Teraz jest 28 mar 2024, o 16:50


Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post8 kwi 2009, o 10:30

Powiem tylko tyle: wwoooooww! Tego się nie spodziewałem! Jedna z moich ulubionych platformówkowych serii powróci, mam nadzieję że w wielkim stylu. Wygląda na to, ze rok 2009 będzie rządził na PSP. Jeśli sony dołoży jeszcze jakieś exclusivy na E3 to nie będzie można narzekać!
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post8 kwi 2009, o 11:05

Ja wrzucę może notkę z naszego serwisu, by mieć szerszy obraz gry, o której mówimy:

20:10 | Koncern Sony ogłosił dzisiaj, że tworzony jest Jak and Daxter: The Lost Frontier. Co ciekawe, sequel jednej z najlepszych platformówek ery PS2 wcale nie powstaje na PS3. Platformami docelowymi są... PSP oraz ponownie PlayStation 2!

Nowa odsłona przygód dwójki bohaterów planowana jest na jesień tego roku w Europie. Pojawi się również znana z poprzednich części Keira i pomoże bohaterom w ratowaniu planety przed siłami ciemności. Co ciekawe, dojdą misje rozgrywane w powietrzu, gdzie Jak z Daxterem zasiądą za sterami statków latających i zmierzą się w powietrznymi piratami. Oprócz tego oczywiście nie zabraknie nowych broni, które pomogą dwóm maskotkom w unicestwianiu oponentów.

Obrazek

Jak and Daxter: The Lost Frontier powstaje z myślą o PSP i PS2, ale po pierwszych screenshotach widać, że to handheld jest dla Sony platformą priorytetową. Sprawdźcie galerię trzech pierwszych zdjęć. Polecamy również przypomnienie sobie naszych recenzji poprzednich części oraz oddzielnej gry z Daxterem, dedykowanej PSP:

* Recenzja Jak & Daxter [PS2]
* Recenzja Jak 2: Renegade [PS2]
* Recenzja Jak 3 [PS2]
* Recenzja Daxter [PSP]

[Ski]
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post8 kwi 2009, o 11:10

Gra bez dwóch zdań zarządzi. Podobnie zresztą jak Daxter który ukazał się chyba na początku żywota PSP a do tej pory jest jedną z najlepszych pozycji na kieszonsolkę Sony. Oby tylko nie było za dużo strzelania :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post29 sie 2009, o 23:07

Grałem ostatnio w Daxtera na PSP więc z chęcią sprawdzę także najnowszego Jaka. Zapowiada się bardzo dobrze.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post15 paź 2009, o 09:23

Boję się tylko żeby twórcy nie przegięli z sekcjami latanymi bo według zapowiedzi ma być ich bardzo dużo. Mam nadzieję, że klasycznych, "platformówkowych" fragmentów również nie zabraknie i że nie będzie za dużo strzelania i innych udziwnień. "Evil Daxter" też mnie niepokoi...
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post15 paź 2009, o 12:23

Gra na naszym rynku pojawi się pod tytułem Jak & Daxter: Zaginiona Granica w polskiej wersji językowej z Cezarym Pazurą (Daxter) na czele.
Ofkoz szpil wyląduje i na PlayStation Portable, jak i również na wysłużoną już PlayStation 2.
Posiadacze PS2 nie mają na co narzekać (Xbox i GC zniknęły z rynku już dawno temu, mimo że swego czasu Xbox dawał radę).

Tyle ode mnie.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post15 paź 2009, o 23:22

Oj, Czarek Pazura jako Daxter może się sprawdzić :) . Ja bardzo liczę na tą polską wersję, mam nadzieję że będzie dobrze :) .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post16 paź 2009, o 10:45

Dla mnie chyba najbardziej oczekiwany tytuł tego roku na PSP. Mam pytanie, czy grę robią ci sami ludzie którzy zrobili Daxtera na PSP?
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post16 paź 2009, o 18:28

Nie, za Daxtera odpowiadało studio Ready at Dawn, a nad J&D: The Lost Frontier pracuje High Impact Games, odpowiedzialne wcześniej za Ratchet & Clank: Size Matters czy Secret Agent Clank. Nie są to więc nowicjusze, ale chyba jednak trochę szkoda że nad grą nie pracują panowie od Daxtera...
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post16 paź 2009, o 18:35

Hmm Ratchet na PSP nie był słaby ale na pewno gorszy niż Daxter. Zobaczymy jak to im tym razem wyjdzie. Na pewno już pewne doświadczenie nabyli które miejmy nadzieje zaprocentuje.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post20 paź 2009, o 22:37

Już nie mogę się doczekać kiedy będzie można pograć w nowego Jaka. Mam tylko nadzieję, że nie będzie więcej latania od elementów platformowych. W tym momencie Lost Frontier i LBP to chyba dwa tytuły, których premiery wyczekuje najbardziej (jeśli chodzi o PSP).
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Jak & Daxter: The Lost Frontier na PSP

Post26 paź 2009, o 23:55

Moim zdaniem szkoda że za jaka nie zabrała się ekipa odpowiedzialna za daxtera. Oni na pewno by nie zawiedli. A tak trzeba czekać i liczyć na dobrą robote ludzi odpowiedzialnych za ratcheta.
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron