Teraz jest 19 kwi 2024, o 21:54


MGS: Portable Ops

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

MGS: Portable Ops

Post24 lip 2006, o 00:11

Kolejna częśc MGS'a na PSP. Tym razem nie "karcianka" a prawdziwy, przeniesiony z dużych platform gameplay. Co myślicie na temat tej części??

IMO gra zapowiada sie naprawde fantastycznie. Wspaniala, wyjaśniająca wiele fabuła, która pokaże nam dlaczego Boss stał się tym, kim się stał (akcja toczy się 6 lat po MGS3:SE, przed utworzeniem przez Big Boss'a twierdzy Outer Heaven), rozbudowany i ciekawy Multi, ten cudowny "feeling" serii. Szykuje się naprawdę konkretny szpil!! ((jedynie grafika póki co leciutko martwi (ciągnie od niej szaraczkiem) ale co tam :D :D ))
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post26 lip 2006, o 00:52

Dla mnie to największa niespodzianka jeśli chodzi o gry na PSP zaprezentowane na E3.

Wreszcie jakiś "normalny" MGS na handheldzie Sony, i to jeszcze nawiązujący fabularnie do Snake Eater z PS2! Gra może w kwestii fabuły sporo wyjaśnić i mogę sobie wyobrazić zgrzytanie zębów fanów MGS'a, którzy PSP nie posiadają - może to będzie tytuł, który ich skłoni do zakupu tej maszynki :wink: ?

A w kwestii grafiki bym nie przesadzał - moim zdaniem prezentuje się bardzo dobrze, razi tylko trochę aliasing, ale w sumie to nie pierwszy tytuł na PSP, w którym jest to tak widoczne. Zresztą na małym ekraniku niekoniecznie to się musi tak rzucać w oczy.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post26 lip 2006, o 13:57

Fajnie by było jak by po jakimś czasie zrobili tez na ps2 a to jest możliwe… :!: :wink:

Gość

Post26 lip 2006, o 22:20

Jeśli miałaby to być konwersja na poziomie GTA:LCS to ja z góry podziękuję...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post26 lip 2006, o 23:37

Dajcie spokój z tymi konwersjami, PSP też musi mieć jakieś exclusive'y... Wszyscy narzekają na tyle gier, które ukazały się równocześnie na PSP i PS2, a jak przychodzi już do jakichś (potencjalnych) hitów na handhelda Sony, to od razu każdy chce konwersji...
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post27 lip 2006, o 08:00

No trochę mnie poniosło żeby wszystkie gry z PSP miały się ukazywać na PS2 to co to by była za konsolka PSP… ale z drugiej strony każdy maniak MGS który Nie posiada PSP by chciał zagrać w nową część MGS! W końcu to się dzieje chyba 3 lata po wydarzeniach z MGS3
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post27 lip 2006, o 09:13

6 lat "po" :wink: .

Gunek napisał(a):ale z drugiej strony każdy maniak MGS który Nie posiada PSP by chciał zagrać w nową część MGS!

No cóż, najwięksi maniacy kupią dla tego MGS'a specjalnie PSP i o to chyba Sony chodzi :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post6 sie 2006, o 22:30

Sarge napisał(a):Wszyscy narzekają na tyle gier, które ukazały się równocześnie na PSP i PS2, a jak przychodzi już do jakichś (potencjalnych) hitów na handhelda Sony, to od razu każdy chce konwersji...


Nie wszyscy, tylkko ci ktorzy nie mają psp ;). Gra zapowiada sie bardzo dobrze, choc te zaprezentowane screeny nie wyglądają mi na skradanke (za duzo tu ludzi, szkoda tez ze nie ma wiekszej puszczy ;). Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Offline
Avatar użytkownika

KaziuSTEIN

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 12 lip 2006, o 09:29
  • Lokalizacja: Skoki (ok. Poznania)

Post12 sie 2006, o 10:38

Między innymi dla tej gierki zamierzam w tym roku zakupić psp :D Mam nadzieje, że się uda ;d
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post14 sie 2006, o 11:24

Marzę o tej grze , ale za chuja nie kupie PSP ;( muchy w portfelu ... może za 3-4 lata jak będzie za 300 zeta w sklepach ;( MGS:portalble ops zapowiada się naprawdę przepysznie.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post2 paź 2006, o 23:41

ufff trailer na tgs narobił mi smaka :D szybciej, konami, szybciej. w ogóle na kiedy ten mgs jest zapowiedziany?
Offline
Avatar użytkownika

mateo

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 11 kwi 2006, o 16:13

Post3 paź 2006, o 11:52

Cudna sprawa , że Naked Snake będzie współpracował z ...Gray Foxe'm :)
A co robiła EVA na trailerku ? hmm (GC)
Nie chce mi się w to wierzyć , ale David Hayter powiedział w wywiadzie , że to będzie najlepszy scenariusz...czyli trzeba kupić PSP... ?
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron