Teraz jest 19 kwi 2024, o 16:05


Gran Turismo PSP - gra widmo

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Gran Turismo PSP - gra widmo

Post13 cze 2007, o 23:22

Wierzycie jeszcze że ta gra sie kiedyś ukaże :D? Ostatnio sklepy internetowe przełożyły preordery na pierwszy kwartał 2008. Mi sie nie wydaje żeby to było w zaawansowanej fazie prac no chyba że sony pokaże coś na E3 w lipcu..
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post14 cze 2007, o 00:03

Dla mnie to mogą tego wcale nie wydawać. Konwersje z PS2 są przeze mnie całkowicie ignorowane.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post14 cze 2007, o 09:14

No ciekawe ciekawe bardzo możliwe że to był tylko chwyt marketingowy jak podawali daaawno temu screeny z tego tytułu. Ja mimo wszystko chciałbm żeby GT4 Mobile powstało bo na PSP nie mamy takich wyścigów. Można niby grać np. w Gran Turismo 2 na emulatorze PSXa (sam tak robię!) no ale GT4 przyjąłbym z otwartymi ramionami :).
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post15 cze 2007, o 09:24

Nie no że to był tylko chwyt marketingowy to nie wierze, w koncu pokazali zdjecia i nawet (o ile sie nie myle) krótkie wideo z tej gry...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post15 cze 2007, o 11:36

Heheh pamiętam jak dzięki tej grze ludzie przecierali oczy ze zdumienia do czego zdolne jest PSP :D. Zobaczymy kiedy pełna wersja się ukaże, ale moim zdaniem nie szybciej niż GT5 na PS3.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post10 lip 2007, o 11:03

Tyle że jeśli nawet wyjdzie, to będzie raczej "tylko" przenośne GT4... Ale szczerze mówiąc nie emocjonuję się tym tytułem tym bardziej, że przez tyle lat tak naprawdę niczego konkretnego nie pokazano :x ...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post3 gru 2007, o 20:59

Jeśli nawet wyjdzie to według Polyphony po GT5 na PS3. Wówczas "przenośne" GT4 to bedzie raczej trochę za mało. Ja liczę mimo wszystko, że w PSP-owej wersji GT znajdzie się trochę ekskluzywnego contentu bo odgrzewany kotlet to chyba trochę za mało.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 gru 2007, o 12:02

Racja, mogliby zrobić przynajmniej kilka nowych tras (o ile ten tytuł w ogóle się ukaże bo jakoś sie nie zapowiada ;) )
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Gran Turismo PSP - gra widmo

Post15 paź 2009, o 09:28

Pora odkopać ten temat, bo gra już się ukazała. Nasza recenzja do przeczytania tutaj:

http://onlygames.pl/artykul-gran_turism ... -1377.html

Dla mnie jeden z największych zawodów tego roku. Do dzisiaj zastanawiam się jak można było wydać Gran Turismo bez trybu Gran Turismo :|
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Gran Turismo PSP - gra widmo

Post15 paź 2009, o 09:39

No niestety, wielka "niespodzianka" in minus. Ja wiem że na pewno w to grał nie będę bo jak sobie wyobrażę że w poprzednie części miałbym grać tylko w trybie Single Race w arcade to od razu mi się odechciewa. Żeby chociaż dali jeszcze tryb online żeby pościgać się z innymi graczami. A tak? Polyphony dostarczyło swojego pierwszego gniota. Trzeba to nazwać po imieniu.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: Gran Turismo PSP - gra widmo

Post15 paź 2009, o 09:54

zagralem dosc sporo w GT na psp i powiem tyle jesli ktos traktuje to jako przerywnik miedzy innymi grami, ktory po prostu siedzi sobie na karcie pamieci i czeka az czlowiek sie znudzi tytulami, w ktore aktualnie gra to jest to dobra pozycja, ale wlasnie tylko jako ten dodatek. to "cos innego" miedzy kolejnymi rpg'ami czy grami akcji. u mnie lezy sobie na karcie obok DJ Max(zawsze jakas czesc mam na karcie) i pierwszej czesci Disgaea, bo w te gry najczesciej gram kiedy znudzi mi sie jakis tytul z psx'a, snes'a czy gba, a nie chce mi sie ogladac filmow czy czytac mang na psp w danym momencie - jako dodatek to bardzo dobra rzecz, ale niestety nic poza tym.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Gran Turismo PSP - gra widmo

Post16 paź 2009, o 09:23

A dla mnie to gt nawet nie nadaje sie na krótkie trzyminutowe posiedzenia. Zdecydowanie wole w takich chwilach odpalić motorstorma, w którym jeden wyścig trwa właśnie tyle. A w GT? Co mam zaliczyć dwie licencje w tym czasie? Przejechać nudny wyścig? Nie, dzięki :)
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron