Teraz jest 16 kwi 2024, o 09:03


Jakie memory sticki polecacie?

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Jakie memory sticki polecacie?

Post3 lis 2005, o 19:54

Za niedługo chce sobie kupić PSP wiec niezbednym zakupem bedzie oczywiscie karta pamieci, pewnie 512MB albo 1GB. Jakie polecacie?

PS. Do redakcji - kiedy będą jakies teksty związane z PSP??
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post3 lis 2005, o 20:24

Nowy dział ruszy w przeciągu max 2 tygodni. Prosimy o torchę cierpliwości ;).

Co do kart to na rynku istnieją tylko dwie liczące się firmy - sandisk oraz sony. Ich jakosc jest zblizona chociaz mowi sie, ze te piewrszą są minimalnie szybsze. Jesli zas chodzi o pojemnosc to polecam (o ile tylko masz wystarczająco kasy) memory sticki 1GB, bo 512 szybko moze okazac sie za male.

Zresztą temat kart poruszymy w jednym z piewszych tekstow w nowym dziale podejmującym handheldy. Juz niedlygo pojawi sie na stronie :).
Ostatnio edytowano 9 lis 2005, o 23:45 przez Baron Ski, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post4 lis 2005, o 23:27

aa to spoko ;)

Rozejrzalem sie troche na allegro i chyba za niedlugo zdecyduje sie na sandiska. btw psp rula :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 lis 2005, o 13:28

Oprócz tego co powiedział Ski, to dorzucę swój kawałek bełkotu na ten temat: wyczytałem, że Sandiski są lepsze, szybsze, i w ogóle nawet ładniejsze, hłe, hłe... Poza tym to często konsolka widzi mniej wolnej pojemności na kartach Sony, niż na Sandiskach...
Nie wiem czy to prawda, tak czytałem...


BTW: PSP rula, to prawda. Ale ceny trochę mniej rula, co nie?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post9 lis 2005, o 16:43

Sonial13 napisał(a):

BTW: PSP rula, to prawda. Ale ceny trochę mniej rula, co nie?


Racja, racja. Jeżeli zakup PSP zasponsorowali by rodzice (co raczej odpada, bo zarabiam już na siebie), albo znalazłbym tysiaka na ulicy gdzieś przypadkiem to zapewne nie byłoby problemu :) Większość ofert wciąż stoi od tysiąca do około 900 zł. Pomimo tego, że PSP strzyże, goli i pier*oli i nie wiadadomo co tam jeszcze, to jak dla mnie jest to deczko za wysoka cena.

Poczekajmy Sonialu :wink:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post10 lis 2005, o 13:17

Ważne jednak jest to, że konsolka jest już złamana. To zdecydowania podniesie sprzedaż Memorków :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post11 lis 2005, o 01:02

mogliby jeszcze troche z ceną zejsc, bo 300zł za memorke 1gb to troche sporo jak sie wyda juz tysiaka na psp. Ale w okolicach swiat planuje sobie sprawic to cudo :D
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post11 lis 2005, o 01:23

na pewno z czasem będą taniec. Szczegolnie teraz, jak datel wprowadza dysk 4GB. Mysle jednak ze zanim zjadą ponizej 200zł jeszcze kilka dobrych miesiecy poczekamy...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post14 lis 2005, o 17:37

Zgadza się. Wszystko tanieje, a elektonika w szczególności.
BTW, widzieliście ceny tego dysku do PSP? Przedpłaty na Allegro, siedem stówek o ile mnie pamięć nie zawodzi... Grubo.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post18 lis 2005, o 00:19

ja widzialem za 800zł. Nie ma co tego na razie brac. Tak samo memorki byly 2gb za ok. 800zł. nie ma sensu, lepiej wziac 1gb jak na razie, a jak tamto stanieje to sprzedac 1 i kupic :D

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron