Teraz jest 18 kwi 2024, o 08:15


Na jakie gry na handheldy najbardziej czekacie?

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post25 lut 2008, o 20:22

GOD OF WAR !!!!!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post19 mar 2008, o 01:27

Hmm powiem wam ze obecnie troche bieda jeśli chodzi o zapowiedzi gier na handheldy... nawet nie ma specjalnie na co czekać...
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post19 mar 2008, o 21:33

No właśnie, co z PSP? Trochę mnie niepokoi obecna sytuacja, bo poza Crisis Core: Final Fantasy VII za bardzo nie ma teraz na co czekać... Ale nie siedzę za dobrze w tym temacie, więc może ktoś mnie oświeci?
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post20 mar 2008, o 01:29

No nie panowie, nie przesadzajcie :). Jest na co czekać. Crysis Core, Secret Agent Clank, flOw, Echochrome, R-Type Command... Nie ma może tego za dużo, ale jestem pewien, że niedługo Sony sypnie paroma zapowiedziami. Najwyższa pora.
Offline

Sowa

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 12 gru 2007, o 23:00

Post23 mar 2008, o 14:30

A kto czeka na Crisis Core? Cały świat już gra, ja też od dwóch dni - 10h na liczniku gra naprawdę wymiata :D Tylko powtarzalność dodatkowych misji trochę boli, ale co tam, tryb fabularny roksuje.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post23 mar 2008, o 20:17

Sowa napisał(a):A kto czeka na Crisis Core? Cały świat już gra, ja też od dwóch dni - 10h na liczniku gra naprawdę wymiata :D Tylko powtarzalność dodatkowych misji trochę boli, ale co tam, tryb fabularny roksuje.


Taa cały świat już gra, chyba ci co grają na iso. Gra nie ma nawet jeszcze daty premiery w Europie nie mówiąc już o tym że za dwa dni ma mieć dopiero premierę w USA. Wiec już tak sie nie afiszuj przynajmniej Sowa :P
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post30 kwi 2008, o 10:25

Rzeczywiście ostatnio lekka posucha na PSP. Moja kieszonsolka kurzy się, dobrze że chociaż FFVII Crisis Core się ukazał ale martwią mnie słabe widoki na przyszłość. Większość developerów woli tworzyć na DSa bo sprzedaje się lepiej. Sony potrzebuje jakiegoś mocnego ataku, exclusivów. Liczę, że niedługo pojawią się jakieś konkretne zapowiedzi.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Na jakie gry na handheldy najbardziej czekacie?

Post14 maja 2008, o 00:35

Można sobie żartować, ale PsP ostatnio naprawdę cienko przędzie. Niech się sony wreszcie obudzi bo gracze się odwróca i zwrócą się w stronę DSa..
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Re: Na jakie gry na handheldy najbardziej czekacie?

Post14 maja 2008, o 15:44

Moim zdaniem trochę przesadzacie, nie zapominajcie że mamy maj, sezon ogórkowy. Teraz wyszło GTA4 i wszystkie firmy boją się z czymś wybić przed szereg bo boją się, że ich gra się nie sprzeda.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Na jakie gry na handheldy najbardziej czekacie?

Post16 maja 2008, o 11:04

Niby sezon ogórkowy, ale nie mówimy tutaj o grach, które TERAZ się ukazują, a o tych, które dopiero mają się ukazać. Sytuacja zaczyna być naprawdę nieciekawa, bo europejscy posiadacze PSP mogą czekać co najwyżej na Crisis Core (ma ukazać się w czerwcu), a tak to nie bardzo jest na co. Pomijam oczywiście wszystkie multiplatformowe pozycje, chodzi mi o exclusive'y.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Na jakie gry na handheldy najbardziej czekacie?

Post18 maja 2008, o 10:37

Trochę dziwna sprawa bo PSP stało się ostatnio bardzo popularne, w Japonii dzielnie walczy z DS'em a Sony sobie odpuszcza... Niech wreszcie ruszą z jakimiś zapowiedziami. Wyraźnie widać, że PSP i PS3 razem ich przerosły.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Na jakie gry na handheldy najbardziej czekacie?

Post19 maja 2008, o 14:55

Zapomnieliśmy o Secret Agent Clank, czyli nieoficjalnej kontynuacji Ratchet & Clank: Size Matters (premiera w czerwcu). Oprócz tego Sony planuje dostarczyć też na PSP jakiś odłam serii Buzz.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron