Teraz jest 28 mar 2024, o 13:47


Tekken 6 !

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post4 wrz 2005, o 10:59

Przy mamusi nie wypada grać, bo jest się do niej odwórcownym wtedy tyłem, a gdybym był odwrócony przodem, to nie wiem, czy mamusia by przeżyła (chyba, że mamusia umie odpalić cunter`a na midzie w realu :D).
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

aras-ocb

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 25 gru 2005, o 19:31
  • Lokalizacja: puszcza

Post25 gru 2005, o 19:44

w eye toya to bym nie wierzył... ale chciałbym żeby kolejna część serii była prequelem jedynki... młody heniek z MEGA bokobrodami? :D ? młodziutki Paul bez żulerskiej mordy :) i Jun-hentai version :D
ja bym to od razu kupił 8)
like a hawk!!!

Gość

Post16 lip 2006, o 23:54

po trailerze z E3 widać, że gra aż tak świetnie się nie prezentuje. Gdzie ten Jin z którego tak ulatywały krople potu przy każdym machnieciu pięscią?? gdzie te doskonale pracujace mięsnie?/?? trzeba jeszcze troche popracować nad tą grą...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post21 lip 2006, o 11:31

E tam ten trailerek pewnie był robiony na laptopie, wtedy gdy Namco leciało samolotem do Los Angeles:P. A tak na serio na pewno gra się bardzo poprawi i będzie wykorzystywać poteżną moc PS3 i wszyscy będą happi:) A i nieżle wyglądała ta tagowa akcja na trailerze, mam nadzieje że Namco nie zrezygnuje z tego pomysłu
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2006, o 09:06

Velios napisał(a):po trailerze z E3 widać, że gra aż tak świetnie się nie prezentuje. Gdzie ten Jin z którego tak ulatywały krople potu przy każdym machnieciu pięscią?? gdzie te doskonale pracujace mięsnie?/?? trzeba jeszcze troche popracować nad tą grą...

Nie wierzę że Tekken 6 będzie tak wyglądać, bo to będzie porażka - już dostępne od początku roku DOA4 wygląda lepiej, nie wspominam o nadchodzącym Virtua Fighter 5 :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post23 lip 2006, o 18:42

Póki co gra wygląda paściarsko, ale myślę, że nie ma co się przejmować. To na pewno bardzo wczesna wersja, przygotowana na szybko, "byle zdążyć na E3" (Namco było raczej zajęte DR-em).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post23 lip 2006, o 21:15

Sarge napisał(a):Nie wierzę że Tekken 6 będzie tak wyglądać, bo to będzie porażka - już dostępne od początku roku DOA4 wygląda lepiej, nie wspominam o nadchodzącym Virtua Fighter 5 :roll: ...


Heh, toż to na ps2 nawet rewelacją by nie było 8) . trzeba poczekac, na pewno robili demko na chybcika zeby pokazac ze tekken "będzie". Ja jestem dobrej mysli, namco rządzi jesli chodzi o bijatyki i zarządzi tym razem także.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post19 lut 2007, o 18:32

Nowe screeny prezentujące Tekkena 6 - http://onlygames.pl/Galeria/galeria.php ... egoria=288

Wiecie co, rewelacji nie ma i nowy Tekken jest kolejną grą, której rzeczywisty poziom graficzny nie przystaje do tego, co było prezentowane na renderze podczas E3 05. Gdzie tu te ociekające w detale postacie (pamięta ktoś prezentowanego na targach Jina?)... :roll: ? Notabene porównując tak "z pamięci" te screeny, a shoty z Virtua Fighter 5, to ten drugi tytuł prezentuje się jednak według mnie lepiej.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post25 lut 2007, o 12:32

Heh ja muszę dodać że wyszedł już nowy trailer. Dowiadujemy się na nim że do turnieju żelaznej pięści doszło dwóch nowych zawodników, albo raczej zawodniczek:). Możliwość pełnej customizacji postaci. Według mnie grafika Wygląda tak samo jak w Tekkenie 5 tylko w HD. Tutaj macie trailer http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1673
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post25 lut 2007, o 20:42

No faktycznie zapomniałem post wyżej wspomnieć o tym trailerze, choć pojawił się on równolegle z nowymi screenami. Mój komentarz co do niego jest... taki sam jak wyżej, więc nie będę się powtarzać :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post26 lut 2007, o 23:08

bieda panowie, bieeeda. Co tam robią w tym Namco? Może pomylili sie i tworzą na devkitach od ps2 8) :?:
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Tekken 6 !

Post16 maja 2008, o 13:48

Wielu developerów ma problemy z wyciśnięciem mocy z PS3 i Namco nie jest tu wyjątkiem. Najlepszy przykład to Ridge Racer 7 który też wygląda "tak sobie". Mnie za to bardziej od grafy w tekkenie martwią nowe postacie które... eh szkoda gadać każdy kto się interesuje wie co one sobą reprezentują. Japończycy powinni zrozumieć, że najwięksi fani na przykład Tekkena 3 już dawno wyrośli więc nie wiem po co takie dziecinne podchody stosują :|
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron