Teraz jest 29 mar 2024, o 00:44


Medal of Honor: Airborne

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Medal of Honor: Airborne

Post18 lut 2006, o 18:14

Już jakiś czas temu pisaliśmy wam naszym serwisie o najnowszej części tej kultowej serii 8) co myślicie o pomysłach jakie ma zamiar wproawdzić EA i czy przemawiaja do was artworki jakie można zobaczyć choćby w naszej GALERII.
Osobiscie jestem nastawiony bardzo pozytywnie :wink: pokładam duze nadzieje w nowa czesc MOH, moze wkoncu wroci mi szacunek do tej serii, który utraciłem po przejsciu Rising Sun i European Assault :| szczegolnie ciekawi mnie patent zwiazany ze skokiem na spadochronie :twisted: [/url]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post1 mar 2006, o 23:22

hmm na tych zdjeciach niewiele widać, ale i tak czekam na MOH. Mam nadzieje ze wprowadzą coś nowego bo troche juz przejadła mi sie ta seria. Co nie oznacza ze sie dobrze niebawiłem przy rising sun czy European Assault co to to nie...
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post2 mar 2006, o 10:46

mi sie juz w ogole to przejadło, nie ma to jak stare czesci na PSX tam to był klimacik :D
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post2 mar 2006, o 22:11

na razie to troche takie gadanie o niczym bo bardzo mało o grze wiadomo. no bo w sumie co? ze do kazdej misji trzeba bedzie zeskakiwac ze spadochronem i to chyba wszystko :D. Medala zawsze ceniłem, ale trzeba poczekac na wiecej informacji...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 mar 2006, o 13:05

Jak to nic nie wiadomo!!! Na gry-online jest już recka! Co prawda tylko dla użytkowników M@y Club. Będzie można modyfikować broń, czyli np. Dokupić bardziej pojemny magazynek. Misje będą odbywały się w(ZNÓW!!!) w europie. Zmienią silnik graficzny na lepszy. No i najgorsze wyjdzie tylko na konsolach nowej generacji i na dopasionych piecach:(
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post10 mar 2006, o 15:26

chyba coś ci sie pomyliło tej gry jeszcze nie ma
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 mar 2006, o 15:30

YoW napisał(a):Jak to nic nie wiadomo!!! Na gry-online jest już recka! Co prawda tylko dla użytkowników M@y Club. Będzie można modyfikować broń, czyli np. Dokupić bardziej pojemny magazynek. Misje będą odbywały się w(ZNÓW!!!) w europie. Zmienią silnik graficzny na lepszy. No i najgorsze wyjdzie tylko na konsolach nowej generacji i na dopasionych piecach:(


Niezły z ciebie lolek, moh airborne jest zapowiadane na koniec tego roku, na razie to nawet nie ma wczesnej wersji..
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Post12 mar 2006, o 23:44

no cóż, koleś chyba nie bardzo wiedział o czym jest temat. Ale zostawmy go. Co do gry... to czekam, chociaz szkoda ze bedzie tez na pc :twisted: lubie exclusivy :P
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post16 mar 2006, o 12:57

Taaa, może być nieźle. Pewnie przed premierą pojawią się w sklepach jakieś super pack`i - czyli wszystkie części medala za 50 zł. Chyba bardziej by mnie to kręciło niż najnowszy Medal.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 mar 2006, o 19:02

mnie tylko jedno wkurza w medalach - że niezbyt sie zmieniają. Potrzeba jakiegoś powiewu świeżości tej serii moim zdaniem.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post18 mar 2006, o 15:18

Pomyliłem się ma wyjśc na wszystkie konsole(oprócz PS3 i Revo)i Pecety, niepotrzebnie wprowadziłem niektórych w błąd Co do modyfikacji broni to ma być ich 10, dokładnie nie zostało powiedziane jak mają wyglądać. Sa już krótkie zapowiedzi w Clicku,cd-a,psx extreme. Ciekawe jak długi będzie ten medal, bo słyszałem że spadochroniaże z 82(lub innej:)) skakali tylkko 4 razy...:/
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post19 mar 2006, o 10:54

hmm co za dużo to niezdrowo ja mam nadzieje ze nie we wszystkich misjach bedzie skakanie ze spadochronu bo juz po 5 misjach bede tym rzygać :roll:

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron