Teraz jest 26 kwi 2024, o 17:22


Playstation Portable vs Nintendo Dual Screen

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post28 lut 2005, o 08:53

Zgadzam się. Sztywna politytka "N" w dziedzinie kieszonek doprowadziła do zastoju na rynku. Big "N" IMO dalej żyje w feudalnej Japonii walcząc ze smokami...
Sony ruszy troszę rynek do przodu.
Ale nas, panowie, interesuje raczej inny aspekt: ...-R. Oby jak najszybciej!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post12 mar 2005, o 15:24

Ja bez namysłu kupił byu PSP chociarz jeśli ma to kosztować całą mase kasy to podziękuje wole kupić sobie coś innego :)
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post15 mar 2005, o 22:55

Od tak dawna jestem napalony na PSP, że chyba nie muszą odpowiadać co bym wybrał (i wybiore napewno :D), tylko te ciągłe przenoszenie premiery mnie już zaczyna denerwować, bo nie chce mi się bawić w importy...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post17 mar 2005, o 09:47

A mnie ni ziebia ni grzeja te konsolki. sam raczej nie kupie zadnej.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post25 sie 2005, o 11:24

Ludzie, PSP jest to konsola z Dreamcastową grafą… filmy oglądać na takim ekraniku…??? Wole usiąść w domku przy 32calowym tele i opcja 5.1 No i oglądać…. Najwyżej, co, jak co oglądanie filmów na PSP moim zdaniem dobre by było jak gdzieś się jedzie w podróż czy to autokarem czy z rodzicami samochodem. A co, do NDS moim zdaniem NINTENDO zrobiło rewolucje z tymi 2ekrankami coś wspaniałego…. :lol:
Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, o 17:21 przez Gunek, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post25 sie 2005, o 16:39

Dla mnie wygrywa PSP chociaż jak bym miał kasę to bym kupił dwie. DS aby byc lepszy musi mieć dużo gier wykorzystujących w jakiś fajny sposób touch screen a PSP... on już jest lepszy i będzie!:) tylko czemu nie ma normalnego MGSa(nie acid):(
Offline

konrado0905

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 8 sie 2005, o 17:01

Post26 sie 2005, o 13:24

dlatego ze jest ciut za malo przycisków. brakuje 2 triggerów
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post27 sie 2005, o 13:46

konrado to ty życia nie znasz. No a co zrobili FPSa na PSP to zrobia też Metal gera. No i co ty gadasz jak triggery w metal gear są prawię zbędne (tylko do szybkiego zmieniania broni)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post27 sie 2005, o 16:15

Ja Wam powiem, ze ostro napalilem sie ostatnio naPSP :). Tylko jedna sprawa - nie chce zadnych konwersji z PS2, bo na co mi one, jak już grałem na "dwójce".. A tych niestety jest najwiecej. Niech tylko jednak bedzie wiecej ekskluzywnych tytułów takich jak Daxter, a juz nie bede mial zadnych watpliwosci :P
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post27 sie 2005, o 17:12

:arrow: No właśnie jak na razie to szykują się konwersje…. na PSP. No, ale zaraz wychodzi nowy GTA... :P :!: Oprócz burzy opadów deszczu ma być też śnieg...
:arrow: NINTEND DS to świat Mario i innych takich ludków, ale poszukałem poczytałem na DS. jest już w trakcje produkcji Age of Empiers 2, głosy chodzą, że będzie DIABLO II i StarCraft myślę, że ten drugi ekranik będzie przydatną rzeczą do robienia gier RPG i strategicznych...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2005, o 11:10

Kurde i to dobre, i tamto ciekawe... Technologicznie pociąga mnie PSP. NDS ma... klimat - toż to "N" w końcu, nie?
Byłaby kasiorka, byłyby obydwa, a tak zostaje "tylko" PSP...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post3 wrz 2005, o 14:29

Ja również mam chrapkę na PSP. Mario papiery i inne smoczki diplodoczki mnie nie kręcą. Może jakbym był 10 lat młodszy to chętnie położyłbym łapska na NDS'ie. Tym bardziej, że kwestia backupów jest już jasna. (Mówie o tym otwarcie) Zapewne NDS też pęknie pod tym wzgledem, ale moim zdaniem PSP poprostu urywa dupę :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron