Teraz jest 28 mar 2024, o 16:43


GTA:Vice City Stories

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

Czy opłaca się kupic GTA:Vice City Stories

TAK
5
83%
NIE
1
17%
NIE MAM ZDANIA
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 6

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Adas

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 3 gru 2006, o 14:09

GTA:Vice City Stories

Post4 gru 2006, o 10:35

Co sądzicie o tej grze i czy jest warta kupna. Takiego tematu jeszcze nie ma to go dałem.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 gru 2006, o 12:47

Moje zdanie jest takie: kupić się nie opłaca. Ceny gier w naszym bajzlu są zastraszające. Ale pograć się opłaca. Giera jest taka se, może być, solidne trzy plus.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 gru 2006, o 13:20

Heh, ale w jakiej skali ;)? Bo chyba nie na 10 :).

Co do GTA:VCS to ja jeszcze nie grałem. Ale Velios gra i wkrotce napisze recenzję, więc jak chcesz, poczekaj chwilę, a przeczytasz nasz werdykt.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 gru 2006, o 21:35

Baron Ski napisał(a):Heh, ale w jakiej skali ;)? Bo chyba nie na 10 :)

Nie, to taka beka...
Miałem kiedyś matematyka, stary pijus, pociągał z piersiówki na lekcjach, chodził spruty całe dnie (aż go w końcu wypieprzyli ze szkoły).
Do jego ulubionych powiedzeń należało (po skończonej odpowiedzi):
- No znakomicie, bardzo ładnie... Siadaj, trzy plus, solidne trzy plus...
Wiesz, to tak z sentymentu do gościa, dzięki któremu mam kłopoty z liczeniem...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 sty 2007, o 03:12

No, naparzam już dość długo, mam ok. 30% gry. Powiem Wam, że trochę niedoceniałem tej gry. Grafika nie jest najwyższych lotów, popupy są wkurzające, ale ta gra jest na prawdę niezła. Faki lecą gęsto, filmiki są megawypasione, fabuła wkręca... Grywalnośc jest wysoka.
Werdykt podwyższę do cztery minus:)

P.S. Mam pytanie do Was (nie chcę zakladać nowego wątku po taką pierdołę): od pewnego czasu po wejściu do określonych pojazdów pojawia mi się napis - informacja w lewym górnym rogu "The civil asset forfeilture impound need one of these vehicle". O co z tym chodzi???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post23 sty 2007, o 02:02

GTA jak to GTA - wiadomo mniej więcej, czego można się spodziewać. Jeśli spodobał Ci się LCS na PSP to myślę, że możesz uderzać w ciemno. Sam chętnie zakupiłbym VCS, ale niestety chyba muszę go sobie odpuścić - teraz 360-tka pochłania moje fundusze ;).
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post24 sty 2007, o 11:40

Ehh jak ja kocham klimaty lat 80'tych(w Ameryce oczywiście:)). GTa Vice City to według mnie najlepsze GTA, w które tak się wciągnąłem że przeszedłem z biegu od razu na 100 procent. A VCS mniam, mniam gdybym miał PSP kupiłbym bez żadnego wahania, ale że nie mam to poczekam na wersję na PS2(bo na pewno wyjdzie). A później GTA San Andreas Stories, taki serial brazylijski się z tego zrobił normalnie, ale ja się tym nie przejmuję i szpilam w Liberty City Stories na PS2 i cieszę michę:D.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: GTA:Vice City Stories

Post18 mar 2021, o 15:26

GTA:Vice City Stories jest niesamowite. Szczególnie podoba mi się tam plansza oraz niesamowita muzyka!!!
_________________________________
https://wegait.pl/pozycjonowanie-seo/

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron