Teraz jest 29 mar 2024, o 14:40


GTA Liberty City Stories

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

GTA Liberty City Stories

Post10 wrz 2005, o 09:21

Obadajcie sobie pierwszy Trailer z gry…
:arrow: http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2127
Gra będzie się toczyć trzy lata przed wydarzeniami z GTA3 między innymi ma padać śnieg (nowy efekt pogodowy)ma Nie być loadingów (tylko podczas przechodzenia na inna wyspę…)
Ostatnio edytowano 10 wrz 2005, o 12:59 przez Gunek, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 wrz 2005, o 12:05

łał supeeeeeeeer ta gra będzie stanowiła wielki przełom dla PSP niech się NDS chowa. Ciekawe że będziemy kierować tonym z GTA3 a nasz szef przypomina sylvetora no, no może być ciekawa fabuła... no i gościu przypominający agenta z FBI proponuje Tonemu "drobną" przysługę. E ja chcieć więcej trailerów! bu :D No i gunek nie trzy lata po tylko przed!

Gość

Post9 lip 2006, o 09:22

proponuje odświeżenie tego tematu. Opinie, zażalenia... Jak podoba się wam GTA: LCS???

Gość

Post10 gru 2006, o 10:31

ja niedawno przeorałem całość i muszę powiedzieć, że bawiłem się przednio. Nie dość, że to w koncu GTA i jest wykonane naprawdę dobrze, to jeszcze na handhelda! Nie no, czekam na mojego VCS:D.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post10 gru 2006, o 19:36

Velios napisał(a):(...) Nie dość, że to w koncu GTA i jest wykonane naprawdę dobrze, to jeszcze na handhelda! (...)

Uuu stary, ŻADNE GTA nie zostało jak na razie dobrze wykonane, a przy "naprawdę dobrze" wykonanym wcale nie leżało. Mówię o kwestiach graficznych.
Jeżeli chodzi o muzykę: pięć plus. Muza rulzzzuje w GTA zawsze, czysty oldskul, ja za tym przepadam.
W kwestiach fabuły też jest OK, nigdy nie narzekałem.
IMHO w GTA jest najbardziej dopasiony silnik gry jaki został ułożony. Obszerność algorytmów oszałamia.
Ale powtarzam: graficznie klapa straszna: wszechobecny pop-up, kanty, kanty i jeszcze raz kanty... Mało polygonów (słyszałem, że grafa oparta na NURBS jest bardziej wydajna... Gdzie te fajerwerki???), i tyle.
Twarze nieruchome jak u posągów prawie.

Aczkolwiek giera ta nadal gości na moim MemSticku i ma się dobrze. Lubię ją, za szybko jej nie usunę.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post11 gru 2006, o 08:27

Nie miałem na myśli tego, że GTA ma oszałamiającą grafikę, ale że LCS na PSP jest bardzo dobrze wykonane, bo stoi na poziomie części swoich poprzedniczek z dużych konsol. Fakt, mogliby tam podciągnąć więcej rzeczy:).
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 gru 2006, o 19:43

Zgadzam się z Tobą, drogi Veliosku.
GTA stoi na poziomie swoich sióstr z PS2. Tylko, że na PS2 te siostrzyczki też wyglądają szkaradnie. Ale powtórzę się: jako całokształt GTA jest całkiem solidną gierą.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post11 gru 2006, o 23:52

Nom, to jest gra na takie 3+, ale mocne;p
aha, "szkaradne" to chyba za mocne słowo, może - poniżej oczekiwań. Poza tym, nie zapominajmy, że na LCS można pograć odpowiednio w pracy/domu/szkole, a i tak na ekraniku PSP jakoś wygląda to znacznie lepiej niż na PS2 (no, poza San Andreas).

- muza w GTA na 5+, chyba nie w pełnej skali na 10??:)
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post12 gru 2006, o 23:00

W przypadku oprawy graficznej serii GTA trzeba jeszcze wziąć pod uwagę ogrom terenu, architekturę, zmienne warunki pogodowe, pory dni i kupę innych rzeczy. To zdecydowanie winduje ocenę za grafikę w górę. Gry free roamingowe nigdy nie zabijają grafiką (przynajmniej na current-genach), bo to niemożliwe. Jesteście zbyt marudni ;).

Gość

Post13 gru 2006, o 00:36

Uważam bardzo tak samo;p To moje "naprawde dobrze" nie tyczylo sie przeciez samego graficznego wygladu, ale całej gry.
-Niemożliwe? Zobaczymy w przyszłości;p
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post13 gru 2006, o 19:49

Niemożliwe, póki co oczywiście. Przyszłość może wiele zmienić w tej kwestii, ale wydaje mi się, że tego typu gry zawsze cierpią z powodu nieco słabszej technicznie grafy. GTA4 z grafiką jakości Gears of War? Oby!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 gru 2006, o 22:37

Nie na początku. Później może tak, jak architektura i możliwości pozwolą, a koderzy poznają sztuczki i inne kiwki...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron