Teraz jest 29 mar 2024, o 13:00


LocoRoco

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

LocoRoco

Post8 sie 2006, o 00:44

Najwyższy czas aby na Forum pojawił się i taki temat, bo IMO ta gra na niego jak najbardzioej zasługuje. Co sądzicie o LocoRoco? Gra trafiła do Was, czy może uważacie ją za zbytnio popierdółkowatą??

Moja opinia na temat LR jest taka: Tytuł ów rozwalił mnie swoim optymizmem, słodkością i klimacikiem. Wiadomo, że nie jest to jakiś tam killer, który pochłonie ludzi bez reszty, bo kiedy jest słodkiego za dużo to też jest źle, ale... Chwała developerom za świetny pomysł, bo chyba nikt nie powie mi że pomysł to nietrafiony (ciekawostką jest fakt, że wydawca na początku uznał że Loco to kaprawa gra i nie chciał zgodzić się na jej wydanie. dopiero kiedy gra osiągnęła późniejsze stadium wydawca ją przyjął)?? W LocoRoco gra się naprawdę przyjemnie, lekko i intuicyjnie, a przecież każdy z leveli kryje sporo sekretów. Polecam tą grę każdemu, kto choćby trawi taki lekko dziecięcy (?!?) klimat, przynajmniej raz na jakiś czas, dla rozluźnienia. Naprawdę warto. Sprawdźcie to!!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post8 sie 2006, o 19:58

W pełni potwierdzam słowa przedmówcy (chociaż srutututu - to rzecz gustu, itd...).
Od siebie dorzucilbym jeszcze, że niektórzy gracze za bardzo sie nią zajarali (bez podtekstów). Jest dobra, nietuzinkowa, pozytywna, niemainstreamowa, ale konika do niej z radości nie tryknę, hi hi hi...
Poza tym: wpienia mnie skaczący samemu glut (jak niczego przez chwilę nie robisz), najlepiej prosto w ryj Modzi. Dalej: sory, ale takie coś, to PSP bez trudu pociągnęłoby z antialiasingiem na "ON". A LR o antialiasingu nie słyszało w życiu...
Popracowałbym jeszcze nad fizyką gluta, czasem reaguje nienaturalnie. Mówię o interakcji z kanciatymi powierzchniami.

ALE, ALE... Nadal jej nie skasowałem z MSticka!!! Od czasu do czasu naparzam po trzy, cztery poziomy do przodu. To jest najlepsza rekomendacja pana Soniala - marudy, co nie??? No! GRAĆ!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post22 sie 2006, o 08:52

dokladnie. gierka idealna na krotkie partyjki. taka ładna, łatwa i przyjemna do bezstresowaego pogrania.
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: LocoRoco

Post5 mar 2021, o 16:51

Te wasze teksty są po prostu wspaniałe moim zdaniem!!
_____________________________
http://pracelicencjackie.org.pl/
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: LocoRoco

Post30 mar 2021, o 16:13

Uwielbiam LocoRodo. To jest wspaniały program komputerowy w moim przekonaniu!!!
_______________________
http://pracelicencjackieturystyka.waw.pl/pisanie-prac-z-turystyki/

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron