Teraz jest 28 mar 2024, o 22:49


Tekken 6 !

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Tekken 6 !

Post16 maja 2008, o 14:21

No zawodnicy są łagodnie mówiąc kontrowersyjni. Jednak nie zapominałbym że namco zawsze było kontrowersyjne. Panda, Kuma, Gon, Devil, Mokujin.. Ich przeżyliśmy to przeżyjemy i nowych. Najważniejsze że Tekken ma genialny system który chyba nigdy się nie zestarzeje.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Tekken 6 !

Post16 maja 2008, o 14:36

No tak ale mogliby już w końcu to odpuścić. Naprawdę wstyd że takie postacie ciągle mają wzięcie.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Tekken 6 !

Post16 maja 2008, o 15:08

Nie zapominajcie że najlepszy gracz świata w tekkena grał... Kumą. To mówi wszystko. Choć na penwo też miał ułatwione zadanie bo nikt normalny w domowych pojedynkach kumą nie grał :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Tekken 6 !

Post5 lip 2009, o 09:46

Tego chyba nigdy nie przeskoczymy, w tekkenie zawsze znajdą się głupawe postaci. Zobaczymy co wyjdzie z tekkena 6 ale już nie czekam tak na niego jak czekałem na przykład na T4 czy potem T5 na PS2.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Tekken 6 !

Post16 paź 2009, o 19:38

Ciekawe czy T6 zdoła ukazać się w tym roku. Niby są takie plany ale kto ich tam wie. Po popularności tego tytułu zobaczymy jak trzymają sie bijatyki w obecnych czasach. Dawniej nowego tekkena kupili by prawie wszyscy a dzisiaj czuje że zainteresowanie bedzie duzo mniejsze niż za czasów świetności psxa
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Tekken 6 !

Post16 paź 2009, o 19:58

Ja na przyklad kiedyś kupiłbym w ciemno a teraz na tekkena w ogóle nie czekam. Nie wiem, może jak po premierze wszyscy się będą zachwycać to zagram ale imho czasy mordobić już przeminęły. Teraz rządzą inne gatunki.
Offline

sathorn

OGM Member

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): 27 cze 2009, o 11:16

Re: Tekken 6 !

Post16 paź 2009, o 23:17

Ta gra interesuje mnie tyle ile przeciętnego konsolowca dodatek do King's Bounty.

Tony

Re: Tekken 6 !

Post19 paź 2009, o 09:21

Piotrek napisał(a):Ja na przyklad kiedyś kupiłbym w ciemno a teraz na tekkena w ogóle nie czekam. Nie wiem, może jak po premierze wszyscy się będą zachwycać to zagram ale imho czasy mordobić już przeminęły. Teraz rządzą inne gatunki.

Trochę głupio to napisałeś... Może i czasy bijatyk minęły ale w Twoim mniemaniu. W bijatyki gra się najlepiej z drugim żywym przeciwnikiem więc jeżeli multi będzie ok to gra pewnie zarządzi (w temacie bijatyk oczywiście).
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Tekken 6 !

Post19 paź 2009, o 09:24

No to jeszcze się zdziwisz jak ujrzysz wyniki sprzedaży najnowszego tekkena. Wyraźnie widać że ciśnienie na bijatyki już minęło o czym świadczą wyniki sprzedaży poprzednich większych gier, np. soul calibura. To już nie to co kiedyś kiedy dobra bijatyka sprzedawała konsole.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Tekken 6 !

Post19 paź 2009, o 20:49

Jest w tym sporo racji - dziś już rzeczywiście bijatyki nie są siłą napędową konsol i różnie może to być ze sprzedażą... Dla mnie jednak najważniejsze jest, by sama gra dawała radę, a mimo wszystko mam trochę wątpliwości. Za dużo tu reklamowania tych wszystkich możliwości customizacyjnych, przebierania postaci w ciuszki itp - po co to komu :? ? Ok, są ludzie którym takie bajerki się podobają, ale osobiście zupełnie mnie one nie obchodzą, dla mnie liczy się gameplay. Oj, rewelacyjną "piątkę" (czy też Dark Resurrection) ciężko będzie przebić...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Tekken 6 !

Post20 paź 2009, o 11:02

Sarge napisał(a):Jest w tym sporo racji - dziś już rzeczywiście bijatyki nie są siłą napędową konsol i różnie może to być ze sprzedażą... Dla mnie jednak najważniejsze jest, by sama gra dawała radę, a mimo wszystko mam trochę wątpliwości. Za dużo tu reklamowania tych wszystkich możliwości customizacyjnych, przebierania postaci w ciuszki itp - po co to komu :? ? Ok, są ludzie którym takie bajerki się podobają, ale osobiście zupełnie mnie one nie obchodzą, dla mnie liczy się gameplay. Oj, rewelacyjną "piątkę" (czy też Dark Resurrection) ciężko będzie przebić...


Dokładnie. Oby z tego wyszedł w miarę klasyczny Tekken w stylu Dark Resurrection, który po prostu rządził (i rządzi :) ). Boję się trochę też nowych wydziwionych postaci, ale taka to już tradycja Namco...
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: Tekken 6 !

Post3 lis 2009, o 10:41

Od premiery parę dni minęło. Miał ktoś już przyjemność pograć?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości