Teraz jest 24 kwi 2024, o 18:51


Co chcielibyście zobaczyć w PSP2??

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Co chcielibyście zobaczyć w PSP2??

Post10 mar 2007, o 12:27

Tak jak wyżej^^. Co chcielibyście ujrzeć przy okazji premiery PSP2, gdyby ta nastąpiła? Wszelkie fantazje dozwolone:).
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post10 mar 2007, o 12:57

przede wszystkim lepszy "krzyżak". W ogóle sterowanie to największa bolączka PSP. Bardzo często brakuje drugiej analogowej gałki, przez co developeryz muszą uciekać się do uproszczeń. Lepsze możliwości techniczne to standard, chociaz ja nie narzekam na mozliwości psp - jedyne czego bym chciał to by te najładniejsze tytuły z obecnego psp chodziły bez dorysowywania się w 60 klatkach - gdyby PSP2 to zapewniło to byłoby fajnie :). A tak całkowicie poza wszystkim to myśle że jeszcze długo sony nie zaproponuje nam drugiego handhelda. Muszą wystarczająco się dorobić najpierw na tym, a w porównaniu do DS-a to nie sprzedaje się on najlepiej.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post10 mar 2007, o 18:09

iście next-genową grafę :) i , aby dało się PSP2 podłączyć do TV HD i aby obraz był w pełni w wysokiej rozdzielczości itd. a co jak szaleć to szaleć hehe :)

Gość

Post10 mar 2007, o 23:29

No ba :D Jeśli zapuszczamy się aż tak daleko to może jeszcze cene : 500zł :lol: :lol: hehhee Taka przypasowałaby chyba wszystkim, bez wyjątku :wink:.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post11 mar 2007, o 13:44

Aj tam wybiegacie w przyszłość od razu :P . Ja bym chciał żeby PSP zostało jeszcze na rynku bez swojego następcy przez kilka kolejnych latek.
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post11 mar 2007, o 17:01

Co bym chcial w PSP2? Drugi ekran - dotkowy :lol:

Gość

Post18 mar 2007, o 14:53

poprawiony krzyżak, drugą gałkę analogową, dłuższa żywotność baterii, podłączenie pod LCD/plazmę i co najwazniejsze - mniej konwersji ze stacjonarek!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post19 mar 2007, o 01:15

majonez napisał(a):poprawiony krzyżak, drugą gałkę analogową, dłuższa żywotność baterii, podłączenie pod LCD/plazmę i co najwazniejsze - mniej konwersji ze stacjonarek!

Nic dodać nic ująć... No, może dodałbym piąty poziom podświetlenia ekranu i bardziej ergonomiczny kształt.
Po piatej godzinie grania w pracy nie mogę słuchawki od telefonu podnieść...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post28 kwi 2007, o 22:00

No na pewno krzyżak, 2 gałka analogowa, szybszy napęd UMD (cichszy), większa żywotność baterii. Konwersje ze stacjonarek mi o dziwo nie przeszkadzają. Dobrze by było, gdyby też odtwarzacz mp4 w konsoli był nieco głośniejszy, bo zdecydowanie cierpi na to, że nic nie słychać nawet jak ma się słuchawki na uszach. Poza tym PSP2 powinno być mniejsze, sprawiać wrażenie bardziej trwałego no i nie powinno się tak brudzić.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 cze 2007, o 23:25

lepszy krzyżak i mniej konwersji - to na pewno. chociaż moim zdaniem wcale szybko psp2 raczej nie ujrzymy.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post4 gru 2007, o 09:56

Nie będę oryginalny - lepszy krzyżak. Choć moim zdaniem wcale nie potrzebujemy tak bardzo psp2. Możliwości psp w zupełności mi wystarczają jako konsolki przenośnej. Ja jestem nią bardzo zadowolony :).
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post4 gru 2007, o 18:13

Zaczekaj. Pewnie kolejne PSP będzie na poziomie PS3 i wtedy wyśmiejesz swoje dzisiejsze słowa :P Chciałbym trochę mniej gniotów i nieudolnych konwersji.
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron