Teraz jest 28 mar 2024, o 10:58


Giery na PSP godne polecenia...

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Giery na PSP godne polecenia...

Post17 gru 2005, o 09:27

Nie ma takowego tematu (chyba) więc postanowiłem go założyć. Co polecacie "tak na gorąco", wiadomo, że po szczegółowe recki śmigamy na główną OGMa, nie? Co widziałem:
Burnout L. - opisany szczegółowo przez Barona, nie będę się powtarzał.
WipeOut P. - miód dla oka. Ta gra powinna być pokazywana wszystkim niedowiarkom i innym marudom (efekt refeksów Słońca pod powierzchnią wody ryje dzbanek!). OST również niewąski. Grałem tylko chwilkę, ale powiem: gra bez kitu niekulawa!!!
NFS Most Wanted - bardzo ładna graficznie. Powiem Wam, że nawet bardzo bardzo ładna. No, Burnoutem zamiata momentalnie. Też grałem tylko chwilkę, ale godna uwagi w najwyższym stopniu. Muza przyzwoita.
Ridge Racer - co Wam będę frachy sadził: każdy szanujący sie gracz spędził przy niej ze cztery godziny w Empiku, czy innym hipermarkecie, hłe, hłe...

Jak już ktoś trafnie zauważył, na PSP mamy wiele ścigałek. A czy widział ktoś jakąś platformówkę, czy inną przygodówkę??? Widziałem trailerka Death Jr., wyglądała smacznie, grał ktoś w nią???

Czekam na Wasze odzewy...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post18 gru 2005, o 02:47

Death junior to niestety shit. Gralem chwile i mnie odrzuciło. Platformowek praktycznie nie ma choc jak lubiles medievila na psx to jest medievil ressurection, bazujące na tamtym hicie, tylko lekko zmienione hehe. To znaczy na levelach są cahrakterystyczne elementy dla tych starych, ale zostaly one odpowiednio przerobione ;). W kazdym razie niezla gierka. Ja jednak dalej czekam na daxtera.

Z wyscigow ofkoz ridge, burnout i nawet nfsy są niezle choc dla mnie most wanted nie jest niczym szczegolnym.

No i najwazniejsze: Lumines rulezzz!! :D Gram w to nieprzerwanie przez co nie mam czasu sprawdzac reszty hehe :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 gru 2005, o 11:15

IMHO Most Wanted rządzi w ścigałach (gusta i guściki...).
A Luminki? Kurde, tak ją wszyscy zachwalali, że zrzuciłem na MSticka. I jakoś nie mogę się przekonać...
Ale polecam również Mercury'ego. Jest... specyficzna, dość trudna, ale jak ktoś cierpi na bezsenność - jak znalazł.

DAXTER, przybywaj!!!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post28 gru 2005, o 13:30

ej też nie trawiłem Lumines, ale daj mu szanse, poznaj wszystkie arkana sterowania, daj kolegom niech porobią rekordy :P i juz was nie ma na miesiac :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 gru 2005, o 16:27

Racja, powoli się wkręcam (MUZA!!!).
Natomiast nie polecam za mocno Ape Escape: On The Loose. Jest hmmm... dla ośmiolatków...
Wiem, że wiele gier jest z wyglądu dla dzieci, ale ta... Na prawdę dziecięca...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post3 sty 2006, o 12:13

ja osobiście nie moge sie doczekać na Daxtera, a z tych juz dostepnych chetnie pograłbym w MGS Ac!d, Medievila, Ridge Racera, no i Liberty City Stories. Konwersje z innych konsol mnie nie interesują bo mam PS2 przeciez :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 sty 2006, o 14:17

No, Tokar, WSZYSCY CZEKAMY NA "DAXTERA".

Gram w "Puzzle Bobble" [Jap], kolejny klonik Tetrisa (któż je zliczy, BTW...), milutki, fikuśny i ciapuśny - jak to japońska popierdółka. Na przerwę między kuciem może być.
Widziałem Ridge Racera, pykam se w nią teraz.
Kurde, dziwna giera... Grafa - czysto, schludnie, sterylnie wręcz. Jak w Gran Turismo. Model jazdy? Dziwaczny. Poślizgi? Upiorne, d**a wyprzedza przód. Detekcje kolizji? Rodem z ośmio, nie, czterobitowców! Po prostu megadziwne.
Ale wiecie co? W tym szaleństwie jest system!!! Naparzam w RR już z czwarty dzień pod rząd i nie wskoczyłem w żadną inną gierę! POLECAM!

Widziałem też Kao Challengers. Jest po Polsku (przynajmniej ja mam). Jest dobrze, troszkę infantylna, ale może być, cztery z plusikiem. Stanąłem na bossie i nie mogę iść dalej, dlatego odłożyłem na później.
P.S. 16% gry ("Jaskinia Szamana"), boss "Szaman". Jaki system??? Naparzam w niego bumerangami a on nic...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post4 sty 2006, o 22:33

taki juz jest ridge racer :D. Cienkie kolizje, arkejdowe do bulu poślizgi a jednak wszyscy w niego grają :D. To jest wlasnie pure gameplay! 8)
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post4 sty 2006, o 23:37

Ridge Racer - bardzo udana pozycja

Wipeout - dla tej gry kupiłem PSP - śliczna grafika, ale zapomniano o najważniejszym - co sprawiało, że ta gra była tak lubiana - ultrapłynność (gra potrafi ładnie zarywać na wyższych poziomach) i o dopracowaniu inteligencji przeciwników.
Gra mimo wszystko jest nr 1 jak dla mnie, ale toleruje w wersji na PSP tryby Zone i Time.

Lumines - wiadomo - tetris nikomu się nie znudził - pograłem już pare dobrych godzinek, ale bez przesady! Ta gra to przykład kolejnej gry - Święta krowa - bezpodstawnie większość recenzentów ją zachwala.

Mercury - fajowa gierka - bardzo przyjemna.

Virtua Tennis World Tour - kto nie poświęcił tej grze za dużo czasu na stacjonarkach - Polecam! Wolę jednak edycję na Dreamcasta + 2 pady - na 2 osoby ta gra jest lepsza niż mordobicie!
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post4 sty 2006, o 23:43

nie wierze bandi kupił sprzet Sony jezu chryste o maryjo :shock: :D Nie no żartuje. Nie wiem co chcesz od Lumines, daj pograć kumplom a zobaczysz ze sie wkrecisz w pobijanie rekordów. Bo tak to wiadomo ze samotne pobijanie rekordów jest średnio rajcujące :D
Offline

stretch

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 6 sty 2006, o 01:43

Post6 sty 2006, o 02:28

gralem we wszystko. polecam burnouta. to najlepsza pozycja na psp. jeszcze jak mozesz pocierac z kumplem...uuu miod. samemu troche za krotki. medievil dobry. zasluguje na wyzsza ocene niz ta w psx. medievil to moja ulubiona gra. liczylem ze zagram w nia na ps2 ale zonk. moze na ps3? boze ale by bylo!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post10 sty 2006, o 08:25

Słoik napisał(a):taki juz jest ridge racer :D. Cienkie kolizje, arkejdowe do bulu poślizgi a jednak wszyscy w niego grają :D. To jest wlasnie pure gameplay! 8)

Racja.

Wiecie co mi się ostatnio skojarzyło? Model jazdy (-> skręcanie) z realizmem ma tyle wspólnego co nasz (każdy) rząd z uczciwością.
Wybierzcie sobie środek fury, patrząc z góry, i w ten punkt wbijcie "kija od miotły". Fura skręca właśnie w tym punkcie. Nie kołami, po prostu cała zawija. Doskonale widać to przy 200 MPH i szybkich zawijasach + hopki "góra - dół".
O co więc mi chodzi??? Identyczny model jazdy miał niezapomniany V - Rally na Szaraka, pamiętacie?
Czadzik giera!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron