Teraz jest 28 mar 2024, o 12:27


Gizmondo

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Gizmondo

Post27 gru 2004, o 01:28

"400 MHz procesor, chipset graficzny firmy NVIDIA Urządzenie ma wbudowany aparat, działa jako GPS, może służyć za odtwarzacz muzyki, filmów. Posiada także opcję, pozwalającą wysyłać SMS-y i MMS-y."

hmmm ciekawe, co myślicie o Gizmondo, czy ma jakiekolwiek szanse na odniesienie sukcesu z tak wielką konkurencją jak PSP czy NDS?

www.gizmondo.com
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post27 gru 2004, o 11:17

Nie.
Some live, some die in the way of the samurai
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post27 gru 2004, o 12:43

lol :D już miesiąc temu napisałem na strone newsa o Gizmondo, a le na stronie ten news pojawi sie dzisiaj. szczerze powiem, ze to moja ulubiona konsola - psp nie lubie, a nds ujdzie, ale wole gizmondo i uwazam ze ma szanse tym bardziej ze jest wspierane przez microsoft = wielka gora pieniedzy
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post21 sty 2005, o 17:23

Czy ma szanse na odniesienie takiego sukcesu jak NDS czy PSP? Nie :P . Przede wszystkim dlatego, że mało kto o niej wie, mało o niej słychać, jednym słowem - sprzęt nie jest zbytnio reklamowany. I myślę że to głównie przyczynia się do klęski tej konsolki.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post16 lut 2005, o 19:22

Widział ktoś może jakąś grę w akcji na tę konsolkę?? Ja jej dużego sukcesu nie wróże, padnie pewnie tak samo jak N-Gage. No i cena jest chyba zbyt duża: 420 dolców bez VAT`u to nie przelewki.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post17 lut 2005, o 08:29

Ja bym nie przesądzałbym porażki tej konsoli. Po pierwsze podobno do tej pory w USA-chyba złożono już 500.000 pre-orderów, a Europa też wykazuje spore zainteresowanie. Cena ceną ale ile funkcji na to urządzenie. Moim zdaniem jeżeli będzie odpowiedni support gier to konsola sobie poradzi. Nie mówię że wygra z Ninteendo i Sony ale znajdzie sobie miejsce na rynku.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post17 lut 2005, o 12:48

Może i racja ale pomyślcie sobie ile takie cudo będzie kosztowało w Polsce. No i ciekawe czy będzie dobre dojście do gier (no i cena gier jeszcze dochodzi). Mam nadzieje, że się uda.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 mar 2005, o 17:45

Coś zaczyna w trawie piszczeć (lub trzeszczeć). Wtajemniczeni twierdzą też, że coś w trawie "pierdzi"!!! A to Gizmondo w Europie.

CZEKAMY NA WIĘCEJ NIUSÓW!!! Tzn, przynajmniej ja czekam...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post8 mar 2005, o 17:03

Ja wolałbym zainwestować w PSP albo NDS. Jakoś pewniej bym się czuł. N-Gage też miało mieć świetne wsparcie giercowe, a jak wyszło to wszyscy wiedzą.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post8 mar 2005, o 18:29

ja sam nie wiem. co do n-gage - pamietaj damek, ze n-gage bylo duzo slabsze, a handheldy nowej generacji maja power. ale wierze w gizmondo!
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post8 mar 2005, o 19:56

a ja nie wierze bo jest za drogie zeby moc konkurowac z psp czy nds
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post9 mar 2005, o 18:05

TheNaturat napisał(a):ja sam nie wiem. co do n-gage - pamietaj damek, ze n-gage bylo duzo slabsze, a handheldy nowej generacji maja power. ale wierze w gizmondo!


Tak, tylko że N-Gage jest już produktem w miarę starym. Swoją drogą, czy Gizm ma już dystrybutora u nas w Polsce??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron