Teraz jest 19 kwi 2024, o 21:01


Playstation Portable vs Nintendo Dual Screen

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2005, o 18:06

Wiesz Majonez, smoczki diplodoczki też mają swój urok... To chyba nie jest tylko kwestia wieku, chociaż może fakt, jestem za bardzo dziecinny...???
A co do kwestii backupów (BTW: tu większość mawia o tym otwarcie, hi, hi...), to na chwilę obecną nie wszystko jest do końca jasne...
Wsadzisz UMD-R i zagrasz??? Znasz jakiś adres z gościami od UMD-Rów? Nie? To chyba norma, bo na razie ich jeszcze nie ma...
Ale spoko, nie ma co pękać (jak mawia Unimil do Uniroyala), wszystko w swoim czasie... Nikt nie robi zamka nie do otwarcia, nie?
No to czekamy...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post3 wrz 2005, o 18:14

eee... ten teges :| Z tego co wiem są do ściagnięcia i to nie od dziś obrazy gier do PSP, co teraz własnie czynie. Grę wrzuca się wraz z loaderem na kartę pamięci np. 512 MB i śmiga. Nie jestem ekspertem w tej sprawie, ale powoli zgłębiam ten temat. Więc, kuna Sonialu nie będzie źle.
A diplodoczki mi nie pasują, ot co :D Może mają swój urok, ale własnie ten urok trzeba lubieć.

PZDR 4 ZIOMA SONIALA CRAZY NIGGA JEDNEGO :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2005, o 18:50

Chorobka, ale mi gula zrobiłeś, to takie kwiatki... Do tego się zabierają "od tylca", he, he (chyba nasi, wietrzę tu stare UBeckie metody). A ja myślałem, że będzie tradycyjnie: czip, ...-R i jechana jak ze stacjonarnymi...
Zgłębiaj temat, zgłębiaj. Za jakiś czas zgłosi się do Ciebie taki jeden i podpyta (sam nie ma dostępu do Neta, a jak pyta na dzielnicy o PSP to go dzieci kamieniami rzucają, a ksiądz to egzorcyzmy odprawia...). Takie zacofanie. Sprawdzałem dziś ceny na Allegro. Jeszcze drogo. Cóż, to dwa dni po premierze u nas, he, he...
Hmm, poprawiłeś mi humor na wieczór, rzeźniku... Pokój z Tobą!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post3 wrz 2005, o 20:23

:arrow: Dla ludzi zainteresowanych… :!: jak ktoś chce kupić DS. za 399złociszy :lol: to podaje aukcje :P http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=62896881
A co do PSP jakoś za bardzo się Niektórzy podniecają grafika jest na serio dobra, ale na 100% Nie podchodzi z tej od PS2… widziałem i grałem na PSP, więc wiem… :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2005, o 20:42

Gunek napisał(a)::A co do PSP jakoœ za bardzo się Niektórzy podniecajš grafika jest na serio dobra, ale na 100% Nie podchodzi z tej od PS2… widziałem i grałem na PSP, więc wiem… :wink:


Ech, jak ja uwielbiam takie frachy... Gunek, mój drogi, nie gniewaj się, ale walisz okrutne farmazony... Co Ty próbujesz porównać????? Grafę, którš generuje PS2 do grafy z PSP????? (Wpadnij do mnie na chawirę to dopiero zobaczysz obraz, to tak a proposik... bez przechwałek ofkoz. Poprzechwalam się, jak se zapodam HDTV, jeszcze trochę). Wracam - co Ty próbujesz porównywać graficznie PS2 i PSP??? No super... IMHO to tak, jakbyœ postawił obok siebie własnš żonę (jak nie masz, to może być matka, w/g Freuda to ponoć to samo...), i k*rwę spod dworca PKP. Patrzysz, i to baba, i to też baba. Niby takie same, ręce majš, nogi majš, ale JAKIE ONE RÓŻNE, prawda??? Porównanie może trochę dziwne, ale takie mi wpadło do dekla, pierwsze z brzegu...
Kumasz, mistrzu?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post3 wrz 2005, o 22:01

Sonial przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem(Ci, co się podniecają grafą z PSP)… ja sam Nie porównuje graficznie PS2 a PSP tylko napisałem w takim sensie, że ludzie próbują porównywać… to jest karygodne, co oni zaczynają odpier***** a tak w ogóle sam ma NDS, z którego bardzo jestem zadowolony… Nie dawno Tato kupił mi PSP z 4grami no i przy 32calowym tele z płaskim kineskopie mam podłączona czarnule i zestaw 5.1 … i też się za bardzo Nie chwale…
Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, o 17:24 przez Gunek, łącznie edytowano 1 raz
Offline

BigHowler

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 3 lis 2004, o 16:15
  • Lokalizacja: Gliwice

Post4 wrz 2005, o 00:23

Oj chwalisz się, chwalisz:D teraz to nigdzie swojego adresu nie zostawiaj, bo i plazma 38" i reszta tego sprzętu szybko zniknie:D Lis zapyta - CO Z TĄ POLSKĄ???

Teraz na serio. Również ostro przymierzam się do PSP, ale... 2000zł na sprzęt jak kolega wyżej wydać w stanie nie jestem. Czekam tylko aż 2.0 spiracą no i wyjdzie kilka gier z serii "bez tego żyć nie można". Kręci mnie przedewszystkim GTA:LCS i Virtua Tennis. Ofcoz o Burnout: Legends nie zapomniałem:) Oczywiście to tytuły już znane i "szanowane" na rynku. Na PSP przymierzałbym się róznież do Daxter (gra wymiata) no i kilku innych, na razie zapowiedzianych pozycji, w które zagrać można bedzie tylko na PSP.

Tak swoją drogą to osobiście za najlepszego hand-helda uważam Gizmondo. Niestety w dobre pozycje gra zapatrzona nie jest. Znane Colors, wykorzystujące GPS, Age of Emires, Fallen Kingdom, Conflict: Vietnam no i gra dla mnie najważniejsza - FURIOUS PHIL - poczytajcie o niej jak jej nie kojarzycie i zobaczcie filmik. Gra wymiata. Grafa jest cudowna, fabuła niesmowita i sam system rozgrywi bardzo oryginalne. Jak naczelny się zgdzi to napisze zapowiedź tej gry na Giz'a. Baronie, z zapytaniem lece do ciebie za sekund kilka.
REPEL.pl - gry planszowe, karciane, bitewne i komputerowe na każda okazję!

www.rebel.pl/?aff=722

POLECAM!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 wrz 2005, o 16:56

Gunek napisał(a): (...) Nie dawno Tato kupił mi PSP z 4grami i przy 38calowym tele z płaskim kineskopie mam podłšczona czarnule i zestaw 5.1 … i też się za bardzo Nie chwale…


Ech dzieciaku, dzieciaku... Nie odpowiadam z reguły na takie... (???)dziwne posty, ale Tobie odpowiem.
Chwalisz się, chwalisz, i to tak frajersko, jak co najmniej Mandaryna œpiewaniem na żywo, albo Doda cyckami...
A poza tym powiedz mi, skšd Ty masz "38calowy tele" (zakładam, że nawijasz o telewizorze). Dziwna sprawa, bo 38 calowych telewizorów po prostu nie ma. Chyba, że masz jakiœ na zamówienie, czy inne czary... Ja przynajmniej nie widziałem, a sporo szukałem. Trzym się, chłopie!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post5 wrz 2005, o 17:10

Sorki Sonial to jest 32 calowy tele mój błąd przyznaje… ty pochwaliłem się, bo ty coś zacząłeś się chwalić… hmmmm… zacząłeś się do mnie rzucać… jak bym to ja porównywał grafe po prostu mam PSP i PS2 i wiem, jakie są różnice, ale jak patrzę na forum i ludzie piszą, że PSP ma taka grafe jak PS2 to aż mi źle się robi… (Nie porozumienie między nami) :wink:
Offline

BigHowler

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 3 lis 2004, o 16:15
  • Lokalizacja: Gliwice

Post5 wrz 2005, o 18:03

Oj Gunek,

Samo stwierdzenie "wiem, jakie są róznice" jest w pewnym sensie porównaniem grafy dwóch konsol. Nie można szukać róznic bo PSP i PS2 to zupełnie dwie rózne w każdym calu platformy.

A wracając do chwalenia się to przesadzasz pisząc na forum jakiego to mas ztatusia, który moze zafundować ci PSP, PS2 + tele 32" (38" lol) wraz z dźwiękiem przestrzennym. Przesada... rozpieszczony jestes:D
REPEL.pl - gry planszowe, karciane, bitewne i komputerowe na każda okazję!

www.rebel.pl/?aff=722

POLECAM!
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post5 wrz 2005, o 18:12

Ty może i rozpieszczony, ale mama daje w kark jak zobaczy, że siedzę i sobie gram po prostu Nie wyrabia jak mnie widzi grającego - tato to przymyka oko… mama natomiast przychodzi i normalnie wyłącza konsole z kontaktu albo zabiera którąś z przenośnych tak można się wkurzyć i goni do lekcji i uczenia się…
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post6 wrz 2005, o 15:17

Gunek ja mam dość duży telewizor(przyznaje że to nie plazma) a mój kuzyn PROJEKTOR (wiecie co to jest chyba;)) i do tego pokój razem z tymi wyciszeniami i 5 głosników teraz muszę do niego pojechać i zobaczyć czy można do tego podłączyć konsolę a jeżeli tak to... powiem tylko że oglądanie filmów to na tym czysta przyjemność:) tylko że kupienie projektora z głośnikami przekracza pensję niektórych(w tym moich rodziców) kilkakrotnie no ale jak się ma takich rodziców. No i co ale się poooochwaliłem:):):)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron