Teraz jest 29 mar 2024, o 08:44


Potrzebuję opisu do shadow men sekond coming

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post7 paź 2006, o 20:08

no pewnie - musisz mieć 1.5, inaczej Ci nie pójdzie.
Offline

dryblas002

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 7 paź 2006, o 08:50

Post8 paź 2006, o 08:58

aha wiec to tak. a mam pytanie: czy jak downgraduje psp do 1.5 to beda mi dzialalaly moje gry i gdzie mozna to sprawdzic (mam Wipeouta Pure, Gta:LCs, Metal Gear:Ac!d, Nfs:Most Wanted, Untold Legends:BotB, World Tour Soccer) i czy gry ktore zamierzam kupic beda dzialaly na 1.5 (Gta:VCs, Tekken:DR)?
Offline

dryblas002

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 7 paź 2006, o 08:50

Post8 paź 2006, o 09:07

sorki za pisanie do kilku dzialow ale myslalem ze tak szybciej mi odpowiecie:D
Offline

karlos

bywalec

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 23 gru 2005, o 00:42
  • Lokalizacja: Ostrołęka

Post9 paź 2006, o 16:01

To i ja przy okazji się o coś zapytam:). Mam grę Chrono Cross ntsc/usa orginał. Jak wiadomo nie chodzi ona na psx w pal i ps2 w pal, no chyba że są przerobione. Wiem, że ps3 nie będzie miało blokady regionalnej na gry. Czy dotyczy to także gier z ps2 i psx?
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post9 paź 2006, o 17:09

dryblas002 napisał(a):aha wiec to tak. a mam pytanie: czy jak downgraduje psp do 1.5 to beda mi dzialalaly moje gry i gdzie mozna to sprawdzic (mam Wipeouta Pure, Gta:LCs, Metal Gear:Ac!d, Nfs:Most Wanted, Untold Legends:BotB, World Tour Soccer) i czy gry ktore zamierzam kupic beda dzialaly na 1.5 (Gta:VCs, Tekken:DR)?


Oczywistym jest to, że nowe gry wymagają nowego firmware. Ale jest przecież program devhook, który pozwala na emulowanie najnowszych firmwarów wiec chyba nie powinno być problemów. A zresztą i tak nie ryzykujesz nic, bo jak zrobisz downgrade to przeciez możesz potem zupdatować do nowszej wersji bez problemu.

Strzelec

Re: Potrzebuję opisu do shadow men sekond coming

Post1 kwi 2014, o 12:25

dzieki
Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron