Teraz jest 29 mar 2024, o 17:35


Nintendo DS

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Nintendo DS

Post15 sie 2005, o 19:40

Jakoś ostatnio myślę nad zakupem NDS, ale Nie wiem czy warto jak ktoś ma ta konsole to niech się wypowiada na jej temat... :!:
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post16 sie 2005, o 12:44

Kurde no niech ktoś zda relacje, jakie są różnice miedzy GBA SP a NINTENDO DS. jak się gra na tych dwóch monitorach i czy jest jakaś różnica w grafice... :?: :!:
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post19 sie 2005, o 23:43

To chyba nikt na tym forum Nie miał styczności z DS. i chyba nic i nikt Nie powie cos na temat tej konsoli…szkoda…
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post5 paź 2005, o 08:59

nie chce byc zlosliwy ale przypuszczam ze to z powodu...
niemoznosci przerobienia konsoli coby czytala piraty :twisted:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post5 paź 2005, o 09:55

Ja już jakiś czas temu kupiłem DS., więc temat jest zamknięty.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post5 paź 2005, o 13:13

Opłacało ci się kupować teraz? W końcu obniżenie ceny DS'a równo za dwa dni :) .

Gunek napisał(a):więc temat jest zamknięty.

Czemu zamknięty :P ? Sam mógłbyś teraz napisać jakieś swoje wrażenia z obcowania z konsolą, w co już grałeś i ogólnie jak się podoba :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 paź 2005, o 13:15

Ech ten Gunek... "Miszcz" nad "miszcze"...
"Nie mam NDSa, powiedzcie mi co i jak z nim jest". Cisza (typu "echo"), czyli nic i nikt Mu nie odpowiada. "Ej no, mówcie jak jest z NDSem!" kontynuuje dalej "miszcz". Cisza ("złowroga") trwa nadal. "Kurde no! Powiedzcie coś o NDSie, no...!", walczy nieustraszenie Gunek...
W końcu przestraszony Wujek Benny (szacun za to, Bracie!) widząc, że furia Gunka sięga zenitu, i może gość pozamiatać użytkownikami Forum (na wieki), niczym ulęgałkami, odbąkuje cos niewyraźnie o piraceniu...
Tak, panowie. Przejął główny ciężar pierwszego uderzenia furiata (->skok na granat), czym nas uratował od niechybnej śmierci z rąk (pewnie na pewno uzbrojonego) szaleńca...
Epilog: Gunek ma już NDSa i nakazuje zamknąć temat. Ma w dupsku innych użytkowników, wie co w trawie trzeszczy.
A może TY, szanowny Gunmajstrze napiszesz teraz Sonialkowi coś o NDSie, bo rad bym sie dowiedzieć co nieco...

:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post5 paź 2005, o 13:30

Przepraszam uszanowanie Sonial… może użyłem za mocnych słów „zamykam temat” Nie powinienem tego pisać, bo w końcu Nie jest na forum kimś ważnym… szczegół no, ale przechodzę do rzeczy, co chcesz wiedzieć o DS :?: :?: :?: :?:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post5 paź 2005, o 13:35

Gunek, tutaj nie chodziło o twoje stwierdzenie "zamykam temat", tylko o twoje pierwsze trzy posty - naprawdę nie ma potrzeby pisania tego samego w odstępie kilku dni - kto chce, odpowie, a jak nie ma chętnych? Bywa...

Co chcę wiedzieć na temat DS'a (jeśli to było w ogóle pytanie skierowane do mnie :| )? Wiesz, wiem sporo, bo od dłuższego czasu interesuje mnie ten sprzęt, więc i tak nic nowego mi pewnie nie napiszesz :P . Chodziło po prostu o twoją luźną opinię na temat konsoli, po jej testowaniu - wydaje mi się, że chyba właśnie do tego celu służy ten topic ?
Ostatnio edytowano 5 paź 2005, o 13:51 przez Sarge, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 paź 2005, o 13:39

Gunek napisał(a):Przepraszam uszanowanie Sonial… (...)

Osiochosi...???

Gunek napisał(a):(...) może użyłem za mocnych słów „zamykam temat” Nie powinienem tego pisać, bo w końcu Nie jest na forum kimœ ważnym… szczegół no, (...)

Znowu: osiochosi...?????

Gunek napisał(a):(...) ale przechodzę do rzeczy, co chcesz wiedzieć o DS :?: :?: :?: :?:

No, w końcu coœ w ojczystym języku i zrozumiałe...
Co chcę wiedzieć? No wiesz, wszystko ważne dla nas, graczy... Jak się gra, czy grafa fajna, czy sš piraty, czy u Ciebie w mieœcie był Pepsi Summer Patrol... Eee, no wiesz, wszystko to co ważne, nie? No to z góry dzięki!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post5 paź 2005, o 15:21

Gra się fajnie i przyjemnie grafika stoi na dobrym poziomie mam na razie tylko cztery gry na DS. niestety piratów na DS. Nie ma… jak dla mnie drugi ekranik to frajda strzał w 10tkę dla panów z NINTENDA!!! Ds. jest cięższy niż PSP Nie wiem o ile, ale jak się gra dłużej i się Nie oprze nigdzie rąk to zaczynają powoli wysiadać... Coś jeszcze chcesz wiedzieć????
Sarge zrozumiałem juz...
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post6 mar 2007, o 20:14

Czas odkopac starocia. Na prawde nie ma na OGM nikogo, kto mialby w swoimi posiadaniu Dual Screen? No dobra...ja jestem, od okolo tygodnia i juz szykuje sie dla Was recka Hotel Dusk, no ale mniejsza z tym. Dlugo sie wstrzymywalem z decyzja o kupnie konsolki, wachalem sie czy nie lepiej PSP, czy moze pozbierac na X360...i nie zaluje. Nie zaluje ani grosza wydanego na mojego Lite'a. Gra sie swietnie - pomysl z Touch Screenem to jak juz ktos napisal - strzal w dziesiatke. Brak cudownej grafiki (czasem w ogole brak 3D) nie przeszkadza ani troche, jest kupa swietnych gier...co w ogole bede pisal, wracam grac i goraco polecam! DS to swietny sprzet! ;]
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron