Teraz jest 29 mar 2024, o 14:39


PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 mar 2005, o 07:25

No, faktycznie walą w konia. Delikatnie mówiąc. Pewnie Chinole, albo Malezyjczycy nie nadążają produkować, hi, hi...
Ja bym im podwyższył stawkę dzienną do 25 centów za 14 godzin tyry! Niech mają!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post16 mar 2005, o 18:41

Sonial, jakby to pomogło to mogli by im nawet jednego $ rzucić :twisted: . Ale powaga, to już lekkie przegięcie...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post17 mar 2005, o 08:34

Diuk, no co Ty??? Jednego dolca??? Całego JEDNEGO DOLCA?????
Zniknęliby na trzy dni, taka impra by była!!!
8) 8) 8)
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post9 kwi 2005, o 21:05

Trzeba odświeżyć trochę temat. Kurna, ja nie wiem, ale jak tak dalej pójdzie to szarpne się chyba na importa. Jak czytam te wszystkie zachwyty grami na psp to aż mnie krew zalewa, czasem nawet śni mi się to po nocach... :wink: Sony, kiedy K**** KIEDY?!?! :lol: :evil:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post14 kwi 2005, o 15:15

czy ja wiem diuk.. czym sie tak jarasz? Imo nie ma tu nic nowego w stosunku do PSX/PS2 wiec po co to kupowac jesli masz juz powyzsze. No chyba ze przez polowe dnia podrozujesz
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post14 kwi 2005, o 20:03

Mario między innymi właśnie dlatego, może nie pół dnia ale sporo :lol: A innych zalet nie bardzo chce mi się tutaj wymieniać, bo zaiste, sporo by tego było. Ja osobiście nie podchodzę do tego w ten sposób, że "PS2 mam, PSP to to samo tyle że przenośne, ble,ble,ble :)" To jest mała konsolka , posiadająca tyle powera, gry+ kombajn multimedialny, i właśnie to mnie tak kręci :D.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 kwi 2005, o 12:55

pewnie doczekasz sie premiery w wakacje, wiec juz nie tak dlugo ;)
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post4 maja 2005, o 12:57

Mi to szkoda pieniędzy na takie zabawki. Fajne to i może jest ale za drogie, a filmy to wolę oglądać w domu zresztą mało podróżuję więc wole zagrać na mojej PS2 niż na PSP.
Ale jak kiedyś stanieje do powiedzmy 300-400 zł za to noże i łyknę.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post4 maja 2005, o 16:29

W ogóle to najlepiej by było, gdyby tak rzucili na rynek dwie wersje PSP - jedna wersja to "goła" konsola, właściwie tylko do odpalania gier, a ta druga dopasiona o inne funkcje. Bo na przykład dla mnie odpalanie filmów, czy MP3'ójek na konsoli przenośnej (która przecież w końcu docelowo powinna być przeznaczona do grania) jest zupełnie zbyteczne, a jestem pewien że bez tych bajerków koszta produkcji byłyby dużo niższe, a więc i ceny by spadły. Tyle że to takie mówienie o niczym, bo Sony zapewne na takie posunięcie się nie zdecyduje :roll: ...

mdwoods napisał(a):Ale jak kiedyś stanieje do powiedzmy 300-400 zł za to noże i łyknę.

Hmm... ciekawe kiedy doczekamy się takiej ceny PSP :D ...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 maja 2005, o 17:23

Sarge, ciekawy pomysł. Bez kitu, wielu by chciało (m. in. ja) mieć konsolę tylko do grania, bez zbędnych wiertarek, czy innych "bardzo potrzebnych" spadochronów. I jeżeli cena takiej konsolki byłaby znacząco niższa (taka wersja "dla polaczków" he, he) to łykałbym na poczekaniu.
Ale to problem znacznie bardziej złożony... Z punktu widzenia Sony. A z resztą ja to się nie znam...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post4 maja 2005, o 17:35

Teoretycznie jest to możliwe, choćby nawet patrząc na PSXa całkiem niedawno (tak, chodzi mi o ten przereklamowany "kombajn multimedialny" - nie mylić z PSone :wink: ) - wydano właśnie dwie wersje tego sprzętu. W przypadku PSP akurat bym na to nie liczył, bo przy okazji PSXa, zostało to raczej wymuszone na Sony przez słabą sprzedaż...
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post4 maja 2005, o 21:40

Heh, no właśnie te funkcje imo przemawiają bardziej ZA :D I właśnie min dla nich kupię PeSpsA, nikt mi chyba nie poowie że taka możliwość chociaż trochę nie jest kusząca (mowa oczywiście o moviesach i mypytrzy :D)
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron