Teraz jest 20 kwi 2024, o 11:56


...pomoc z Resident Evil 4

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

janekcx

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 25 gru 2005, o 20:59

...pomoc z Resident Evil 4

Post25 gru 2005, o 21:00

Witam, potrzebuje pomocy w walce z bosem. Jestem w levelu 4 - 4 i na końcu jest boss, ma 3 ramiona w tym jedno z okiem. Strzelałem w to oko z godzine i nic. Czy ktoś może ma jakiś pomysł, jak go przejść, lub może już to zrobił i podzieli się tą wiedzą, ewentualnie jakiej broni użyć, aby była jak najbardziej skuteczna.


Z góry dzięki za pomoc


Pozdrawiam


Janek
Offline

karlos

bywalec

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 23 gru 2005, o 00:42
  • Lokalizacja: Ostrołęka

Post26 gru 2005, o 00:59

Strzelaj w macke po lewej az sie schowa (ze zwyklaka wystarczy), biegnij do macki po porawej i strzelaj az sie schowa. Teraz biegnij na srodek i strzelaj w oko (dokladnie w oko) np. z shotguna az sie wylegnie typ ze sluzu. Nastepnie strzelaj do typa ze sluzu (polecam snajperke albo magnum, chociaz magnum "za duze") az sie schowa. Wtedy powtarzaj wszystko od poczatku tzn. czytaj ten tekst od poczatku.
P.S Oko czasami szaleje (otwiera paszcze), wiec jak zaczyna szalec to zwiewaj na chwile na bok.
Pozdrawiam
Offline

sew

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 31 gru 2005, o 18:10

zacięcie w re4

Post31 gru 2005, o 18:17

witam mam problem w miejscu gdy znajduje kościuł .Za nim jest taka jak by ambonka i jest zablokowany taki zielony kamień i kilka takich chieroglifów ktos wie jak otworzyć a moze ktos ma jakis opis przejścia gry był bym wdzięczny pozdrawiam sew
Offline

janekcx

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 25 gru 2005, o 20:59

Post31 gru 2005, o 21:20

Witam, z tym Kościołem na razie nic nie kombinuj, ani z tym "zegarem" co jest obok Kościoła, (też próbowałem go ustawić w jakiś sposób, ale bez powodzenia) musisz na razie iść dalej i zdobyć "klucz" do otwarcia Kościoła, jak go zdobędziesz to wróć się do Kościoła i wejdź do środka, tam masz do rozwiązania prostą zagadke i uwolnisz córke prezydenta Ashley...


...jestem już troche dalej w rozdziale 5 - 3, także jakbyś miał jakieś problemy to pisz.


Pozdrawiam


Janek
Offline

janekcx

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 25 gru 2005, o 20:59

Post2 sty 2006, o 00:56

właśnie skończyłem Residenta. :D
Offline

karlos

bywalec

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 23 gru 2005, o 00:42
  • Lokalizacja: Ostrołęka

Post3 sty 2006, o 00:27

to teraz spróbuj odkryć wszystkie bonusy :D
bronie, stroje itd.
Offline

SUCHY-S3

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 9 lut 2005, o 13:30

Post3 sty 2006, o 11:16

JEŚLI CHODZI O ZAGATKĘ ZA KOŚCIOłEM TO WYSTARCZY OBEJŻEĆ GROBY PRZED KOŚCIOłEM WTEDY MOŻNA JĄ OTWORZYĆ
Offline

blade16

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 6 sty 2006, o 20:36

Post6 sty 2006, o 20:38

[Jestem w galeri i tam są 4 obrazy i nie wiem jak je ustatwic

]
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post6 sty 2006, o 22:42

geeez człowieku dokładniej opisz sytuacje. Wyplułeś jedno zdanie i liczysz ze wszyscy zaraz rzucą ci sie na pomoc? Ja mimo ze przeszedłem grę w całości to zupelnie nie wiem o którym momencie mówisz :x
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post6 sty 2006, o 23:14

Jak dobrze kojarzę to po odpowiednim ustawieniu obrazów z boku otwierają się drzwi, ale jak je ułożyć to już nie pamiętam tego momentu w grze, w każdym razie tam nie ma żadnej filozofii żeby to poprawnie ustawić, popróbuj chwilę. Pamietam ze odrazu to po prostu przeszedłem.

P.S Jak tam nie dajesz rady ułożyć tych obrazów to ja nie wiem co będzie gdy dojdziesz Ashley do tego momentu co trzeba bedzie na stole odpowiednio ułożyć 9 obrazków.
Offline

janekcx

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 25 gru 2005, o 20:59

Post7 sty 2006, o 02:14

Co do tych ustawienia obrazów w galerii to ja je ustawiłem parami i otworzyły się drzwi z boku tzn. np. 1 2 1 2.

Bad Bwoy - co do ułożenia 9 części puzli, bardzo prosta zagadka, jest tylko jedna zasada...
Offline

blade16

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 6 sty 2006, o 20:36

Post7 sty 2006, o 12:25

Dzieki przeszedłem te garerie weszlem na teraz tego domu zalatwilem tych kolesi i teraz nie wiem co dalej ??
Następna strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości

cron