Teraz jest 19 kwi 2024, o 21:41


Fable

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

Jaką strone wybraliście grajac w Fable??

Ankieta wygasła 12 lip 2006, o 15:28

Dobrą
3
75%
Złą
1
25%
Neutralną
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 4

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Gąbka

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 29 mar 2006, o 16:16
  • Lokalizacja: ...DuPa

Fable

Post7 lip 2006, o 15:28

Mam taki problem iż nie mogę znależć innej zbroi prócz Plate i nawet niewiem czy tak owa istnieje. Mam nadzieje ,że mi pomożecie. Jeżeli macie pojęcie o innych potrzebnych info. dotyczących tej właśnie gry PISZCIE!!

Gość

Post7 lip 2006, o 23:55

Fable to całkiem miła gra, ale niestety zawiodłem się na jej RPG-owości, bo tyle w niej rpg'a ile strategi w Halo... fajna gra, ale określanie jej mianem gry RPG, to już chyba lekkie przegięcie.
Tak jak wyżej, obrałem tę złą stronę , bo chciałem dla wyjątku zagrać w sposób "alternatywny", zresztą to naprawde przyjemna sprawa być w końcu tym złym... radzę spróbować, ale samej gry za więcej niż stówkę nie polecam, lepiej sprawić sobie Kotora 2:>
Offline
Avatar użytkownika

Valcrist

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 lip 2006, o 16:19
  • Lokalizacja: ...Kietrz

Post24 lip 2006, o 14:40

Nie ma innej lepszej zbroi oprócz plate. 8) :x :cry:

Gość

Post8 sie 2006, o 00:48

Jak nie ma no to... CLOSE'd

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 811 gości

cron