Teraz jest 25 kwi 2024, o 06:12


NDS - Resident Evil: Deadly Silence

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

NDS - Resident Evil: Deadly Silence

Post24 sie 2005, o 22:46

Ludzie będzie nowy RE oczywiście na NDS. Będzie to poprawiona wersja z szaraka widziałem kilka zdjęć może Nie wygląda rewelacyjnie jak (RE4) <<< żart, ale całkiem całkiem… myślę, że to będzie jedna z lepszych gier na DS
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post25 sie 2005, o 16:36

Nie będzie to świetna gra jeżeli nie będzie dużo(i fajnego) wykorzystania rysiku w grze to niestety nie będzie takie super coś, bo słyszałem że na PSP też będzie RE
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post27 sie 2005, o 17:31

A tu macie potwierdzenie i zdjęcia z wersji na DS. nawet nawet… :lol:
:arrow: http://www.skizo.org/imagestemp/biohazard1.jpg
:arrow: http://www.skizo.org/imagestemp/biohazard2.jpg
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post27 sie 2005, o 18:16

Szkoda tylko, że zapowiada się w prostej linii remake... Ja swego czasu liczyłem na to, że jeśli pojawi się któraś z części Resident Evil na DS'a, to będzie kontynuować raczej styl rozgrywki z czwórki :P .
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post27 sie 2005, o 19:44

:arrow: Ty Sarge w tym RE na DS. ma być poprawioną wersją z szaraka( troszeczkę lepsza grafika) kamera z RE4 i widok FPP (chodzi o celowanie) no, ale TPP też będzie można strzelać wiec myślę, że to będzie ciekawy tytuł
:arrow: nowi przeciwnicy (ciekawe jacy)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post27 sie 2005, o 20:25

To wszystko są jednak tylko drobne poprawki, które zbytnio nie zmieniają rozgrywki od czasów pierwszej części z PSX'a. Piszesz coś o kamerze z RE4... Hmm, czy ja czegoś nie wiem? Na screenach widoczne są tylko statyczne ujęcia kamery, doskonale znane z PSone, więc nie widzę tu jakiejkolwiek zmiany.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post28 sie 2005, o 09:47

Sarge piszą o tym, że Nie będzie taka kamera jak na szaraku tylko ma być taka jak w części 4… i celowanie ma być takie, że będzie opcja przybliżania np. coś podobnego jak w MGS2 czy w 3....
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post28 sie 2005, o 10:44

W ogole mnie ten tytul nie grzeje. Ludzie, ile mozna? :? Po tym jak mam za sobą pierwszą część na PS One, potem odswieżoną wersję na GCN, nie mam zamiaru przechodzic tego samego po raz kolejny :x Czyzby Capcom sie wyczerpalo? Nie maja pomyslu na nową fabułe :? ? Jesli chodzi o grafike to nie wiem gdzie wy tu widzicie poprawe wzgledem PSOne.. Jesli to jest ladniejsze, to ja jestem św. Tomasz z Akwinu ;). Nowa kamera czy typ przeciwnikow niczego nie zmieni - dla mnie to kotlet, i to zaczynający powoli ostro cuchnąć ;)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post28 sie 2005, o 11:14

Też nie widzę specjalnej poprawy w grafice, zresztą obecnie przechodzę RE: Director's Cut (Dual Shock Edition :wink: ) i porównując ten tytuł ze screenami z RE: DS wydaje mi się, że wersja na handhelda Nintendo prezentuje się nawet gorzej. Gra będzie dobrą propozycją dla osób nie mających jeszcze z nią styczności na innych platformach, dla reszty nie będzie warta większej uwagi...
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post29 sie 2005, o 14:03

Baron, ale o to chodzi, że była ta gra na szaraka a potem na Gacka(odświeżona) a tyle jest szumy, dlatego bo taki hit robią teraz na przenośną konsole… a teraz podam przykład MARIO 64 N64 a MARIO 64 na DS. Nie dość, że poprawili grafikę znacznie to dodali 50nowych plansz i minigierek itd… więc myślę, że, w RE też coś dodadzą nowego :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 sie 2005, o 18:08

Taaa, nowe stroje po pierwszym przejściu gry i "unlimited livez & gunz" speszjal for madafakaz end inszych bedbojz
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 wrz 2005, o 12:08

Na tych screnach dopatrzyłem się jeszcze jednego widok z oczu nie w to już trzeba zagrać nie ma innej możliwości taka nowość :) :) :) :)
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron