Teraz jest 20 kwi 2024, o 04:37


Silent Hill Origins na PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Silent Hill Origins na PSP

Post14 cze 2007, o 09:22

To będzie hit! Ja tu widzę powrót do korzeni to nie może sie nie udać! Dla mnie to w tej chwili chyba najbardziej oczekiwana gra na PSP. A co wy o niej myślicie?


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post14 cze 2007, o 18:57

Zapowiada się wspaniale. To i God of War to najwieksze tytuły chyba na PSP na tegoroczną jesień. Wierze że oba będą megahiciorami.
Offline
Avatar użytkownika

VenomPlug

bywalec

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): 12 cze 2007, o 18:15

Post14 cze 2007, o 19:15

PSP coraz mocniej zaskakuje. Niezłe prequele serii GTA (Stories), rewelacyjny Tekken:DR a teraz to....liczę na ten tytuł, zapowiada się znakomicie. Wiele wskazuje na to że poużywamy sobie Silent'a w starym stylu: żadnych "pokoi", żadnych udziwnień. Znowu latara, radio i mgła...gołym okiem widać że sporo będzie lokacji "przemyconych" z poprzednich części serii, co można uznać za kolejny plus (bo pomysły żeby seria Silent Hill toczyła się w innych miasteczkach niż tytułowe, jak w "The Room", nie przypadł mi do gustu).
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post14 cze 2007, o 19:48

Tak przy okazji:
http://onlygames.pl/zapowiedz-silent-hill-origins.html
- najnowsza zapowiedź origins właśnie pojawiła się na stronie.

Ja osobiście wiążę z tym tytułem duże nadzieje. The Room konceptu nie miało złego, ale pokpiono sobie w nim z tego, z czego słynął Silent Hill - wiecej w nim było akcji niż tego potrzeba, przez co im dłużej się grało, tym mniej strachu się odczuwało. Origins będzie ocierało się o najlepszą, moim zdaniem, część serii więc nie może się nie udać. Jeśli tylko dopracują w wystarczającycm stopniu sterowanie, bedzie hit.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post14 cze 2007, o 21:30

CZEKAM NA TO !!!!! I TYLKO TYLE POWIEM :) Widziałem jakieś gameplaye w sieci i to naprawdę wyglądało godnie !!! Silent Hill to jedna z najważniejszych serii w moim życiu :) Pierwsza to MGS hehe , a SH2 to po prostu arcydzieło. No PSP nareszcie się rozgrzało.
Offline
Avatar użytkownika

VenomPlug

bywalec

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): 12 cze 2007, o 18:15

Post15 cze 2007, o 00:20

Faktycznie ta seria jest kultowa, i co więcej - to jedna z niewielu gier, gdzie szare komórki mają sporo do roboty:). Ten tytuł nie może się zepsuć, przynajmniej merytorycznie. Ostatecznie goście z Konami na tym polu pokazali już wiele...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post15 cze 2007, o 09:23

Mają, a raczej miały (chodzi o szare komórki ;)). W Silent Hill 4 : The Room to praktycznie cały czas była okładanka potworów. Nie wspominam tej części najlepiej. Mam nadzieje że Origins będzie wyważony podobnie do pierwszej albo drugiej części - one były najlepsze.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post4 gru 2007, o 09:52

Grałem trochę w origins i bardzo fajne - co prawda bardzo powiela schematy poprzednich części, ale i tak mi się podoba.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post4 gru 2007, o 15:56

Mi też już zdarzyło się zagrać. Co prawda na razie przeszedłem tylko palący się dom (początek gry), ale i tak zrobiło to na mnie duże wrażenie. Grafa jest świetna, a klimacik jak ze starego silenta.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 gru 2007, o 12:03

Sorry że post pod postem, ale muszę to napisać - Origins rządzi :D Jestem po szpitalu i naprawdę mam dobre wspomnienia ;). Komletowanie organów i szukanie napisów na ścianach dawało rade :). Czytałem jednak recenzję i wiem że gra jest bardzo krótka więc nie pędze w niej na oślep przed siebie, chcę się jak najbardziej nią nacieszyć :D
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post12 gru 2007, o 20:02

Mniej spoilerów, proszę :P Ktoś może się przypadkiem na to natknąć. Ja pędziłem na oślep bo myślałem, że gra jest długa, no się na tym poślizgnąłem :D
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post30 gru 2007, o 18:34

SH Origins roxxxuje , wszystko jak dla mnie trybiło jak 3a :) zagadki , klimat , grafa oraz .... MUZYKA I SFX najwyższa półka , ale to już tradycja w tej serii. Jedyny ból to to , że jest taka krótka :/ , ale i tak jest warta kupna. Motyw z lustrami jest naprawdę super i nadaje jeszcze bardziej złowieszczego charakteru , szczególnie w momencie kiedy Travis ma retrospekcje ( w Sanitarium ) i jak jego matka mówi , że wie o drugim świecie , tam za lustrem , on jest prawdziwy i oni przychodzą stamtąd :) mocne to było.
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron