Teraz jest 18 kwi 2024, o 11:25


Burnout 5

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Burnout 5

Post1 wrz 2006, o 09:18

onlygames.pl napisał(a):Tak! Tak! Tak! Electronic Arts nareszcie dokonało oficjalnej zapowiedzi piątej części znanej serii arcade'owych wyścigów.

Akcja Burnouta 5 będzie rozgrywać się w całości w Paradise City - jak sama nazwa wskazuje, mieście będącym prawdziwym rajem. Już na początku gracz zostanie obdarowany prawem jazdy, które w jakiś sposób ma go wyciągać z późniejszych tarapatów. Alex Ward, odpowiedzialny w Criterion Studios (wewnętrzne studio EA, twórcy serii Burnout) za 'game design' stwierdził, ze gra ukaże się na X-a 360 oraz PLAYSTATION 3 i będzie produkcją next-genową w pełnym tego stwierdzenia znaczeniu. Ward podkreślił również, że B5 zostanie kompletnie przemodelowane względem poprzednich części serii, ale pozostanie z tym, co towarzyszyło jej od zawsze - hektolitrami miodu wylewającymi się z ekranu. Nowy Burnout zapowiedziany jest na razie na rok 2007 (niestety nic więcej nie wiadomo) i nie wiem jak Wy, ale ja już zacieram łapki.

Czyżby zostało nam oddane do dyspozycji całe miasto niczym w ostatnich odsłonach NFS? W oświadczeniu od EA nie jest to napisane dosłownie, ale można się tego spodziewać. Szczerze mówiąc nie chciałbym chyba, aby ta seria szła w tym kierunku. Ja jakoś nie wypatruję tego nowego Burnouta z wielką niecierpliwością, przede wszystkim poczekałbym jeszcze na jakieś detale dotyczące rozgrywki...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 wrz 2006, o 10:01

Ech, znowu Burnout...
Łezka sie w oku kręci. Dla mnie seria zamarła (nie "zmarła") na dwójce. Czekam cierpliwie - może kiedyś będzie coś godnego miana Następcy Bornouta 2 PoI.
Ja po prostu dalej swoje... Stara miłość nie rdzewieje. Supercar rulzzz.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post1 wrz 2006, o 10:44

Burnout rox i będę piątej części wypatrywał z wypiekami na mordzie, ale obawiam się, że w piątce może nastąpić drobne zNFSowanie tej serii, co bardzo by mi się nie spodobało ;/
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 wrz 2006, o 19:12

Stary, na próżno czekasz... TO już nastąpiło...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post2 wrz 2006, o 12:17

"Dla mnie seria zamarła (nie "zmarła") na dwójce"

To widocznie nie zagrałeś u siebie w domu w 3 część. Najlepszą moim (i nie tylko) zdaniem.

Tu mała uwaga - jak sonial nie masz o czymś pojęcia i dobrego porównania to się lepiej nie wypowiadaj.

4 część owszem nie była tak miodna jak 3 mimo ulepszen. Moim zdaniem z jednego względu - wyszła po prostu za wcześnie!
Obrazek
Obrazek

Gość

Post3 wrz 2006, o 01:11

Widzicie chłopaki jak to jest, jeden lubi jak mu cygani grają, a drugi jak mu skarpeki śmierdzą:).

Jak dla mnie najlepszą częścią był Burnout Revenge. Po "piątce" oczekuję jeszcze większego powera i kasacji mózgu!

Normalnie chyba se dzisiaj "zdrowaśkę" odmówię w intencji B5 buhehhehe
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 wrz 2006, o 13:24

bandi napisał(a):"Dla mnie seria zamarła (nie "zmarła") na dwójce"

To widocznie nie zagrałeś u siebie w domu w 3 część.(...)

Zagrałem (skończyłem ją).


bandi napisał(a):(...)3 część. Najlepszą moim (i nie tylko) zdaniem. (...)

To super, stary. Tylko kogo to? Koniowi na Helu zamelduj.


bandi napisał(a):Tu mała uwaga - jak sonial nie masz o czymś pojęcia i dobrego porównania to się lepiej nie wypowiadaj.

Nie mam pojęcia o czym tu^^ piszesz, nie będę się więc wypowiadał. BTW Skończyłem wszystkie Burnouty od dwójki wzwyż. Cholerka, jakiego "dobrego porównania"??? Co Ci się znowu roi? Jakbyś zajrzał do właściwych topiców, to byś widział, że mam wszystkie Burnouty.


bandi napisał(a):4 część owszem nie była tak miodna jak 3 mimo ulepszen. Moim zdaniem z jednego względu - wyszła po prostu za wcześnie!

Znaczy co? Była niedopracowana? Nie kumam... Czy miała może wyść jak gry na wspaniałe Nintendo Game Cube? Wszyscy wiedzą jak to jest z grami na Gacława...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post5 wrz 2006, o 00:44

"Znaczy co? Była niedopracowana? Nie kumam... Czy miała może wyść jak gry na wspaniałe Nintendo Game Cube? Wszyscy wiedzą jak to jest z grami na Gacława..."

Co takiego??? Chłopaczku nie zaczynaj wojny. Akurat Revenge zakupiłem na Xboxa więc o co ci chodzi z tym GameCube?

Wojne platform znowu próbujesz rozpętać?
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 wrz 2006, o 08:33

bandi napisał(a):(...)Co takiego??? Chłopaczku nie zaczynaj wojny. Akurat Revenge zakupiłem na Xboxa więc o co ci chodzi z tym GameCube?

Wojne platform znowu próbujesz rozpętać?

Przepraszam pana, panie starszy... Ja, chłopaczek, na prawdę nie chcę żadnej wojny, a buuu...

Ech, te Twoje zwidy... (spoiler: nazwij je "skrótem myślowym", to teraz trendy)
P.S. Dobra, koniec śmichów. Widzę, że panu starszemu Bandiemu się dowcip wyostrzył. Z "Poradnika tekściarza" korzystasz, czy może kursy męskości we Wrocku prowadzą? Nieważne.
Moje ostatnie słowo w dysputach z Tobą brzmi tak: jesteś (dzieciaku) uciążliwy jak wrzód na dupie. Nie widać go, mały, a męczy jak diabli...
Daję sobie spokój z Tobą (możesz mnie prowokować - zlew) - nie dogadamy się i tyle. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje...
Pokój.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post5 wrz 2006, o 12:44

A idź ty w .... Nie życzę sobie żeby ktoś w taki sposób do mnie pisał - ZBANOWAĆ GO! ;-)

Kto tu jest wrzodem doskonale widać po dominującej ilości postów nad innymi ;-). Nie dopuszczasz tego, że ktoś może się wypowiadać w taki sposób i jeszcze potrafić się bronić. Żal ci ... ściska, że jestem z Wrocka co powtarzasz kilka razy.

Zazdrościsz mi że posiadam Xboxa, Gamecybe, PSP i X360 a zaraz będę miał jeszcze Wii i kupe gier - wiem wiem - pewnie o to ci najbardziej chodzi. Oj biedaku- pewnie na PSXie dalej jedziesz heh ;-)

Nie chce mi się dalej pisać. Myślę że to wystarczyło abyś w końcu ...!
Ostatnio edytowano 6 wrz 2006, o 01:42 przez bandi, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post5 wrz 2006, o 13:53

ZBANOWAĆ GO!

shut up
Gamecybe

Nie wiem co to jest Gamecyba ale musi byc super.
Zazdrościsz mi że posiadam Xboxa, Gamecybe, PSP i X360 a zaraz będę miał jeszcze Wii i kupe gier - wiem wiem - pewnie o to ci najbardziej chodzi. Oj biedaku ze wsi - pewnie na PSXie dalej jedziesz heh

Ty tez masz mu czego pozazdroscic - inteligencji.

Czlowieku pomysl zanim zaczniesz pisac glupoty. Najechales na Soniala bez powodu, a teraz sie jeszcze oburzasz i go wyzywasz. Tym ktory bardziej zasluzyl na bana jestes Ty i co do tego nie ma watpliwosci.

W skrocie - Bandi wybieram Cie! Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post5 wrz 2006, o 14:44

Siergiej napisał(a):W skrocie - Bandi wybieram Cie! Obrazek


Hehe nie wytrzymam - to ci sie udalo Siergiej :>
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron