Teraz jest 28 mar 2024, o 23:11


Devil May Cry 5

Porozmawiajmy o grach na konsole stacjonarne poprzedniej generacji: PS3, Xbox 360 oraz Wii.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re: Devil May Cry 5

Post8 mar 2011, o 23:53

Dla tych, co jeszcze nie wiedzieli:
http://www.youtube.com/watch?v=4W8_jYJEUok&feature=player_detailpage
Kogo wam ten "nowy" pedał, który śmie się nazywać Dante przypomina? Podpowiedź: Taki jeden z NT...
To jednak nie przepita wersja Patti'ego.
Przypatrzcie się uważnie. Przez takich ku*asów i sam filmik I feel ehm... spróbuję to wyjaśnić SYMBOLICZNIE: :quoi: :? :shock: :( :kwasny: :bije: :sciana: :rotfl2: :mad: :wrr: :wrr: :dobani: :cry: :x :wow: :glaszcze: :evil: :twisted: - all of my emotions.
No cóż, przynajmniej filmik został przyjęty z należytym szacunkiem i "czerwony pasek" YT dosięgnął już 75%. Można więc powiedzieć, że filmik spełnił swoje zadanie. :unettesnoires: :unettesnoires: :unettesnoires: To takie fajne uczucie:) Tak, jestem S&M:)

PS. @wszyscy tu obecni, Ja się nie tylko wyglądu nowego czepiam, jest w nim wiele innych złych rzeczy. Primo: jego zachowanie wzorują chyba na chęciach tych cholernych fankach Zmierzchu, które uważają sami-wiecie-kogo (nie będę się aż tyle razy powtarzał) za (UWAGA - po tym cytacie ciężko z podłogi wstaniesz:)) najseksowniejszego mężczyznę świata (a to dopiero kuriozalna sytuacja...). Secondo: Palenie papierosów. Chyba najbardziej wkurzająca nowość. Fucking, to znaczy Ninja Theory wyraźnie daje nam przekaz - Palenie jest cool. Ten nowy Dante to nałogowy palacz i próbuje tym jeszcze szpanować jak te zj*by z gimnazjum. Pewnie dla Was to pieprzenie od rzeczy, ale mnie to wkurza niemiłosiernie.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Devil May Cry 5

Post14 kwi 2022, o 09:33

Devil May Cry 5 to jest naprawdę fajna gra. Takie gry ja po prostu uwielbiam!!!
_____________________________________________
Prace maturalne - pisanie
Poprzednia strona

Powrót do Konsole stacjonarne poprzedniej generacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości