Teraz jest 28 mar 2024, o 11:03


Tekken 6 !

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Arbuz

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 26 lip 2005, o 08:56
  • Lokalizacja: Wrocław

Tekken 6 !

Post26 lip 2005, o 09:05

Właśnie, ciekawe jak będzie wyglądał. W tym temacie wypowiadajcie się jak chcieli byście zobaczyć TK6....jakich zawodników chcecie zobaczyć itp.
Village People, Queen oraz Krzysztof. K RULEZ !!!
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post26 lip 2005, o 16:56

wiesz arbuz, chetnie bym pogadal na temat najnowszego tekkena ale o czym tu gadac jak nic nie wiadomo.. :roll: jedynie ze bedzie jin, wow, kupa infosów :D
Offline
Avatar użytkownika

Arbuz

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 26 lip 2005, o 08:56
  • Lokalizacja: Wrocław

Post26 lip 2005, o 17:49

ale chodzi mi o to jak sobie wyobrażacie sobie najnowszą odsłone TK, jakie postacie chcieli byście zobaczyć, a jakie nie ( Kuma LOL ! :) )
Village People, Queen oraz Krzysztof. K RULEZ !!!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post26 lip 2005, o 18:04

hmm jak sobie go wyobrażam? Cud miód wypasiona grafa nie wystarczy, chcę wiekszej interakcji z otoczeniem. powinno sie tez cos zmienic z animacją niektorych ruchow, bo tekken 5 choc swietny, to animacjaniektorych ciosow jest slaba.. przez co wyglada to wszystko jak gra, a nie rzeczywistosc :). Chcialbym tez (no, niekoniecznie musialby to byc tekken), by powstala jakas bardzo realistyczna bijatyka, jak kiedys było bushido blade..
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post26 lip 2005, o 20:09

Mario, co, jak co poprawili trochę animacje postaci w T5…
A co, do T6 myślę ze to będzie tak samo ja z Tekkenem Tag Turnament(pokazali siłę PS2)płynna animacja ruchy mięśni odbijające się cienie w kałuży lub powiewanie strojów, jeśli popatrzymy z daleka na TTT na niektórych arenach mamy normalnie film a Nie grę tyle poligonów i wszystkich efektów… Tekken 4 i 5 to normalnie konwersja z automatów tylko, że na konsoli z poprawioną grafą…T6 wyobrażam sobie z TTT pokażą moc PS3!!!
Offline
Avatar użytkownika

Arbuz

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 26 lip 2005, o 08:56
  • Lokalizacja: Wrocław

Post26 lip 2005, o 20:12

A może właśnie TK6 to będzie TTT2 ( kiedyś mówili ze będize Tk4, a był TTT )....wyobraźcie sobie wszystkich zawodników od TK1 do TK5 ...WOW
Village People, Queen oraz Krzysztof. K RULEZ !!!
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post27 lip 2005, o 10:11

Arbuz napisał(a):A może właśnie TK6 to będzie TTT2 ( kiedyś mówili ze będize Tk4, a był TTT )....wyobraźcie sobie wszystkich zawodników od TK1 do TK5 ...WOW

To może być nawet dosyć prawdopodobne... Namco chyba nie bez powodu nie podaje póki co numerka przy tytule :roll: .
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post27 lip 2005, o 11:15

Z tego co wiem, to juz do T5, dodane by
    y Tekken`y 1.2.3. W sumie to dobry patent no nie?
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post28 lip 2005, o 17:24

Taaa, są dodane, ale co z tego...???
Nie są to zwykłe wersje tylko jakieś... popierdółki. Nie mogę skonfigurować klawiorów pod siebie (menusy niedostępne)...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post12 sie 2005, o 12:10

Sonial13 napisał(a):Taaa, są dodane, ale co z tego...???
Nie są to zwykłe wersje tylko jakieś... popierdółki. Nie mogę skonfigurować klawiorów pod siebie (menusy niedostępne)...


nooo, a to automatycznie wykluczylo granie w te wersje u mnie i moich kumpli. co im szkodzilo dodac glupią konfiguracje klawiszy... :?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 sie 2005, o 15:46

cycek napisał(a):
Sonial13 napisał(a):Taaa, są dodane, ale co z tego...???
Nie są to zwykłe wersje tylko jakieś... popierdółki. Nie mogę skonfigurować klawiorów pod siebie (menusy niedostępne)...


nooo, a to automatycznie wykluczylo granie w te wersje u mnie i moich kumpli. co im szkodzilo dodac glupią konfiguracje klawiszy... :?


Heh, panowie z Namco zrzucali te wersje prosto z automatów, wiadomo że tam konfiguracji przycisków nie ma :wink: . Choć rzeczywiście, mogli się chociaż trochę "wysilić" z dodaniem tej opcji...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post12 sie 2005, o 16:26

Marudzicie. Darowanemu koniowu w zęby się nie patrzy.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron