Teraz jest 19 kwi 2024, o 02:20


Ryski na wyswietlaczu :(

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Ryski na wyswietlaczu :(

Post13 sie 2005, o 12:44

Yo ziomy !!

Kupiłem na Allegro GBA. Kolo w opisie sprzętu napisał, że GBA posiada ryski... ja bym to nazwał RYSY !! Dobra, olać to...

Jest pytanko, czy znacie jakiś sposób na pozbycie się rys z wyświetlacza w GBA ?? Bo koleś tą konsolką to chyba regipsy zacierał... :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 sie 2005, o 12:48

Hmm, a folie? Takie, wiesz, naklejane? Może coś dają i na uszkodzone już wcześniej powierzchnie? Spróbować chyba warto, ale może są mądrzejsi... Na pewno są.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post13 sie 2005, o 13:53

Można zakupić wymieniane wyświetlacze, podobno sama wymianka nie sprawia większego problemu. Sam nie potwierdzę, bo tego nie sprawdzałem. Folie na ekran można (a nawet trzeba, jeśli chce się utrzymać nieskazitelny wygląd ekranika :) ) przykleić potem, ale na sprawnym wyświetlaczu. Sama folia rys na pewno nie usunie, ale zapobiega przed powstawaniem kolejnych :wink: .

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron