Teraz jest 18 kwi 2024, o 21:11


PSP - zakup

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

PSP - zakup

Post7 gru 2012, o 19:25

Opłaca się jeszcze kupować PSP oraz czy w ogóle ta konsolka jest warta nabycia?
Sprzęt jest dość tani na aukcjach, no i słyszałem o dość szerokim wachlarzu możliwości po przerobieniu (nie chodzi o piractwo, bo gry są tanie jak barszcz). Ale czy posiada jakieś mocne kilery dla których warto nabyć tę konsolkę oraz czy wygodnie się na niej gra.

Jak jest z awaryjnością, na co uważać przy zakupie oraz który model jest najlepszy?
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: PSP - zakup

Post12 gru 2012, o 23:18

Ja bym brał. Masa fajnych gier do ogrania, konsola taniutka, duzo emulatorów jak ktos sobie przerobi. O awariach praktycznie nie słyszałem. Sam mam najstarszy model i chodzi dzielnie do dzisiaj.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: PSP - zakup

Post12 gru 2012, o 23:21

Co tu się dużo zastanawiać, moim zdaniem trzeba PSP mieć:). W ogóle to świetna platforma dla tych, którzy jeszcze jej nie mają - gry w sklepach po trzydzieści parę złotych - największe hity, a na aukcjach można po kilkanaście zł używki kupować. Masa świetnych gier do zaliczenia - killzone liberation, gta liberty i vice city stories, daxter, jak & daxter, wipeout pure i pulse, ridge racer 1 & 2, przenośny colin 2005, przenośne WRC, locoroco, patapon, lumines, lemmingi, ape escape, resistance retribution, ratchet & clank... Ech mógłbym tak długo. Sam sobie uzupełniam cały czas kolekcję gier kupując na allegro - uwielbiam ten moment gdy za 30zł z wysyłką mogę mieć dwa genialne tytuły:). Ja polecam, nic dodać nic ująć.
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: PSP - zakup

Post13 gru 2012, o 09:35

Raczej bym i tak przerabiał ze względu na szersze możliwości..
To że są gry to wiem, nie ma konsoli na której nie ma dobrych gier ;). Bardziej mi chodziło, który model lepszy, czy ręcę się nie męczą przy dłuższej grze, czy konsola jest wygodna w trzymaniu etc. W sumie temat już przestarzały, bo już decyzacja zapadła. Węszę na allegro. Praktycznie już miałem zakupiony model 2000 (slim) to sprzedawca (sklep 99.8% pozytywnych) się obudził że danego PSP nie ma na stanie xD
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1399
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: PSP - zakup

Post2 lis 2022, o 17:40

Uwielbiam konsole PSP. One są w moim przekonaniu doskonale. Kocham je po prostu!!!
_____________________________________________
Pisanie prac licencjackich z Pedagogiki

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron