Teraz jest 19 kwi 2024, o 05:11


Tekken 6 !

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 sie 2005, o 12:13

Ja patrzę zawsze. Co mi po koniu, który tylko żre, a robić nie chce???
Prezent ma być "prezentem", a nie "uciążliwym prezentem", nie? Wiem, wiem, jak nie chcę to mogę nie włączać. Tak też cały czas robię. Gram TYLKO w 5ątkę...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 sie 2005, o 10:55

to tak jak ja. Na co mi taki "prezent" jak w ogole z niego niekorzystam, wiec dla mnie mogloby go w ogole nie byc. A wszystko przez brak konfiguracji przyciskow.. :?
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post16 sie 2005, o 13:51

O tekkenie 6 informcji jest tyle co kot napłakał. Ja tam myślę że to jedna wielka podpucha tekken wyjdzie... za jakieś 3 lata, hem ja wymiękam i zbieram na Tekkena 5. :)
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post20 sie 2005, o 06:24

Ledwo co T5 wylądował w czytniku konsoli, a tu już Namco wyskakuje z nowym... trailerem:D. Myślę, że narazie nie ma co spekulować nt. szóstej odsłony Teka. Ja mam nadzieję, że w końcu uśmiercą Heńka (impossible...?), no i Jin powinien dostać więcej lepszych juggli, bo mało ich ma:P. A poza tym, zapewne pojawią się nowe postacie - pozostaje mieć tylko nadzieję, że nie będą to takie "wybryki" jak Raven i Feng-Wei :evil:. No i systemik mogli by bardziej jakoś rozbudować... Lista życzeń jest jeszcze spora, however, T6 ujrzymy pewnie za jakieś 3 latka, może więcej, może mniej. Ja tam już o wiele bardziej czekam na Soul Calibur 3:).
Ostatnio edytowano 30 sie 2005, o 08:28 przez Masamune, łącznie edytowano 1 raz
Flame purifies all...
www.gameholic.net
I forgive you...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 sie 2005, o 09:14

żebyście sie jeszcze nie zdziwili jak ujrzycie kolejnego tekkena w przyszłym roku. Namco lubi supportować konsole Sony na launchu, a nowy tekken byłby idealnym launch-title :D
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post21 sie 2005, o 12:03

Oby jednak nie wyszedł, bo coś mi się widzi, że jak za mało czasu będą mieli na dopracowanie gry, to wyjdzie taka gierka jak T4. Niby fajna i wogóle ale jedna coś nie tego. Wolałbym poczekać trochę dłużej i mieć pewność, że chłopaki nie zawiodą.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post29 sie 2005, o 22:18

O ja pie***le!! Tekken 5!! ale super!!! a tak poważnie: nie wiem jak sie można podniecać z głupiej bijatyki...
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post30 sie 2005, o 07:54

A tak poważnie - to ja się zastanawiam czy ktoś nie powinien dać w końcu temu Panu bana :).
PS. A ja nie wiem, jak można się podniecać jakimś głupim fps'em, np. takim jak Halo:) (ironia zamierzona;p).
Ehh, po prostu szkoda słów...
Flame purifies all...
www.gameholic.net
I forgive you...
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post30 sie 2005, o 07:56

Tak to jest jak 12 latek dorwie się do netu...
Miejmy nadzieję że niebawem mu się znudzi i przeniesie się na np. Forum Bravo
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2005, o 09:00

Taaa, i to "Bravo Girl", łehehe! A co do T6. Powiem, że po cichu liczę na solidny kop w zad. Coś w cyklu "Prezydent Lepper", czy w ogóle "uczciwy, niebiorący polityk", kumacie???
Np. walisz Jinem juggle'a, np. 1,2, 1,3,3,4,3,2,4,4,4,2,3,4,4,3,3,..., a biedny przeciwnik wylatuje z boku TV, i ląduje w doniczce z paprotką... Ku uciesze okolicznej gawiedzi i tłuszczy zgromadzonej na przedpokoju, hłe, hłe, hłe...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post3 wrz 2005, o 10:29

Może zaimplementują obsługę Eye TOy`a. Wtedy moja żona bała by się do mnie podchodzić w czasie mojej gry :D. Hehe. Już widze to wołanie z kuchni z prośbą o możliwość wejścia do pokoju z konsolą :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2005, o 10:43

Ta, i dziwną manię grania w to, podczas wizyt teściowej (Trzask! "Ups, mamusiu, sory... A nie mówiłem, żebyś odsunęła się dalej?")... He, he.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron