Teraz jest 29 mar 2024, o 11:13


Daxter

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Daxter

Post23 lis 2005, o 19:45

Czegkacie na tego szpila? Ja musze przyznac ze to jest jeden z tytulow dla ktorych kupilem psp :D (juz kupilem bo przedwczoraj :]). Juz nie moge doczekac sie przygod tego rudzielca 8)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post23 lis 2005, o 22:10

Tez doczekac sie nie moge, a najbardziej denerwuje mnie fakt, ze na psp praktycznie jak na razie nie ma platformerów :? wszyscy polecieli na masówke i dostalismy mase wyscigów. Mam nadzieje ze najblizse miesiace to zmienią...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 lis 2005, o 14:45

Dax jest IMHO "najdebest" bohaterem gry ever! Jak też, ale on to raczej postać porażająca charyzmą. A Daxter... wiadomo, poraża tekstami, minami i wszystkim.
"I Live You, Man..." - do Jaka podczas libacji w barze u Krew'a. Pamiętacie??? Najlepszy tekst w grach.

Kupuję PSP i tęsknię za Daxem.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post28 lis 2005, o 10:44

szkoda tylko ze przycichło o tym tytule i nawet nie wiadomo kiedy ma wyjsc :?
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post3 sty 2006, o 12:07

no właśnie, ciągle jest przekładany i przekładany... A raczej ciągle nie mamy oficjalnej daty premiery bo i zresztą nigdy jej nie podali :D. Mam nadzieje ze przynajmniej niedługo dowiemy sie kiedy Daxter ma wyjść, bo sam bym chetnie w niego zagrał :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 sty 2006, o 18:58

Już niedługo. Koso widział Daxa w Vegas na targach branżowych. Już za chwileczkę, już za momencik, hi hi hi...
P.S. Oblukajcie świnie na zdjęciu ze str. 23, szczególnie tą w środku. Przez takie zdjęcia żona nie chce mnie puścić na żadne targi i inne wystawy...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post26 mar 2006, o 02:28

zagrałem, przeszedłem i nie moge sie posiasc w zachwytach 8) . Szczegoły w recenzji, ale jesli ktos jest jeszcze niezdecydowany... dla tej gry warto kupić psp! 8)

Gość

Post27 mar 2006, o 13:01

Daxter wymiata! Gdyby nie pisalo tam ze to gra na PSP, to pomyslalbym ze to gra z PS2!!! :D
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 cze 2007, o 23:29

Taka refleksja mnie naszła... Do żadnej gry na PSP chyba tak nie wracałem jak do Daxa. Gram w niego do dzisiejszego dnia, chce wycisnąć z niej wszystko. Kto jeszcze nie grał, niech inwestuje w ten tytuł bez wahania! System seller jak nic.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post4 gru 2007, o 09:53

Ja do Daxtera bardzo lubię wracać - dla mnie to jedna z najlepszych gier na PSP. Ostatnio też go sobie odświeżyłem i znowu byłem zachwycony tą platformówką. Świetna robota naughty dog :)
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Daxter

Post24 sty 2022, o 16:23

Daxter to jest świetna gra. Uwielbiam często w nią grać!!!
______________________________-
Tematy licencjatów z Informatyki

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron