Teraz jest 28 mar 2024, o 14:47


Saint's Row - kolejna gra GTA-podobna :P

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Saint's Row - kolejna gra GTA-podobna :P

Post23 lip 2006, o 10:02

Właściwie pierwszy tytuł na 360'tkę stworzony na podobieństwo serii GTA. Może nie będzie to rewelacja, ale ciekawi mnie jak się sprawdzi pierwsza tego typu gra na next-genach. Graficznie rewelacyjnie na pewno nie będzie, ciekawe czy rozgrywka zostanie jakoś bardziej rozbudowana, czy raczej dostaniemy to samo co na current-genach bez większej rewolucji...

Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post23 lip 2006, o 21:21

jakos nie wygląda to zachecająco. i jeśli chcą zeby sie to jakos sprzedało, powinni wypuszczac tego saint rowa jak najszybciej bo jak sie ukaze gta4, bedzie juz za pozno 8)

Gość

Post23 lip 2006, o 23:23

niestety taki już los wszystkich klonów gry Rockstar...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post26 lip 2006, o 01:02

No przesunięcia większego już nie będzie - parę dni temu wyciekło nawet demo (nieoficjalnie, bo szybko go zdjęto z Marketplace), jednak co bardziej uważni wybrańcy zdązyli przez ten krótki czas je ściągnąć. A jeśli jest demo, to i szybko powinna ukazać się pełna wersja - ta bodajże we wrześniu i myślę że to dobry okres dla tej gry - jeszcze nie ma tego przedświątecznego szału (w którym można łatwo zaginąć ze swoją grą), a i do premiery GTA jeszcze daleko. Saint's Row nie będzie miał na razie konkurencji na 360'tce i to może przyczynić się do sukcesu tej produkcji.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sie 2006, o 22:16

Sarge napisał(a): A jeśli jest demo, to i szybko powinna ukazać się pełna wersja.


Niekoniecznie. Wiele razy widziałem już sytuacje gdy demo ukazywało się kilka miesiecy dopiero po pełnej wersji. Może była to jakaś alpha ktora nigdy wyciec nie powinna.
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post21 sie 2006, o 09:13

Demko Lost Planet pojawiło się w trakcie E3 a gra ma wyjść dopiero w zimie, więc...

Co do gry - polecam zagrać - jak dla mnie GTA jues małe przy tej pozycji. Bardzo dobrze zrobi dobra konkurencja serii GTA która ostatnio stała się do znudzenia :-( tzn nie do zniesienia :-)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post22 sie 2006, o 23:37

Naprawdę wierzycie, że jeszcze ta data (29 sierpnia w USA i 1 wrzesnia w Europie) może się zmienić :P ? Poza tym gra już chyba dawno osiągnęła status gold, choć może się mylę...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post29 sie 2006, o 20:22

Umć nie jest tak żle jak myślałem na GT gra dostała 8/10 a średnia ocen oscyluje gdzieś tak na 87% (gamerankings). Włąciwie na X360 na razie nie ma innej alternatywy , więc pewnie i tak osoby posiadające Xbox 360 i tak już się zagrywają. Ktoś już ma? Jeśli tak to jakie wrażenia?
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post1 wrz 2006, o 10:36

Polecam zapoznać się z demkiem Just Cause - gra jest rewelacyjna.

Nie jest to klon GTA - i bardzo dobrze. Gra mimo wszystko jest lepsza (przynajmniej demko) od Saint Rows
Obrazek
Obrazek
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post12 wrz 2006, o 14:22

ja grałem chwile w demko. dla mnie bez rewelacji. Jest ładniej niż na przykład w poprzednich gta ale nie widać tu imho mocy next-gena. animacja ludzi dalej jest skokowa, troche słabo to wygląda. ale na pewno jak ktos juz nie może doczekać się na gta 4 to powinien zainwestować bo dostanie takie dopalone gta ktore dotychczas znamy.

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron