Teraz jest 28 mar 2024, o 16:18


Need for Speed: Underground 2

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kika111

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 10 lip 2006, o 23:55

Need for Speed: Underground 2

Post11 lip 2006, o 00:05

Mam maly problem z ta gra. Nie moge odkryc ostatniego kawalka mapy. Wszystkie wyscigi przejechalam ale nic odkryc sie nie chce. W czym polega problem? Co mam robic? Moze mam sie scigac z innymi samochodami albo za wszelka cene szukac ukrytych wyscigow? Bagam Was pomuzcie mi.

Gość

Post11 lip 2006, o 01:09

masz tylko jedno wyjście... ścigaj się, ścigaj, i ścigaj, nieważne czy w ukrytych wyścigach czy ze "zwyklakami"... Zobaczysz, że odblokujesz tą ostatnią "planszę" :D (a przy okazji nabijesz sobie trochę kaski i odblokujesz unikalne części do samochodów:)
ps. jakby coś dalej szło nie tak, to ofkoz pisz :wink: pozdro
Offline

kika111

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 10 lip 2006, o 23:55

Post11 lip 2006, o 11:46

No wiec zaczelam sie scigac z innymi ale teraz to nawet te samochodziki mi zniknely. Juz nie mam co robic, nie moge sie nigdzie scigac, a ukryte wyscigi chyba juz wszystkie przejechalam.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post17 lip 2006, o 12:12

Prosty problem masz jak już wszystko wyjeździłeś i ze wszystkimi się pośmigałeś i już Nie masz na mapie nic oprócz sklepów to musisz zrobić tuning swojej fury żeby osiągną samochód notę 3.0 a potem już samo wyskoczy na mapie następne zadanie i jak je wykonasz to otworzą Ci się drzwi do ostatniego miasta :lol:

HumblaR

Re: Need for Speed: Underground 2

Post27 mar 2014, o 13:37

super

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 269 gości

cron