Teraz jest 28 mar 2024, o 15:11


zabawy z PSP (hacki, emulatory i wszystko co tego dotyczy)

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

zabawy z PSP (hacki, emulatory i wszystko co tego dotyczy)

Post23 lis 2005, o 19:47

bawiliście sie juz ze swoim psp? Robiliscie juz downgrade do 1.5? Czy moglbym prosic o napisanie jakiejs solucji jak to zrobic? Slyszalem tez ze są juz jakies wirusy na psp czy to prawda? I jak ich uniknąć?? Prosze o odpowiedz obeznanych w temacie :D. Pozdro
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post23 lis 2005, o 22:14

albo masz jakies nadprzyrodzone moce albo kontakt z ktoryms z redaktorow, bo oto wlasnie poradnik o downgrade zagościł na naszej stronie ;). Odsylam wiec do Pocket Center - tam masz wszystko szczegółowo opisane.

Czy są wirusy? Niestety tak. Co prawda nie jest to jakos bardzo rozpowszechniane, ale nie radzilbym sciagac jakichs plików do psp z niepewnych źródeł... Podobno moze taki robak unieruchomic konsole, a gwarancja wtedy nie zadziała...

BTW co do "podziemnych" rzeczy, to wlasnie piszę megaporadnik odnośnie najciekawszych scenowych bonusów na handhelda Sony. Jest tego trochę, więc jeszcze chwilę to potrwa, ale będzie co czytac ;). Ofkoz jesli mieliście okazję spróbować jakiejs domowej gry, czy tez uruchamialiscie emulatory, piszcie!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post27 lis 2005, o 22:54

Bardzo fajnie, że doradzacie co i jak (pisałem już wcześniej).
Właśnie przeszukuję Allegro w poszukiwaniu PSP. A teraz Sonial spuszcza Wasze koparki do ziemii:
BĘDĘ MIAŁ WSZYSTKIE GRY, KTÓRE DO WCZORAJ WYSZŁY NA PSP!!! Ha!
I co Wy na to???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post28 lis 2005, o 10:43

A my na to jak na lato ;). Ja tez mam zdecydowaną większość gier, ale nielicznej części z nich nie da sie odpalić -gta:lbs, pes5. o tych wiem na pewno a jeszczechyba są jakies dwie. nie probowalem, tylko czytalem wiec nie mowie na 100%
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post17 gru 2005, o 22:11

Zbytnio nie wiedziałem gdzie te pytanie umieścić, więc proszę Panów Adminów i Moderatorów o wyrozumiałość (ewentualnie przeniesienie pytania).
Otóż, jak wszyscy wiemy, źli (hmm...) ludzie zaczęli (ku słabo krytej uciesze Sony) produkować i dystrybuować (rozsiewać via Net) programy mogące uszkodzić (!!!) NIEDWRACALNIE (!!!)nasze ukochane PSP. Jak sobie z tym radzić? Wiem, wiem, kupować oryginały...
A jak komuś eee, nooo, ten tego... laser padł (Sony ma kiepskie lasery), a akurat przypadkiem ma Loadery i obrazy ISO na płytach DVD-R (do tego kartę 1 GB), a się boi (no bo to w sumie nie jego płyty, tylko znalazł), żeby robaka przypadkiem nie zrzucić do konsolki... To co zrobić??? Przeskanować płyty antywirusem??? Jakiegoś polecacie? A może coś innego???

Diuk, daj coś znać!!!

P.S. Diuk to chyba nas już nie lubi... Ciągle tylko u Skiza.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post17 gru 2005, o 22:24

Sonial13 napisał(a):Zbytnio nie wiedziałem gdzie te pytanie umieścić, więc proszę Panów Adminów i Moderatorów o wyrozumiałość (ewentualnie przeniesienie pytania).
Otóż, jak wszyscy wiemy, źli (hmm...) ludzie zaczęli (ku słabo krytej uciesze Sony) produkować i dystrybuować (rozsiewać via Net) programy mogące uszkodzić (!!!) NIEDWRACALNIE (!!!)nasze ukochane PSP. Jak sobie z tym radzić? Wiem, wiem, kupować oryginały...
A jak komuś eee, nooo, ten tego... laser padł (Sony ma kiepskie lasery), a akurat przypadkiem ma Loadery i obrazy ISO na płytach DVD-R (do tego kartę 1 GB), a się boi (no bo to w sumie nie jego płyty, tylko znalazł), żeby robaka przypadkiem nie zrzucić do konsolki... To co zrobić??? Przeskanować płyty antywirusem??? Jakiegoś polecacie? A może coś innego???

Diuk, daj coś znać!!!

P.S. Diuk to chyba nas już nie lubi... Ciągle tylko u Skiza.


Heh, jak widzisz czasem zaglądam :). Otóż cała ta afera z wirusami to coś w stylu afery z martwymi pikselami, odpadającymi guzikami etc. Pamiętasz na pewno jak ludzie z MPH wypuścili downgrader 2.0-->1.5 , po kilku dniach pojawiły się komentarze, że jakiś tam plik w tym downgr. zawiera wirusa "psp brick" (bodaj tak się nazywał ;)), Okazało się, że skanując zawartość downgradera, niektóre antyvirusy poprostu wariują. Sonial, nie masz się co bać. Był jeszcze przekręt z zainfekowanymi homebrew, ale jakoś wszytsko nagle ucichło... Co do iso na prawdę nie masz się co martwić, wrzucaj śmiało :). A co do emulatorków i innych, ściągaj po prostu z pewnych źródeł np: www.pspupdates.com pod tym adresem masz pliki czyściutkie jak pupcia niemowlęcia.

Jest jeden programik to skanowania plików eboot w iso nazywa się PSafeP ale czy warto skanować każde iso? Nie sądze :)

Czyli tak jak mówiłem, pewne źródła i nie masz się co obawiać.

Pozdro[/b]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post17 gru 2005, o 22:35

Po takim pocieszeniu człowiek może spokojnie iść kimać...
To jak świeży zimny browar w letni, upalny przedpołudniowy... Eee, idę kimać bo fraszki sadzę.

Dzięx Diuk, zaglądaj częściej, daj jakieś linki, przydatne info, itd.
U Skiza jest fajnie też, ale przebić się przez to wszystko - miesiące. Ja mam nieczęsty dostęp do kompa...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

dryblas002

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 7 paź 2006, o 08:50

Post7 paź 2006, o 14:38

moglby mi ktos pradzic jak mam zainstalowac dooma na psp? chodzi mi o tego sciagnietego z waszej strony...
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post7 paź 2006, o 22:19

A moglbys nie zadawac w kolko i w kolko tego samego pytania, tylko w roznych tematach?
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post23 sty 2007, o 14:02

Heh a graliście w gry z psx na waszych psp :)? Dla mnie wypas, czasy młodosci powracają ;)
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post23 sty 2007, o 21:32

Ach właśnie, zupełnie zapomniałem o tym nowym, kapitalnym "ficzerze" :). Muszę sobie wrzucić MGS-a... aż łezka się w oku kręci...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post24 sty 2007, o 00:02

No trza iść z duchem czasu i zaistalować se 3.xx OE cośtam. Ja stanąłem na 2.71SEB'', i pogrążony w takim maraźmie biosowym nic się do przodu nie posuwam...
Już mam kandydata do odpalenia na PSP: WipeOut 2097, no i zaraz po nim Fighting Force, hi hi.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron