Teraz jest 29 mar 2024, o 08:41


Pokemon Diamond

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Ravent

bywalec

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 23 lip 2007, o 23:09
  • Lokalizacja: Płock

Pokemon Diamond

Post24 lip 2007, o 22:06

No co sądzicie ? Ja już jestem prawie na samym końcu gry i powiem jedno - jest dobrze, ale nie rewelacyjnie. Dlaczego ? Hmm jeśli nie zamierza się grać w to to przez wi-fi, i nie zamierza się robić tych wszystkich innych popierdółkowatych rzeczy typu: konkursy, gotowanie, łowienie, chodzenie po podziemiach (wi-fi only) to ta gra jest prawie taka sama jak pierwsze części Blue/Red... no ale nawet jak skupisz się tylko na walkach to będziesz miło zaskoczony. 100 nowych Pokemonów, nowe ataki i przedmioty pozwolą poczuć chociaż minimalny powiew świeżości. Aha grafika ofkoz jak w każdej kolejnej części polepszyła się trochę, wszystko jest teraz tak jakby w 3D izometrycznym ;-). Tylko te walki wyglądają prawie tak samo jak na GBC... no ale cóż nie można mieć wszystkiego. Wystawiam tej grze ocenę 8-/10... Jeśli to twoja pierwsza gra Pokemon (z serii pocketowej ofkoz) dodaj jedno oczko a nawet 1.5 ;P
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post28 lip 2007, o 10:10

Z racji "mało odpowiadającej mi tematyki" :P nie grałem nigdy zbyt długo w jakiekolwiek Pokemony, włącznie z Diamond :P . U nas zapewne ludzie dopiero będą zaczynali grać w Diamonda, bo gra miała w ostatnich dniach premierę w Europie...
Offline

MalaxXs

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 2 kwi 2014, o 10:05

Re: Pokemon Diamond

Offline

mavix

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 16 lip 2015, o 08:00

Re: Pokemon Diamond

Post16 lip 2015, o 08:00

Ktoś jeszcze w to gra?
Offline

gawwel55a

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 30 wrz 2016, o 13:43

Re: Pokemon Diamond

Post7 paź 2016, o 13:04

Ja jeszcze gram, dla mnie gierka genialna, trzyma klimat gier z lat 90. Zdecydowanie na plus, polecam wszystkim gorąco :)
Offline

Kedian

początkujący

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 5 paź 2016, o 10:15

Re: Pokemon Diamond

Post21 paź 2016, o 11:23

Ja czasem jak się naprawdę nudzę to zagram, ale tak to raczej nie.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Pokemon Diamond

Post7 mar 2023, o 15:56

Pokemony są świetne. Kocham kupować gry z serii Pokemon. One są w moim przekonaniu wręcz doskonałe.
___________________________________________________
https://wegait.pl/linkedin/

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron