Teraz jest 28 mar 2024, o 11:52


GTA Chinatown Wars na PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

GTA Chinatown Wars na PSP

Post18 paź 2009, o 10:59

Wszyscy wiemy jak sprzedał się ten tytuł na DS. Rockstar chyba dobrze robi przenosząc go także na PSP (oraz iphone), tylko czy taka gra sprawdzi się już bez stylusa?
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: GTA Chinatown Wars na PSP

Post18 paź 2009, o 11:03

Moim zdaniem spokojnie sobie poradzą. Poprzednie części GTA na PSP pokazały że ta konsolka radzi sobie z takimi grami bez najmniejszych problemów. Oczywiście trzeba będzie przerobić sterowanie ale zdolniachy z Rockstara na pewno dadzą radę.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: GTA Chinatown Wars na PSP

Post18 paź 2009, o 21:07

Według mnie jednak DS-owa wersja będzie tą odrobinę grywalniejszą... Na PSP mają zostać te wszystkie minigry, które tak dobrze sprawdzały się na dotykowym ekraniku, a to jednak nie będzie to samo przy "tradycyjnym" sterowaniu na PSP. Nie ukrywajmy jednak, że to tylko minigry, więc nie powinno to jakoś bardzo wpłynąć na radość płynącą z rozgrywki i obie wersje będą dawały radę równie mocno. Ja się nie dziwię Rockstar, że zdecydowali się na tę konwersję. GTA na DS-a sprzedało się bardzo słabo - wielka szkoda, bo to świetny tytuł. Żałuję też, że port nie zostanie jakoś bardziej wzbogacony - liczyłem na coś więcej niż tylko lekko podrasowaną oprawę i parę nowych misji...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: GTA Chinatown Wars na PSP

Post21 paź 2009, o 10:41

Ja w wersję na ds nie mialem okazji zagrać więc tym bardziej szykuję się na wersję dla PSP. W ogóle bardzo się cieszę że na psp jest w tym roku w co grać bo poprzedni rok był dla tej konsolki bardzo słaby.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: GTA Chinatown Wars na PSP

Post24 paź 2009, o 12:13

Miałem już okazję pograć i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jakoś nie specjalnie wyczekiwałem nowego GTA, ale teraz gra wciągnęła mnie na całego :) . Żałuję, że nie miałem dostępu do wersji na DS'a bo w tym momencie nie mam tak naprawdę porównania. Co najwyżej mogę mówić o grafice, którą widać choćby na screenach, i która jest zdecydowanie lepsza na PSP.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: GTA Chinatown Wars na PSP

Post2 lis 2009, o 23:34

Bardzo fajnie że zrobili Chinatown Wars także na PSP. Co prawda sam gameplay jest moim zdaniem lepszy na DS'a, ale jeśli ktoś ma tylko PSP to z pewnością powinien sięgnąć po GTA na handheld'a Sony.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: GTA Chinatown Wars na PSP

Post13 mar 2024, o 12:14

GTA Chinaotwn Wars to jest klasyk. Muszę sobie to kupić po prostu. To jest opcja doskonała jak dla mnie!!!
_______________________________________
Statystyka do pracy magisterskiej

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron