Teraz jest 28 mar 2024, o 13:32


Two Worlds

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Two Worlds

Post28 lip 2006, o 13:02

Two worlds zapowiada się na naprawdę niezłą niespodziankę. Kto wie czy nie będzie konkurować z Oblivionem na X360. Niezwykła grafika, Świetny system walki, Fabuła(nie ratujemy świata!), zwierzęta, na grzbietach których będzie można podróżować , niczym nielimitowany system rozwoju bohatera, wybór między dobrem i złem(tu standart). Zapowiada się naprawdę nieżle. No i najważniejsze Gra robiona jest przez POLAKÓW!!! Nieżle co nie:)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post28 lip 2006, o 14:50

To już pewne na 100%, że gra ukaże się też na X360? O wersji na PC było wiadomo, ale jeszcze całkiem niedawno wiem że 360'tkowa edycja nie była do końca pewna.

Może być z tego kawał solidnego softu, trzymam kciuki za polskich twórców.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post29 lip 2006, o 12:12

Temat zawsze można przenieść do PC, ale jak słyszałem Two worlds ma wyjść również na X360 tak pisze na głównej stronie projektu( i ign:)). A gra naprawdę wygląda naprawdę dobrze tylko premiera daaleko. No ale cóż chyba możemy poczekać 8)
Offline
Avatar użytkownika

Rybens

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 22 sie 2006, o 16:22

Post6 wrz 2006, o 22:41

Nom Two worlds może być dobre :D
Wszystko co ma początek ma też swój koniec
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 lut 2007, o 12:49

Właściwie to dopiero niedawno Two Worlds zostało oficjalnie zapowiedziane również na Xboxa 360. Dobrze, że kolejna polska gra pojawi się na konsolach - trzymam kciuki za naszych rodzimych twórców :) .

Sesja motion capture a animacja postaci w Two Worlds:
http://www.gametrailers.com/player.php? ... v&id=16577
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post6 lut 2007, o 22:42

Gra zapowieda sie bradzo dobrze. Maja uwage przyciagnela juz wtedy gdy nawet jeszcze nie byla zapowiadana na X360 i oczywiscie dla tego poniewaz jest robiona przez polska firme. Mam nadzieje ze gra nie bedzie przesuwana i wyjdzie zgodnie z terminem. Ciekawi mnie jak bedzie rozwiazany system Xbox Live w Two Worlds, poniewaz podobno bedzie mozliwosc grania po necie.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post10 lut 2007, o 23:46

obawiam się tylko żeby jak to zwykle bywa w przypadku takich dużych rpgów gra nie była robiona do usranej śmierci, to znaczy żeby premiera nie była ciągle przekładana...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post11 lut 2007, o 14:54

Mario napisał(a):obawiam się tylko żeby jak to zwykle bywa w przypadku takich dużych rpgów gra nie była robiona do usranej śmierci, to znaczy żeby premiera nie była ciągle przekładana...


Zazwyczaj tak bylo ze takie projekty byly przekladane, a jesli mamy w to glownie wliczyc Polske to juz calkiem byloby duzo takich projektow :wink: . Jednak miejmy nadzieje ze przy tym projekcie bedzie inaczek :wink: .
Offline

Dizzy

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 4 mar 2007, o 20:29

Post4 mar 2007, o 21:06

Świetny RPG nam się zapowiada! Coś na skalę Obliviona czy Gothia 3 na PC :wink: . Najlepsze jest to że to wszystko robią nasi rodacy! Właśnie dzięki temu z jeszcze większą chęcią zagram sobie w Two Worlds na Xbox'a 360 gdy gra tylko wyjdzie :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Post7 mar 2007, o 11:12

W gry RPG nigdy się nie zagrywałem, ale w ten tytuł będę musiał :wink: . Mam nadzieję że Two Worlds nie zrobi plamy z premierą bo jeśli zaczełaby się ona przeciągać o tygodnie później o miesiące to mieli byśmy kolejny projekt w histori Polskich gier, które nie wyjdą :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post11 mar 2007, o 13:56

Wiecie co, jak usłyszałem o zestawie potrzebnym do odpalenia tej gry na komputerze (dwurdzeniowy procesor, 1GB RAM, karta graficzna 256MB...) to tym bardziej cieszę się, że gra wyjdzie też na Xboxa 360 :P . Wprawdzie to nie są oficjalne informacje, pewnie minimalne wymagania będą niższe, ale dobrze że do cieszenia się bardzo dobrą oprawą wystarczy po prostu 360'tka :roll: .
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 mar 2007, o 11:21

Tylko że takie RPGi potrafią się spóźniać. Jedszcze nie pamietam by jakaś gra robiona przez Polaków ukazała się o czasie. Co do wymagań sprzętowych to pozdrawiam wszystkich kloniarzy pakujących kolejne podzespoły do swoich blach co 2 lata. Albo cieszą się że gra pójdzie im na low detalach :D. Nie ma to jak konsola, kupujesz raz i o nic się nie martwisz.
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron