Teraz jest 16 kwi 2024, o 15:29


Playstation Portable vs Nintendo Dual Screen

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

BigHowler

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 3 lis 2004, o 16:15
  • Lokalizacja: Gliwice

Post6 wrz 2005, o 19:14

lol, to po co Ci to kupywali?! Żaby zabraniać grać? Śmieszne... a i jak tam konsola, po tych wszystkich przejściach z wyłączaniem zasilania dobrze raczej sie nie ma:D

Teraz dopisz jeszcze, że grasz tylko w oryginały i masz w domu całką pokaźną kolekcję...

nie mam czasu pisac, dalej a chetniej bym sie jeszcze wypowiedzial... moze skoncze tego posta
REPEL.pl - gry planszowe, karciane, bitewne i komputerowe na każda okazję!

www.rebel.pl/?aff=722

POLECAM!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 wrz 2005, o 07:37

Gunek napisał(a):Ty może i rozpieszczony, ale mama daje w kark jak zobaczy, że siedzę i sobie gram po prostu Nie wyrabia jak mnie widzi grajšcego - tato to przymyka oko… mama natomiast przychodzi i normalnie wyłšcza konsole z kontaktu albo zabiera któršœ z przenoœnych tak można się wkurzyć i goni do lekcji i uczenia się…


A BUUU!!! A BUUU!!!
:cry: :cry: :cry:

CHLIP, CHLIP...
:twisted: :twisted: :twisted:

Sorki, mistrzu, czy masz ukończone piętnaœcie lat (conajmniej)?????
Bo tu brzydkie wyrazy som...
Dobra, koniec offtopa, hłe, hłe...

P.S. Howler, ale się uśmiałem: "Przystąp do wyścigu furmanek...", łehehe!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Hareez

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 4 maja 2005, o 19:05

Post7 wrz 2005, o 12:26

Oooo qrczę... Poważna sprawa... Nie ma co się śmiać. Chłop ma przegwizdane jak w ruskim czołgu w afganistanie, a Ty Sonial takie szpile mu wtykasz??? :wink:

Wracając do tematu: PSP jest owszem, owszem a czasem to nawet bardzo, ale ja jednak wybiorę smoczki diplodoczki (i Teletubisie też). Jak ktoś gdzieś ładnie napisał "na DSie gramy dla samej radości grania". Trochę w tym prawdy jest. Poza tym DS będzie tańszy w utrzymaniu. :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post7 wrz 2005, o 16:25

BigHowler przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem a potem komentuj….
Ty no jadę tylko na oryginałach mam równo 40 gierek na PS2
Kupił tato, (który przymyka na to oko i Nie obchodzi go to, czym się zajmuje np. gram) a gorzej jest z mamą… szczegół
Sonial mam 18lat… a konsola trzyma się dobrze… :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post9 wrz 2005, o 13:47

cos nie chce mi sie wierzyc ze masz 18 lat. Mi tez kiedys zabraniali grac, ale jak mialem lat z 10 :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post9 wrz 2005, o 15:23

Mario notorycznie Nie zabrania w ogóle troszkę inaczej to wygląda chodzi o to, że „czasami” mam się wkurza jak Nie chce jej pomóc no i czasami konsole wyłącza jak się zdenerwuje… :wink:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post9 wrz 2005, o 17:23

Gunek ty ... e zapomniałem tekstu rzeczywiście masz przesrane mi rodzice zabraniali grać jak miałem 9 lat, a teraz róbta co chceta tyle że przechodż do następna klasa Aha i jeszcze jedno PSP RULEZ NDS kanałami!!!
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post9 wrz 2005, o 19:22

YoW itd… źle to rozumiecie hehehhe…. To jest tak, że, jak np. mama coś robi w domu nagle wola …. Chodź pomożesz… a ja zaraz i tak przez 20 min zaraz…. Aż mama czasami się wkurza przychodzi na górę i konsole ze złości wyłącza...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 wrz 2005, o 08:49

YoW napisał(a):(...) róbta co chceta tyle że przechodż do następna klasa (...)

Z tym to masz chyba chłopie poważne problemy, co? No, z przechodzeniem do "następna klasa"... Wiesz, ja tak wnoszę po Twoim "stylu" pisania, hi, hi...


YoW napisał(a):(...)Aha i jeszcze jedno PSP RULEZ NDS kanałami!!!

Taaa, no i zaczyna się fanbojostwo na Forum...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post11 wrz 2005, o 09:49

ciiii sonial bo sie wyda :roll: hehehe zostaw juz chłopaka przeciez chce dobrze :lol:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post11 wrz 2005, o 15:46

Shiat ap evryłan!:) Chodzi mi oto że na razie na NDSa jest ile dobrych gier 3,4 ile się zapowiada 7,8 a na PSP? Jeżeli ktoś powie że NDSa jest wiecej dobrych gier to niech stuknie się w głowe:). Dobra to była chwila gdy to napisałem i nic nie mogłem zrobić:) więc niech nikt się nie obraża. Trzecia możliwośc to KWESTIA GUSTU!!!:D
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Playstation Portable vs Nintendo Dual Screen

Post24 sty 2022, o 11:31

Playstation portable to jest wspaniała sprawa. Kocham korzystać z tej konsoli. To jest doskonałe w moim przekonaniu!!
____________________________________________________-
zielonatablica.pl/tematy-prac-magisterskich-z-psychologii
Poprzednia strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron