Teraz jest 29 mar 2024, o 09:17


MGS: Portable Ops

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Post3 paź 2006, o 12:17

Gray Fox w PO to jest super sprawa. Zawsze chciałem bliżej poznać losy tej postaci, a pierwsza część MGS'a z MSX'a raczej za dużo mi o nim nie powiedziała... Najlepszy scenariusz? Mam taką nadzieję :D
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 paź 2006, o 22:14

Ciekawe tylko jak sprawdzi się sterowanie. D-pad w PSP jakoś nie daje rady, wiec pewnie trzeba będzie grac na gałce :/ a ja przyzwyczaiłem sie do krzyżaka w MGSach..
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post30 gru 2007, o 18:40

Dopiero wczoraj ukończyłem , gra jest godna , ale spodziewałem się czegoś więcej po historii , jakiegoś większego dramatu , a tak naprawdę dalej nie wiadomo jak doszło do tego , że BB zbudował OH heh ... chciałem zobaczyć upadek BB , jego rozterki , jego gniew na Patriotach , a tu znowu to samo ... został wykorzystany przez wszystkich , nic nie wie itd. a myślałem , że to będzie prawdziwy ziejący nienawiścią scenariusz . No cóż ... i szkoda , że zrobiono te debilne dodatkowe misje i to rekrutowanie ... bez sensu dla mnie , taka nowość niby i zarazem sztuczne przedłużanie zabawy no i największe gówno jak dla mnie ... BRAK CAMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda ... jak dla mnie gra na 8/10. No i brak celowania za pomocą krzyżaka , przecież analogiem ciężko jest dokładnie namierzyć kolesia w łeb z kilkudziesięciu metrów ;)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post3 sty 2008, o 21:20

Sterowanie jest właśnie trochę denerwujące i jakoś tak czuć przez całą grę, że to nie jest prawdziwa kontynuacja tylko taki dodatek jakby... Nie ma tej dramaturgii, scenek przerywnikowych zapierających dech, itd. Choć i tak warto zagrac ;)
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: MGS: Portable Ops

Post25 sty 2023, o 13:03

Metal gear solid to jest wspaniała gra. W moim przekonaniu klimat tam jest świetny!
_________________________________
pracemagisterskie-licencjackie.pl/kierunek/psychologia
Poprzednia strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron