Teraz jest 28 mar 2024, o 23:24


PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Kaczorek

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 10 gru 2005, o 22:46

Post11 gru 2005, o 17:43

Tak, ale miałem nadzieje, ze na wyjazd bede mial z 3-4 gry przynajmniej :/.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post12 gru 2005, o 09:38

Z tego co wiem to wiele gier jest np. po 200-300MB wiecmozesz zmiescic po 3-4 na karte. Ale niektore naprawde wazą prawie 1GB i nic na to nie poradzisz. Zreszta po co robisz sztuczne problemy. I tak chcesz ładowac kopie wiec bedziesz mial je za friko a jeszcze wybrzydzasz.. Ja jakbym mial kase to bym psp łykał. Niestety jeszcze nie teraz... moze w nowym roku po gwiazdce troche hajsu sie uzbiera :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post17 gru 2005, o 09:01

No, już jestem. PSP jest już u mnie a ja se pykam i pykam (po raz kolejny dzięki pomocy tego typa co to nie chce abym Mu głośno dziękował)...
Zabawka jest przednia. Powiem więcej: jest nawet na "trzyplus". Giery to jedno, ale homebrew to drugie. Co tu dużo będę Wam smarował: kupta (ewentualnie zdobądźta w inny sposób) a zobaczyta!!!

Ja na memorce 1 GB mam WipeOuta, BurnOuta L., NFS M. Wanted i Fliperka - bilarda. Przyznacie, że styknie na jakiś czas, co...? Ale fakt, są giery, które zajmują grubo pod 1 giga, np. R. Racer.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post18 gru 2005, o 02:43

No spoko, ale są też ripy tych gier powyzej 1gb, z ktorych praktycznie nia da sie wyczuc ze to w ogole rip :]. Ja mam Ridga zripowanego do 900mb i wszystko mam w grze :). W kazdym razie tez konsole polecam bo swietnie sie bawie, choc przydaloby sie wiecej eksclusivów :/
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post30 sty 2006, o 19:23

Teraz trochę z innej beczki.
Siedzę se w robocie i pracuję ciężko na chlebek i zielsko (i takie tam). Jako że moja tyra jest ciężka i okrutna (tja...), to trzeba se jakoś radzić, nie? He, he, wyjmuję se zatem PSP (noszę ją przy sobie ciągle, czasem zdarzają mi się trzy godziny zbędnego czasu, a bywa więcej), podpinam pod ładowarę i naparzam w Gripshifta (RULZZZ!!!). Giera przednia, zapatrzyłem się, a tu nagle... Obsuwa mi się plecak, akurat na kable od zasilacza. Konsolka podpięta do prądu, więc wstrętne okablowanie podstępnie wyrywa mi ją z rąk... Ja zrywam się na równe nogi i próbuję ostatkiem sił łapać ją "w locie"...
Efekt? Dostała takiego klapsa ("ścinka"), że mało dziury w podłodze nie wybiła. Nie złapałem jej, a tylko dobiłem, przyspieszyłem. Po prostu przypier*oliła, i to całkiem solidnie.
Pierwsza myśl "nie działa". Wyszedłem se na dworek, bo mi się z lekka ciepełko zrobiło. Na zewnątrz minus piętnaście, ja na koszuli, a cieknie mi strużka po czole. Jakoś po siedmiu minutach odtajałem. Wchodzę, odpalam... Działa. Cud. Zepsuł się tylko sejw z GShifta ("Corrupted Data"). Zdrowo porysowałem wyświetlacz, ale było na nim Hori.

Słowem: PSP JEST NIE DO ZAJE*ANIA!!!!!!

P.S. W/w historia jest jak najbardziej prawdziwa. Poważnie...
God Bless Psp!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 lut 2006, o 01:27

hehe to mialeś niezłego fuksa bo to przeciez bardzo czuła maszynka... :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 lut 2006, o 17:42

No ba!!! Ale z drugiej strony w Extrimie była opisana historia "miszcza", który grał będąc na basenie. Rozległo się "plum" no i PSP rozpoczęło naukę pływania, he he...
Włączona PSP w wodzie, hmmm... Typ ją wysuszył i działała dalej. To zasługuje na szacunek, bez kitu.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post1 mar 2006, o 23:20

Sonial13 napisał(a):No ba!!! Ale z drugiej strony w Extrimie była opisana historia "miszcza", który grał będąc na basenie. Rozległo się "plum" no i PSP rozpoczęło naukę pływania, he he...
Włączona PSP w wodzie, hmmm... Typ ją wysuszył i działała dalej. To zasługuje na szacunek, bez kitu.


:shock: no niezłe jaja. Nie wiem jakim cudem to dalej zadziałało :D

Gość

Post27 mar 2006, o 13:03

mogł koles zmyslic przecie... czytalem i historia to wiarygodna, ale przecież "nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie".... to mogł byc po prostu klamca 8)
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post8 lip 2006, o 11:09

ja sie ostatnio waham - psp czy ds.. z jednej strony psp to cała ta szara strefa z emulatorami, swietną grafą itd, ale gry na dsa mają swój klimat.. poradzicie coś?

Gość

Post8 lip 2006, o 11:50

ja sam troszkę sie wacham ostatnio między tymi handheldami, ale rozwiązanie jest (chyba, bo tak do końca to do mnie nie trafia) proste. Jeśli jara cie wypasiona grafa i jesteś fanem szpilów tworzonych dla Sony to kup PSP, jeśli natomiast stawiasz na innowacyjność i klimat beztroskiej zabawy (bo nie ma co ukjrywać, że wiele gier na DS'a jest bynajmniej mniej poważne niż te na PSP) zarówno nowych jak i starych gier (nie tylko z platform Sony) to wal w DS'a. Ponadto PSP to taki multimedialny bajer (filmy, mp3 itd.) bardziej rozbudowany od DS'a... wybór jest naprawdę ciężki, ale pamiętaj o tym, że możesz kupić jedną, a za jakiś (długi) czas kupić i drugą, więc nie martw się że coś stracisz, bo ceny idą w dół. :) :D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post9 lip 2006, o 09:28

Velios napisał(a):(...) jeśli natomiast stawiasz na innowacyjność i klimat beztroskiej zabawy (bo nie ma co ukjrywać, że wiele gier na DS'a jest bynajmniej mniej poważne niż te na PSP) (...)

Heh, ja naprawdę nie wiem skąd ten stereotyp, że "gry na DS'a są dziecinne", czy "mniej poważne"... Tak można było powiedzieć o N64, kiedy tytułów typu Conker, Perfect Dark, czy Goldeneye było niewiele, ale Nintendo już dawno zdaje się zrywać z tą plakietką "gier dla dzieci".

Mogę Ci na poczekaniu podać godne uwagi gry, o których bynajmniej nie można napisać, że są dziecinne: Age of Empires 2 Age of Kings DS, Castlevania: Dawn of Sorrow, Metroid Prime Hunters, Resident Evil : Deadly Silence, Tony Hawk's American Sk8land... Chyba nie ma sensu wymieniać dalej? Ja nie mówię, że na DS'a w ogóle się nie ukazują "kolorowe platformówki" (bo myślę, że głównie je masz na myśli), ale czy na PSP są one zupełnie nieobecne? Nie i dlatego nie uogólniałbym tutaj, że "gry na DS'a są mniej poważne niż na PSP".


cycek napisał(a):ja sie ostatnio waham - psp czy ds.. z jednej strony psp to cała ta szara strefa z emulatorami, swietną grafą itd, ale gry na dsa mają swój klimat.. poradzicie coś?

Dla mnie sprawa jest jasna - obie konsole to trochę inny target. DS to przede wszystkim innowacyjność i pomysł, a PSP to bardziej kontynuowanie tego, co mamy na konsolach stacjonarnych. Nie odkryłem tutaj niczego nowego, ale prawda jest taka, że sam musisz zdecydować, co dla Ciebie się bardziej liczy. Oba sprzęty doczekały się już sporej, stale powiększającej się biblioteki tytułów i o PSP też nie można już pisać, że wychodzą na niego same konwersje z PS2, bo jest już wiele godnych uwagi ekskluzywnych produkcji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości