Teraz jest 20 kwi 2024, o 13:35


Recenzje do przeczytania bezpośrednio na Twoim PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Recenzje do przeczytania bezpośrednio na Twoim PSP

Post16 sie 2006, o 19:17

Jako, że nie wszyscy może śledzą codziennie newsy w naszym serwisie, zamieszczam tutaj 2 ważne notki, ktore były publikowane pare dni temu:

1. http://www.onlygames.pl/index.php?subac ... om=&ucat=&

2. http://www.onlygames.pl/index.php?subac ... om=&ucat=&

Chodzi w nich o to, że możecie ściągnąć sobie recenzje bezpośrednio na Wasze PSP i na nim je przeczytać.

Na razie do sprawdzenia są więc te dwa teksty (Ridge Racer i LocoRoco), ale chciałbym dodac, że przygotowujemy małą niespodziankę dla posiadaczy PSP. Szczegółów jednak nie moge na razie zdradzić ;).
Offline

karlos

bywalec

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 23 gru 2005, o 00:42
  • Lokalizacja: Ostrołęka

Post17 sie 2006, o 08:30

Pisałem już wcześniej, że bardzo podoba mi się ten pomysł, więc napiszę jeszcze raz: bardzo podoba mi się ten pomysł:)
No zdradź jaką tajemnicę szykujecie dla nas.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post18 sie 2006, o 10:18

Jeszcze nie mogę, ale cierpliwości, nie potrwa to długo 8) . Nie lubisz niespoidzianek? To polubisz ;).
Offline

karlos

bywalec

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 23 gru 2005, o 00:42
  • Lokalizacja: Ostrołęka

Post18 sie 2006, o 15:50

Aha, już wiem. Tym razem nie będzie to recenzja gry na psp tylko recenzja nakładki na krzyżak do psp. Czyżbym się nie mylił?

Gość

Post18 sie 2006, o 17:13

Hehehe, dobre, ale niestety się mylisz (choć recka tych sticker'ów będzie).
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post18 sie 2006, o 21:16

karlos napisał(a):Aha, już wiem. Tym razem nie będzie to recenzja gry na psp tylko recenzja nakładki na krzyżak do psp. Czyżbym się nie mylił?


Heh, nie no, tak prostej rzeczy nie określałbym mianem niespodzianki :). Cierpliwość najwyższą cnotą ;)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post19 sie 2006, o 00:35

hehe no szkoda tylko ze jeszcze nie mam psp :P. ale już niedługo...

Gość

Post19 sie 2006, o 00:47

Baron Ski napisał(a):
Heh, nie no, tak prostej rzeczy nie określałbym mianem niespodzianki :). Cierpliwość najwyższą cnotą ;)


Ski jest tak tajemniczy, że gdy pisze jakiś tekst to, jego prawa ręka nie wie nawet co czyni jego lewa ręka :) hehehe.

O ile wszystko dobrze pójdzie, to możecie spodziewać się fotorelacji z redakcyjnego konkursu rzutem bronami bez ciągnika xD.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post22 sie 2006, o 08:49

na pewno fajna inicjatywa. zaprosiłem kumpla, udostepnił psp, zobaczylismy z czym to sie je i musze przyznac, ze bardzo fajnie to wygląda. wiadomo, są różne ereadery gdzie sobie mozna skopiowac tekst do pliczku i potem czytac to na psp, ale biały tekst to nie to samo co ładne zrobiona recenzja w tym stylu jak to zrobiliscie. Keep in good work!

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron