Teraz jest 28 mar 2024, o 22:38


zabawy z PSP (hacki, emulatory i wszystko co tego dotyczy)

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post24 sty 2007, o 11:50

Nie czekajta tylko instalujta czym predzej 3.03 OE - tyle kultowych gier z PSX czeka na ponowne przejście :D Działa to doskonale aczkolwiek nie wszystkie gry chodzą poprawnie. Trzeba próbować. Największe problemy są z grami wielopłytowymi bo MGS pierwszy jest na dwóch płytach a na koniec pierwszej nie ma przecież sejwu tylko na PSX gra prosi cie o zmiane płyty. Na PSP jej nie zmienisz więc lipa, na razie można chyba grac tylko w pierwszą płyte (a przynajmniej ja nie znam na to sposobu). Z tą grą trzeba poczekać chyba aż sony ją oficjalnie wyda na swoim PS Store...
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post24 sty 2007, o 19:37

Uuuu, to nieciekawie :/. Mam nadzieję, że szybko rozwiążą ten problem.

Gość

Post25 sty 2007, o 18:01

Uffff, dorwałem się po dwóch tygodniach do neta na chwilkę - kochany angielski wiaterek załatwił mi nadajnik na amen - więc spamnę cosik. Jeśli nie ma save'a przed zmianą płyty, to wystarczy odpowiednim programikiem przekonwertować save'a z gry (z psp) i odpalić tą pozycję na emulatorze PC - epsxe. Przechodzicie dany moment i znów konwersja - tym razem wsteczna. Pamiętajcie żeby grę i save'a nazwać tak samo i tym samym kodem identyfikacyjnym.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 cze 2007, o 23:27

Ja już jeżdże na 3.40 OE. Gry z PSX śmigają aż miło, a i z "nowościami" nie ma problemu hehe. Wypada tylko podziekować Dark Alexowi bo gdyby nie on to...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post14 cze 2007, o 09:16

Ja na razie jade na 3.10 OE. Zmienie dopiero wtedy jak bede musiał. Podobno są jakies problemy z save'ami do emulatora PSX
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post14 cze 2007, o 09:53

Ludziska powiedzcie mi gdzie można zaciągnąć emulator SNESA do PSP , ale pod soft 3.40 bo nigdzie nie mogę znaleźć :/ to samo tyczy się emulatora PSXa , czy istnieje taki dla nieprzerobionej konsoli ???
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post14 cze 2007, o 10:00

ale masz zmieniony firmware czy oryginalny? Nie kombinowałeś nic z flashowaniem z PSP?
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post14 cze 2007, o 12:28

No właśnie, musisz powiedzieć jaki soft masz bo tak to trudno ci pomóc...
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post14 cze 2007, o 13:29

nic nie kombinowałem z flashem czy czymś innym. Jak kupiłem to był wgrany system 2 (nie wiem dokładnie ile) zrobiłem upgradea bo był dostępny system 3.40 sciagnąłem go , zainstalowałem i chodzi. To wszystko co wiem. Konsola jest nie przerabiana :/ jak na OGM podają jest emulator Snesa do PSP , ale tu jest w wersji 1 i 1.5 zaciągnąłem to , ale niestety nie działa bo pokazuje , że to nie pasuje do 3,40 , a więc jestem ciekawy czy gdzieś ktoś ma owy emulator na system 3,40 ??? I czy jest emulator PSxA co działa na nieprzerobionym PSP ???
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post14 cze 2007, o 17:37

Chyba sie niestety udupiłeś. Niepotrzebnie instalowałeś soft 3.40 bo na nim teraz nic nie bedziesz mógł zrobic. Po pierwsze to na "nieprzerobionym" sofcie, czyli na tym który zainstalowałeś od Sony, nie możesz odpalać emulatorów innych niż PSone. Nawet jeśli nie używasz kopii zapasowych (nie wiem czy używasz), mogłeś i tak sobie zmienić soft na ten z "szarej strefy" - przecież oryginały dalej byś mógł kupować ale stanęły by przed tobą wrota emulacji.

Co do emulatora PSXa to tak, możesz go ściągnąć ale ze strony sony i chyba tylko za pomocą PS3 jesli masz nieprzerobioną konsolę :/. Tak ze niestety udupiłeś sie, musisz poczekać aż pojawi się jakiś sposób na zejście z tego twojego 3.40. A na razie nie instaluj czasem jeszcze wiekszych nowości softu bo tylko tym bardziej sie udupisz. Najnowszy sposób na downgrade to chyba z softu 3.03, nie wiem ile czasu minie zanim wymyślą na 3.40 :/
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post14 cze 2007, o 18:06

no to zonk :/ , ale i tak jak pisałem wcześniej był wgrany system 2 z hakiem więc i tak nici z emulatora snesa bo chyba jest tylko narazie maxymalnie 1,5 no trudno ...
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post14 cze 2007, o 18:36

Tak, ale z 2.xx da sie zejść do 1.5 a z 3.40 już na razie nie... Tak wogole to jedziesz tylko na oryginałach czy "nie tylko"? hehe
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość