gdyz :
1) takie gry jak GoW czy Lost Planet prezentuja wysoki poziom wizualny
2) panowie z Criterion nie sa nowicjuszami i bez problemu osiagna pulap tych powyzszych
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post6 kwi 2007, o 09:08

Nowe (a w zasadzie pierwsze :wink: ) screeny dają radę, Criterion przynajmniej pod względem graficznym chyba nie zawiedzie.

Dla tych, którzy jeszcze shotów nie widzieli, zapraszam do Galerii OGM:
http://onlygames-pl.mcsadmin.superhost. ... egoria=353
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Post6 kwi 2007, o 11:46

No zgadzam sie, bardzo ładne, zresztą pisałem juz to w newsie. O grafe nie ma co sie raczej martwić.
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post27 kwi 2007, o 23:25

Na tą gierę liczę! Burnout zawsze rządził i jestem pewny że i ten zarządzi ;)
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post28 kwi 2007, o 17:08

Nie ma się co martwić zarówno o gameplay jak i grafikę, bo - z gameplayem nigdy nie zawiedli, a grafikę widać na screenach. Ja już się nie mogę doczekać, bo Revenge na X360 zrobił na mnie mimo wszystko wrażenie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron