Teraz jest 19 kwi 2024, o 12:28


N-Gage QD

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

N-Gage QD

Post13 gru 2004, o 10:07

mysle o wymianie telefonu. po swietach akurat splynie troche kasy
se t630 nie tylko powaznie mnie wkurwia ale tez po prostu mi sie znudzil
mam wiec w planach sprzedaz tego gowna i dolozenie do N-Gage QD
mam nadzieje ze umili mi ona niektore wyklady, tzn moze zaczne na nie chodzic :twisted:
a ze zwykle nie kupuje nic w ciemno to mam zapytanie do posiadaczy konsolotelefonu jak sie on sprawdza w praktyce?? :roll:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post13 gru 2004, o 17:48

stary dla mnie telefonik+konsolka czyli N-Gage QD wydaje si troche za drogim interesem, ale grajac niedawno
w jakiegoś fps-a na QD własnie zapomniałem na kilka chwil o świecie, byłem po prostu w transie.Ustawienie klawiszy to jak dla mnie bomba, gra się naprawde wybitnie, a w tej konsolki jaką ja miałem przyjemnośc testowac dołączona była gra fifa 2005(full), co prawda nie miałem jej szansy przetestować...:D.Jak masz du|o kasy i chcesz kupić miks telefonu i "handheldu" to N-Gage QD jak znalazł.
ps.nie wiem jak QG wygląda na dłuższą mete, ja miałem ją w rękach dość krótko... :roll:
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post13 gru 2004, o 20:26

ja grałem kilka chwil - w media markt (bo był) i u qmpla. i muszę powiedzieć, że dla mnie to wszystko jest shit, bo mnie kręcą tylko duże konsole. ale jeżeli chcesz cos na wyklady, psp i nds odpadaja (polecam jeszcze Gizmondo - www.gizmondo.com), a gba Cie nie kreci, no to chyba QD jest jak znalazł... no i przy okazji masz tam telefon...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post14 gru 2004, o 13:30

ha! oczywiscie, ze nie myslalbym o kupnie gdybym w ogole nie mial koma. a tak zamierzam opchnac tego co mam za... sluszna cene :roll:
i dolozyc do n-gage'a.
gba naprawde mi pasi ale nie mam kasy na gry do tego. a na n wszystko jest w necie. wystarczy kabelek, karta pamieci i gram w co chce!
na allegro nowki n-gage qd chodza po ok. 700 pln
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1399
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: N-Gage QD

Post22 mar 2024, o 16:56

Doskonałe rzeczy tutaj dajecie. One są w moim przekonaniu wręcz niesamowite. Tak to ja już widzę.
____________________________________
Pisanie prac magisterskich - Rachunkowość

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron