Teraz jest 29 mar 2024, o 08:35


Devil May Cry 5

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Devil May Cry 5

Post1 sty 2011, o 03:02

Oglądaliście może trailer? Dla mnie po zmianie dewelopera już się zapowiadało na porażkę... Teraz można to potwierdzić. Ponoć ziomki z Ninja Theory chcą zrobić z Dantego COOL, bo stary jest dla nich niefajny:) A jak chcą to zrobić? Oczywiście robiąc z niego emoludka rodem z Twilight :lol: :lol: :lol:I to ma być COOL,się pytam? Nie mówiąc już o całej reszcie trailera... Ale dla fanów jest jeszcze nadzieja, bo podobno "Nowy" to nie Dante (też tak myślę) tylko mu się tak wydaje (zrobili mu pranie mózgu - serio). Osobiście mam cichą nadzieję, że gra się nie sprzeda... bo wtedy zaczną robić kolejne części... w stylu tej :| I nie będziemy odróżniać "Dantego" od Pattinsona :D No i "5" będzie hańbą serii (nawet WIĘKSZĄ od dwójki).
Offline
Avatar użytkownika

philipo

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 19 maja 2009, o 09:21
  • Lokalizacja: podkarpackie

Re: Devil May Cry 5

Post1 sty 2011, o 18:21

Mi też nie przypadł do gustu wygląd nowego Dante, ale nie skreślam jeszcze tej gry. Liczę,że ekipa Ninja Theory da jednak radę i będziemy cieszyć się przynajmniej bdb grą.
Obrazek

3DS FC: 4940 - 5601 - 5253
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re: Devil May Cry 5

Post2 sty 2011, o 19:48

Aż tak zła nie jest, ale przy trójce i jedynce bym jej nie stawiał. A ten nowy to nie prawdziwy Dante, przynajmniej tak piszą.
Offline
Avatar użytkownika

philipo

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 19 maja 2009, o 09:21
  • Lokalizacja: podkarpackie

Re: Devil May Cry 5

Post3 sty 2011, o 14:46

Na razie ciężko coś konkretnego stwierdzić, jak będzie bliżej do premiery, zaprezentują więcej materiałów to będzie można coś bardziej konkretnego wywnioskować. Ale i tak o jakości przekonamy się dopiero po premierze ;)
Obrazek

3DS FC: 4940 - 5601 - 5253
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re: Devil May Cry 5

Post3 sty 2011, o 20:18

Na razie to mi w ogóle na DMC nie wygląda. Czy kojarzycie Dantego z emo nastolatkiem podobnym do Edwarda ze Zmierzchu, ze wkur.ioną buźką, który lubuje się w papierosach i który jest więźniem w jakimś Amerykańskim mieście, który do DMC gówno pasuje? OK, może ten stary Dante był wkurzający i przesadnie efekciarski (w trójce i czwórce, bo w jedynce był spoko ziomkiem :) ), ale ten tu jest po prostu pedałem. Poza tym ten nowy to na serio ktoś inny, przecież widać, że mu pranie mózgu ktoś zrobił (to nie żart, widać to w trailerku), więc muszę zmartwić fanki zmierzchu, że Dante (prawdziwy) nadal będzie taki jak dawniej :D . No more else I can say:)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Devil May Cry 5

Post7 sty 2011, o 22:28

A może to i dobry pomysł ze zmianą developera? Ninja Theory nie są źli, co udowodnili już dwiema bardzo dobrymi grami. W ogóle widziałbym to tak, że powstają dwie jakby odrębne serie: Devil May Cry oraz DMC. Niech za jedną odpowiadają Japończycy, a za drugą Ninja Theory :). Wygląd bohatera faktycznie póki co odstrasza ale ja daję twórcom szansę.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Devil May Cry 5

Post7 sty 2011, o 22:30

Mi część czwarta średnio się podobała. Była archaiczna a poza tym ta gra ma tylko połowe poziomów - druga połowa to bieganie po tych samych miejscówkach. Z tym patentem mocno przegieli.
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re: Devil May Cry 5

Post7 sty 2011, o 22:38

No, w sumie mogłyby powstać 2 różne serie, ale nadal mnie wkurza fakt, że goście z NT malują tego pedała "Bardziej Cool wersją Dantego". Lol, już ten Dante z Boskiej Komedii był bardziej COOL :lol: :lol: :lol:
Z czwórką masz trochę racji, Piotrek, najlepsze było DMC3!
Aha, Ski nowa część nazywa się DmC, nie DMC :D Ale to już szczegół, bo skoro pełną nazwą gry nie jest Devil May Cry to nikt nie wie co to jakieś DmC oznacza :D
Ostatnio edytowano 28 sty 2011, o 19:18 przez Nowy, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re: Devil May Cry 5

Post13 sty 2011, o 23:34

Piotrek napisał(a):Mi część czwarta średnio się podobała. Była archaiczna a poza tym ta gra ma tylko połowe poziomów - druga połowa to bieganie po tych samych miejscówkach. Z tym patentem mocno przegieli.

Mógłbyś bardziej uzasadnić swoją opinię :P Tak się składa, że nikt kto wyraża się źle o DMC4 nie potrafi tego zrobić :mad: IMO to może nienajlepsza gra (a w porównaniu do trójki ssie na maksa :wink: ) ale ma też mocne strony. Poziomy prezentują się nawet nieźle (chociaż z tymi z trójki nie ma co porównywać),a filmiki są genialne! Filmik przed pierwszą walką mógłbym oglądać w nieskończoność. Grafa daje kopa, muszę to przyznać! Bossowie może nie są tak ciekawi jak w trójce (sorki za powtórzenia :D ) ale i tak są wspaniali, szczególnie Dante (walka z nim jest nawet lepsza od walki z Vergilem w trójce). Szkoda, że jest ich tak mało. Backtracking jest ch.jowy, trzeba przyznać! Poza tym strzał z Blue Rose brzmi jak błtsk aparatu fotograficznego. Z tym patentem też "przegieli" :) Co do walki to wcale nie jest ona "archaiczna", wręcz przeciwnie ale rozpisywać się nie chcę. Ogólnie to gra jest niezła, choć król jest tylko jeden, DMC3 :D !

PS. Ale recenzja, co nie? :D
Ostatnio edytowano 26 sty 2011, o 19:43 przez Nowy, łącznie edytowano 2 razy
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re: Devil May Cry 5

Post20 sty 2011, o 23:41

Hej, ludzie! Nie będę chyba do siebie pisał, co nie? Pllz, komentujcie!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

philipo

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 19 maja 2009, o 09:21
  • Lokalizacja: podkarpackie

Re: Devil May Cry 5

Post2 mar 2011, o 09:34

Trwają prace nad filmem Devil My Cry.

http://www.eurogamer...lm-in-the-works
Obrazek

3DS FC: 4940 - 5601 - 5253
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re: Devil May Cry 5

Post2 mar 2011, o 13:50

Oby nie wyszła taka klisza jak w przypadku anime...
Następna strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron