Teraz jest 28 mar 2024, o 12:28


PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post4 maja 2005, o 23:27

Diuk napisał(a):Heh, no właśnie te funkcje imo przemawiają bardziej ZA :D I właśnie min dla nich kupię PeSpsA, nikt mi chyba nie poowie że taka możliwość chociaż trochę nie jest kusząca (mowa oczywiście o moviesach i mypytrzy :D)

Oczywiście dla jednej osoby może to być potrzebne, a dla innej wręcz przeciwnie. Ja akurat należę do tej drugiej grupy, bo patrząc na to czysto praktycznie - oglądanie filmów na przykład w zatłoczonym autobusie szczytem komfortu nie jest :wink: . Z kolei jeśli chcę posłuchać sobie muzyki w formacie MP3, to już wolę sobie kupić odpowiedni przenośny odtwarzacz :P . Dla mnie więc to zbędne bajery, których i tak raczej bym nie używał, a które dodają niemałą przecież ilość złotówek do ceny sprzętu...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 maja 2005, o 06:17

Patrząc pod kątem PeeLeNów to jestem za punktem widzenia Sarge'a. Patrząc natomiast pod każdym innym (czyli np. wyrywania nieletnich niewiast na dysce szkolnej he, he) to jestem za Diukiem. Ale mimo wszystko to chyba cena jest najważniejsza...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post5 maja 2005, o 14:32

Diuk napisał(a):Heh, no właśnie te funkcje imo przemawiają bardziej ZA :D I właśnie min dla nich kupię PeSpsA, nikt mi chyba nie poowie że taka możliwość chociaż trochę nie jest kusząca (mowa oczywiście o moviesach i mypytrzy :D)


Odtwarzanie mp3 ma wiekszosc nowoczesnych komorek ktore sa duzo mniejsze i praktyczniejsze od psp. A co do filmow to chyba mi nie powiesz ze bedziesz łykał filmy za 200zł :P. Tez bym wolal psp tylko do gier :D
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post5 maja 2005, o 15:08

Mario napisał(a):
Diuk napisał(a):Heh, no właśnie te funkcje imo przemawiają bardziej ZA :D I właśnie min dla nich kupię PeSpsA, nikt mi chyba nie poowie że taka możliwość chociaż trochę nie jest kusząca (mowa oczywiście o moviesach i mypytrzy :D)


Odtwarzanie mp3 ma wiekszosc nowoczesnych komorek ktore sa duzo mniejsze i praktyczniejsze od psp. A co do filmow to chyba mi nie powiesz ze bedziesz łykał filmy za 200zł :P. Tez bym wolal psp tylko do gier :D


hehe, nie chodzi mi o filmy UMD tylko DivX...
Obrazek
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post27 cze 2005, o 12:36

jak tam u was nosicie sie z zamiarem zakupu psp? Ja ostatnio coraz bardziej sie do tego sprzetu przekonuje i kto wie co zrobie 1 wrzesnia :roll: imho to swietna zabaweczka, idealna na dlugie podroze autobusem, ktore zreszta czesto odbywam. a jak ma sie sprawa z kopiami bo jestem w tym temacie zielony, jest juz cos w ogole?
Offline
Avatar użytkownika

Ganon

bywalec

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 28 maja 2005, o 13:21
  • Lokalizacja: Warszawa - Kabaty Squad

Post27 cze 2005, o 12:44

Hmm... Jesli chcesz zakupic ten sprzecior w celach stricte konsolowych, to na razie mozesz sie zawiesc. Biblioteka tytulow jest w tym momencie zwyczajnie biedna. Ale ja wychodze z takiego zalozenia, ze jak sobie nie pograsz, to muzyki posluchasz, czy film obejrzysz na tym cacku.
Offline
Avatar użytkownika

Spayki

początkujący

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 24 cze 2005, o 20:32
  • Lokalizacja: Polkowice

Post27 cze 2005, o 13:19

Mam PSP do kilku tygodni. Coz moge powiedziec, to jest po prostu bardzo dobry sprzet. Graficznie powala, mimo iz obecnie wykorzystywane jest tylko 66% mocy obliczeniowej procesora, a wyswietlacz powala. Nie wierzcie w to, ze Sharpy nie sa montowane w amerykanskich wersjach konsoli, zwykla bujda.

Filmy i teledyski wygladaja oblednie, obrazy rowniez. Niestety sluchawki z Value Packa moglyby byc lepszej jakosci, co wyraznie czuc przy odtwarzaniu muzyki.

Jesli chodzi o gry to na dzien dzisiejszy mam tylko WipeOuta Pure. Swietny tytul na launch platformy, znakomita oprawa, dobry feeling i powalajaca sciezka dzwiekowa (jak w kazdej pozycji z tej serii). Jedyne czego mi brakuje to poczucia predkosci, ale coz nie mozna miec wszystkiego. Procz tego bardzo dobra gra jest takze Lumines, ale takie rzeczy trzeba lubic. Na dniach premiera Coded Arms i nie oszukujmy sie, ten tytul bedzie najlepszych shooterem FPP na handheldy w historii.

Wszyscy, ktorzy planuja czekac na obnizke cen bardzo sie zdziwia we wrzesniu. PSP nie stanieje jakos znacznie, wiec naprawde nie ma sensu czekac.

Warto przy okazji zainwestowac w dobre etui (najlepiej Logitecha lub Brando) i folie ochronna, gdyz sprzet niesamowicie zbiera odciski palcow i kurz.
Lu sangu lava lu sangu!
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post27 cze 2005, o 19:04

ale spayki napisz cos co jest zwiazane z undergroundem. ty jak rozumiem kupujesz oryginały za ciezkie banie? ale dla mnie wazniejszejest czy beda kopie. a powiedz tez co z tym slawnym przyciskiem kwadrat ktory styka sie z wyswietlaczem a ktory sie podobno zacina?
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post27 cze 2005, o 19:50

cycek napisał(a):ale spayki napisz cos co jest zwiazane z undergroundem. ty jak rozumiem kupujesz oryginały za ciezkie banie? ale dla mnie wazniejszejest czy beda kopie. a powiedz tez co z tym slawnym przyciskiem kwadrat ktory styka sie z wyswietlaczem a ktory sie podobno zacina?


Cycek, nie chce tutaj robić reklamy, ale po tego typu sprawy wal na www.skizo.org\forum
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Spayki

początkujący

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 24 cze 2005, o 20:32
  • Lokalizacja: Polkowice

Post27 cze 2005, o 23:24

cycek napisał(a):ale spayki napisz cos co jest zwiazane z undergroundem. ty jak rozumiem kupujesz oryginały za ciezkie banie? ale dla mnie wazniejszejest czy beda kopie. a powiedz tez co z tym slawnym przyciskiem kwadrat ktory styka sie z wyswietlaczem a ktory sie podobno zacina?


Nie ma poki co piratow na PSP. Udalo sie zgrac zawartosc UMD, ale nie wiadomo, co na chwile obecna z tym robic - nie ma loadera, ktory by to odpalil.

Na dzien dzisiejszy udalo sie zlamac firmware w wersjach 1.0 i 1.5. Pozwala to na uruchomienie emulatorow, aplikacji, gier domowej produkcji, etc. Niemniej jednak normalne, przeznaczone dla PSP gry nie pojda. Nie ma sily.

Smaczku temu wszystkiemu dodaje fakt, iz nowe pozycje wymuszac moga update oprogramowania PSP. Pierwsze symptomy tego juz sa - Coded Arms ponizej 1.51 nie odpali. Na dluzsza mete moze to oznaczac walke z wiatrakami. Soft zostanie zlamany, Sony wypuszcza hit wymuszajacy zmiane. Pozostaje miec nadzieje, ze jakos to ktos kiedys obejdzie i obedzie sie bez instalacji chipa do wnetrza konsoli.

PSP jest obecnie najlepiej zabezpieczona konsola na rynku, a w krotkim czasie i tak udalo sie bardzo wiele osiagnac. Bardzcie dobrej myslli :)
Lu sangu lava lu sangu!
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post28 cze 2005, o 07:42

Wszystko da się obejść - może jakieś patche do gier?
A piraty będzie się ładować z Memory Sticków - korsarze niech zbierają na karty 1 GB.
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post28 cze 2005, o 07:47

Arcadio napisał(a):Wszystko da się obejść - może jakieś patche do gier?
A piraty będzie się ładować z Memory Sticków - korsarze niech zbierają na karty 1 GB.


Arc, wiadomka tylko kurna ten loader.... Niech go szybko tworzą :) A co do tych patchy to poczekajmy narazie na loada... Kuna cały czas ten loader. :D
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron