Teraz jest 19 kwi 2024, o 01:38


Final Fantasy XIII

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Final Fantasy XIII

Post23 lip 2006, o 09:24

Będzie obowiązkowy tytuł na PS3 :wink: ? Trailer z tegorocznego E3 wiele wprawdzie nie pokazuje z rozgrywki, ale jeśli tak będzie się prezentowała oprawa w pełnej wersji (a Square Enix utrzymuje, że scena w lesie i walki w pociągu chodzą na silniku gry), to przynajmniej graficznie będzie bardzo dobrze :) .

Gość

Post23 lip 2006, o 09:31

Bardzo dynamiczne starcia, może jakiś nowy system (?), wspaniała oprawa, no i fabuła (pewnie Square-Enix znowu nie zawiedzie). Ide o zakład, że będzie "MUST-HAVE" zresztą który Final nie był rozsprzedawany jak cieple bułeczki?? (choć czasem małe wtopy Square się zdarzały...) 8)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2006, o 09:35

Mam tylko nadzieję, że w wyniku prac nad całą serią Fabula Nova Crystalis, dopracują chociaż właśnie właściwą "trzynastkę" (równolegle powstanie jeszcze kilka innych tytułów na bazie tej części :shock: ). Mieliśmy już podobną sytuację z FFX i FFX-2, ale wtedy oba projekty były tworzone oddzielnie, a X-2 powstało dopiero po sukcesie dziesiątki. Teraz prace nad wszystkimi tytułami trwają niemal równolegle i czy to nie przeszkodzi w doszlifowaniu każdej z części? Mogą nawet wydać słabe Versus, ale moim zdaniem powinni się skupić przede wszystkim właśnie na Final Fantasy XIII.

Gość

Post23 lip 2006, o 09:38

dokładnie, ale mają oni napewno na uwadze to, że jeśli część "rdzeniowa serii" FFXIII sie nie sprzeda, to i inne części szlag trafi. bo chyba maja nie :| ?? :D [/url]
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post23 lip 2006, o 13:28

heh oby mieli. Mi troche finale sie poprzejadały,ale w dwunastke na ps2 zagram, w koncu wszyscy ją tak wychwalają :roll: . a trzynastka? Zobacze jakie wrazenie na mnie zrobi dwunastka wtedy zobacze czy bedzie mnie kolejna czesc ineresowac :D
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Final Fantasy XIII

Post16 maja 2008, o 13:50

Tyle że cały czas nie wiemy kiedy ta gra ma się ukazać. Fanboye PS3 cały czas wymieniają ją jako jeden a czynników przemawiających za PS3 a ja nie zdziwię się jak Square Enix wyda FF XIII dopiero na przykład pod koniec 2009...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Final Fantasy XIII

Post2 sie 2008, o 19:15

onlygames.pl napisał(a):Final Fantasy XIII potwierdzony na 2009 rok (w Japonii) + informacje na temat grywalnego dema

Koncern Square Enix potwierdził, że długo oczekiwany Final Fantasy XIII ukaże się w Japonii w 2009 roku. To dość ważna informacja, bo do tej pory nie znaliśmy choćby przybliżonego terminu wydania. Warto pamiętać jednak, że dotychczas firma potrzebowała przynajmniej kilku miesięcy, by przenieść kolejne części swojej flagowej serii do Europy (w przypadku "dwunastki" musieliśmy czekać niemal rok(!), natomiast gracze w USA blisko 9 miesięcy), toteż trudno spodziewać się, by najnowsza odsłona pojawiła się w "zrozumiałej" (angielskiej) wersji przed końcem 2009 roku.

Przypominamy, że Final Fantasy XIII w Japonii ukaże się wyłącznie na PlayStation 3, natomiast w pozostałych regionach swój odpowiednik dostaną również posiadacze Xboxów 360. W Stanach Zjednoczonych obie wersje (PS3, 360) mają ukazać się dokładnie w tym samym dniu (kiedy? tego na razie nie wiemy).

"Kwadratowi" potwierdzi ponadto, że grywalne demo FF XIII będzie załączone na płycie Blu-ray z filmem Advent Children Complete, który ma zadebiutować w Kraju Kwitnącej Wiśni w marcu przyszłego roku. Wygląda więc na to, że "próbkę" najnowszego Finala będą mogli przetestować jedynie posiadacze PlayStation 3.

Warto dodać, że ruszyła oficjalna strona Final Fantasy XIII, ale nie ma na niej nic ciekawego oprócz trailera, który z pewnością wszyscy już nie raz obejrzeli. [Ski]


Jak myślicie, mamy szansę na premierę FFXIII także w zrozumiałej wersji w 2009 roku? Jakby nie patrzeć, polityka Square Enix w temacie lokalizacji zaczyna się zmieniać - jeszcze niedawno wszystkie jRPG po angielsku wychodziły z dużym opóźnieniem w stosunku do japońskiej premiery, a choćby takie Infinite Undiscovery będzie miał ogólnoświatową premierę tego samego dnia! Dlatego ja po cichu mam nadzieję, że szansa na trzynastego Finala niedługo po premierze w Japonii u nas w Europie jest. A żal by było długo czekać, szczególnie posiadaczom PS3 - na tą konsolę do tej pory nie ma właściwie ani jednego dobrego jRPG-a...
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Final Fantasy XIII

Post2 sie 2008, o 22:41

imo nie ma szans na finala 13 po angielsku w 2009 roku. Tam (w każdej części) jest tyle tekstu że coś wydaje mi sie że dostaniemy go najwczesniej w polowie 2010 roku. No chyba że kwadratowi by nas zaskoczyli i zorganizowali premierę ogólnoświatową, ale nie wierze w to :chytry:
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Final Fantasy XIII

Post7 cze 2021, o 16:26

Final Fantasy to jest naprawdę fajna gra. Kocham korzystać z tej wspaniałej gry. Ona jest świetna!!!
________________________
Tematy prac dyplomowych z Logistyki
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Final Fantasy XIII

Post30 lip 2021, o 16:01

Final FAntasy to na pewno świetna gra, ale zbyt czasochłonna dla mnie!
___________________________
Praca licencjacka w Poznaniu
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Final Fantasy XIII

Post25 sie 2021, o 16:13

Finanal fantasy to są wspaniałe gry. Kocham z nich korzystać. One są po prostu doskonałe moim zdaniem!!!!
___________________________________________________
https://wegait.pl/profesjonalne-blogi/

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron